http://kariera.mk

Liqeni i Ohrit në UNESCO, në qershor 2019

para 7 muajve - Koha.net

Tiranë,11 tetor – Pjesa shqiptare e liqenit të Ohrit është propozuar për t’u përfshirë në Listën e Trashëgimisë Mikse Natyrore dhe Kulturore Botërore të UNESCO-s, ku bëjnë pjesë vetëm shumë pak pasuri...

FOTOT: Liqeni i Ohrit potencial për aventura të jashtëzakonshme turistike

para 7 muajve - Gazeta Tema

Rajoni i Liqenit të Ohrit ka vlera të jashtëzakonshme natyrore dhe kulturore dhe ofron një peizazh mahnitës, dhe potencial për aventura të jashtëzakonshme turistike. Projekti “Drejt një qeverisjeje të...

Pjesa shqiptare e liqenit të Ohrit nën mbrojtje të UNESCO-s më 2019

para 7 muajve - Alsat-M

Pjesa shqiptare e liqenit të Ohrit është propozuar për t’u përfshirë në Listën e Trashëgimisë Mikse Natyrore dhe Kulturore Botërore të UNESCO-s, ku bëjnë pjesë vetëm shumë pak pasuri të tilla. Shtrirja...

Liqeni i Ohrit, nga qershori 2019 në UNESCO

para 7 muajve - Albinfo

Grupi vlerësues i UNESCO-s ka përmbyllur në muajin shtator vizitën vlerësuese për dosjen që Shqipëria ka dorëzuar në shkurt të këtij viti. Vendimi pritet të merret në qershor 2019, në takimin vjetor të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK