http://kariera.mk

Revista “Diturija” e Lumo Skëndos, rikthehen thesaret e humbura

para 7 muajve - Medial

Në kremtimet e 110-vjetorit të Kongresit të Manastirit, Biblioteka Kombëtare e Shqipërisë, Fondacion Arsimor Kulturor Humanitar – ALSAR dhe Biblioteka Kombëtare e Kosovës “Pjetër Bogdani” kanë promovuar...

Ribotohet revista "Dituria" e dijetarit Lumo Skendo

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Bibliotekat Kombëtare të Shqipërisë e të Kosovës si dhe Fondacioni Kulturor ALSAR publikuan sot ribotimin e koleksionit të revistës së DITURIJA botuar nga dijetari Mitat Frashëri, i njohur si Lumo Skëndo,...

Revista “Diturija” e Lumo Skëndos, rikthehen thesaret e humbura

para 7 muajve - Koha.net

Në kremtimet e 110-vjetorit të Kongresit të Manastirit, Biblioteka Kombëtare e Shqipërisë, Fondacion Arsimor Kulturor Humanitar – ALSAR dhe Biblioteka Kombëtare e Kosovës “Pjetër Bogdani” kanë promovuar...

Humbës, por jo Tradhtar!

para 7 muajve - Java News

Nga Blend Çobani Për parantezë secili nga ne i përket diçkaje, vjen nga diçka, ka një bosht, ka një prejardhje, ka një familje e kështu me rradhë. Konvencionalisht pozicioni im përballë Historisë së vendit...

Humbës, por jo Tradhëtar!

para 7 muajve - Java News

Nga Blend Çobani Për parantezë secili nga ne i përket diçkaje, vjen nga diçka, ka një bosht, ka një prejardhje, ka një familje e kështu me rradhë. Konvencionalisht pozicioni im përballë Historisë së vendit...

Ribotohet revista “Dituria” e dijetarit Lumo Skendo

para 7 muajve - Ina

Bibliotekat Kombëtare të Shqipërisë e të Kosovës si dhe Fondacioni Kulturor ALSAR publikuan sot ribotimin e koleksionit të revistës së DITURIJA botuar nga dijetari Mitat Frashëri, i njohur si Lumo Skëndo,...

Revista “Diturija” e Lumo Skëndos, rikthehen thesaret e humbura

para 7 muajve - Ekonomia Online

Në kremtimet e 110-vjetorit të Kongresit të Manastirit, Biblioteka Kombëtare e Shqipërisë, Fondacion Arsimor Kulturor Humanitar – ALSAR dhe Biblioteka Kombëtare e Kosovës “Pjetër Bogdani” kanë promovuar...

Promovohet botimi i revistës kulturore e shkencore ”DITURIJA”

para 7 muajve - Albinfo

Botimi i revistës së mirënjohur kulturore e shkencore ”DITURIJA” u promovua sot në kuadër të kremtimit të 110-vjetorit të Kongresit të Manastirit. Ky botim u bë fal bashkëpunimit të Bibliotekës Kombëtare...

“Në pritje” të Mit’hat Frashërit, diplomati do të prehet në atdhe

para 7 muajve - Vizion Plus

Ai dëshironte të prehej në atdheun që për thuajse pesë dekada e shpalli armik të këtij. Por, do të duheshin edhe 2 dekada të tjera, pas sistemit komunist që eshtrat e Mit’hat Frashërit, të kërkoheshin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK