http://kariera.mk

“Zhade” pozon nudo për revistën prestigjioze, kjo është arsyeja!

para 7 muajve - Fakti Ditor

Aktorja Giovanna Antonelli e cila nga të gjithë njihet me rolin e ‘Zhades’  nga seriali ‘Clone’ e ka rikthyer sërish vëmendjen e pubikut e kësaj here duke pozuar komplet e zhveshur, shkruan lajmi.net Këtë...

“Zhade” pozon nudo për revistën prestigjioze, do të habiteni me arsyen

para 7 muajve - Iliria News

Me siguri ju kujtohet telenovela mjaft e njohur braziliane “Kloni” dhe personazhi kryesor “Zhadja” e luajtur nga aktorja Giovanna Antonelli. 17 vite më vonë aktorja duket se ka gjetur një mënyrë për t’u...

Disa nga rastet ku ‘Zhade’ ka pozuar pa asnjë rrobë në trup

para 7 muajve - AlbPortali

Kjo për arsye se jemi në Tetor dhe ky muaj është caktuar si muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit në të gjithë botën, për të rritur vëmendjen dhe mbështetjen për sensibilizimin, zbulimin e hershëm,...

“Zhade” pozon nudo për revistën prestigjioze, kjo është arsyeja!

para 7 muajve - AlbPortali

Aktorja Giovanna Antonelli e cila nga të gjithë njihet me rolin e ‘Zhades’  nga seriali ‘Clone’ e ka rikthyer sërish vëmendjen e pubikut e kësaj here duke pozuar komplet e zhveshur, shkruan lajmi.net Loading......

Zhadja pozon nudo për sensibilizimin rreth kancerit të gjirit

para 7 muajve - Periskopi

Ajo u bë e njohur nga publiku shqiptar nga telenovela “Kloni” ku Giovanna Antonelli interpretonte Zhaden. 17 vite më vonë aktorja duket se ka gjetur një mënyrë për t’u rikthyer në qendër të vëmendjes,...

'Zhade' pozon nudo për revistën prestigjioze, kjo është arsyeja

para 7 muajve - Zeri

Para shumë vitesh, ka qenë ndër personazhet më të komentuara. Aktorja Giovanna Antonelli e cila nga të gjithë njihet me rolin e ‘Zhades’  nga seriali ‘Clone’ e ka rikthyer sërish vëmendjen e pubikut e...

Zhade pozon nudo, ky detaj në trupin e saj merr vëmendjen

para 7 muajve - OraInfo

Giovanna Antonelli e riktheu vëmendjen e publikut me një pozë nudo. Kjo për arsye se jemi në Tetor dhe ky muaj është caktuar si muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit në të gjithë botën, për të...

Disa nga rastet ku ‘Zhade’ ka pozuar pa asnjë rrobë në trup

para 7 muajve - Lajmi.net

Giovanna Antonelli e riktheu vëmendjen e publikut me një pozë nudo. Kjo për arsye se jemi në Tetor dhe ky muaj është caktuar si muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit në të gjithë botën, për të...

“Zhade” pozon nudo për revistën prestigjioze, kjo është arsyeja

para 7 muajve - AlbPortali

Aktorja Giovanna Antonelli e cila nga të gjithë njihet me rolin e ‘Zhades’  nga seriali ‘Clone’ e ka rikthyer sërish vëmendjen e pubikut e kësaj here duke pozuar komplet e zhveshur, shkruan lajmi.net Loading......

‘Zhade’ 100% lakuriq! Disa nga rastet ku ajo ka pozuar pa asnjë rrobë në trup

para 7 muajve - Lajmi.net

Giovanna Antonelli e riktheu vëmendjen e publikut me një pozë nudo. Kjo për arsye se jemi në Tetor dhe ky muaj është caktuar si muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit në të gjithë botën, për të...

“Zhade” pozon komplet lakuriq për revistën prestigjioze!

para 7 muajve - AlbPortali

Aktorja Giovanna Antonelli e cila nga të gjithë njihet me rolin e ‘Zhades’  nga seriali ‘Clone’ e ka rikthyer sërish vëmendjen e pubikut e kësaj here duke pozuar komplet e zhveshur, shkruan lajmi.net Loading......

“Zhade” pozon nudo për revistën prestigjioze, kjo është arsyeja

para 7 muajve - Lajmi.net

Para shumë vitesh, ka qenë ndër personazhet më të komentuara. Aktorja Giovanna Antonelli e cila nga të gjithë njihet me rolin e ‘Zhades’  nga seriali ‘Clone’ e ka rikthyer sërish vëmendjen e pubikut e...

“Zhade” pozon nudo për revistën prestigjioze, do të habiteni me arsyen

para 7 muajve - Gazeta Express

Me siguri ju kujtohet telenovela mjaft e njohur braziliane “Kloni” dhe personazhi kryesor “Zhadja” e luajtur nga aktorja Giovanna Antonelli. 17 vite më vonë aktorja duket se ka gjetur një mënyrë për t’u...

Disa nga rastet ku ‘Zhadja’ ka pozuar pa asnjë rrobë në trup

para 7 muajve - Sovrani

Giovanna Antonelli e riktheu vëmendjen e publikut me një pozë nudo. Kjo për arsye se jemi në Tetor dhe ky muaj është caktuar si muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit në të gjithë botën, për të...

‘Zhade’ pozon nudo për revisten’ Vogue’

para 7 muajve - Tetova Sot

42 vjeçarja braziliane, Giovanna Antonelli, është e njohur në mbarë botën për rolin e Zhades në telenovelën “Kloni”. Ajo ka pozuar nudo për revistën prestigjoze “Vogue’ të Brazilit. Në këtë mënyrë, aktorja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK