http://kariera.mk

Moti i keq në Europë, shira, përmbytje dhe viktima

para 7 muajve - MRT

Përmbytjet kanë shkaktuar dëme të mëdha në Spanjë, Itali dhe Francë... Por padyshim, humbjet më të mëdha janë humbja e jetëve njerëzore. 10 persona humbën jetën në Majorka të Spanjës, mes të cilëve dy...

Moti i keq gjunjëzon Europën. Shira, përmbytje dhe viktima

para 7 muajve - TV21

Edhe në Cagliari është shembur një urë, fatmirësisht pa viktima Kërkimet vazhdojnë për ata që mungojnë në apel pas përmbytjeve në Spanjë, Itali dhe Francë. 10 persona humbën jetën në Majorka të Spanjës,...

Përmbytjet në Evropë, nisin kërkimet për të zhdukurit

para 7 muajve - Gazeta Express

Vazhdojnë kërkimet për të njerëzit e zhdukur pas përmbytjeve në Spanjë, Itali dhe Francë. Dhjetra njerëz vdiqën në Majorka, tre rezultojnë të zhdukur përfshirë edhe një fëmijë 5 vjeçar. Dy të tjerë vdiqën...

Mot i keq në Europë, përmbytje dhe viktima

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Moti i keq ka përfshirë Europën, duke shkaktuar viktima. Raportohet se në ishullin Majorka në Spanjë 10 persona kanë humbur jetën, mes tyre edhe dy turistë britanikë. Tre të tjerë konsiderohen ende të...

Moti i keq gjunjëzon Europën, shira, përmbytje dhe viktima

para 7 muajve - Koha.net

Kërkimet vazhdojnë për ata që mungojnë në apel pas përmbytjeve në Spanjë, Itali dhe Francë. 10 persona humbën jetën në Majorka të Spanjës, mes të cilëve dy turistë britanikë. Tre të tjerë konsiderohen...

Shira, përmbytje dhe viktima/ Gjunjëzohet Europa nga moti i keq

para 7 muajve - Sot News

Kërkimet vazhdojnë për ata që mungojnë në apel pas përmbytjeve në Spanjë, Itali dhe Francë. 10 persona humbën jetën në Majorka të Spanjës, mes të cilëve dy turistë britanikë. Tre të tjerë konsiderohen...

Moti i keq gjunjëzon Evropën, shira, përmbytje dhe viktima

para 7 muajve - Lajmi.net

Dy persona humbën jetën në Sainte Maxime në bregun jugor të Francës, ndërsa një grua u gjet e vdekur në Sardenjë. Kërkimet vazhdojnë për ata që mungojnë në apel pas përmbytjeve në Spanjë, Itali dhe Francë....

Moti i keq gjunjëzon Europën. Shira, përmbytje dhe viktima

para 7 muajve - Medial

Kërkimet vazhdojnë për ata që mungojnë në apel pas përmbytjeve në Spanjë, Itali dhe Francë. 10 persona humbën jetën në Majorka të Spanjës, mes të cilëve dy turistë britanikë. Tre të tjerë konsiderohen...

Moti i keq gjunjëzon Evropën, shira, përmbytje dhe viktima

para 7 muajve - Zeri

Dy persona humbën jetën në Sainte Maxime në bregun jugor të Francës, ndërsa një grua u gjet e vdekur në Sardenjë. Kërkimet vazhdojnë për ata që mungojnë në apel pas përmbytjeve në Spanjë, Itali dhe Francë....

Përmbytje dhe viktima, moti i keq gjunjëzon Europën

para 7 muajve - Java News

Kërkimet vazhdojnë për ata që mungojnë në apel pas përmbytjeve në Spanjë, Itali dhe Francë. 10 persona humbën jetën në Majorka të Spanjës, mes të cilëve dy turistë britanikë. Tre të tjerë konsiderohen...

Përmbytjet në Evropë, nisin kërkimet për të zhdukurit

para 7 muajve - Periskopi

Vazhdojnë kërkimet për të njerëzit e zhdukur pas përmbytjeve në Spanjë, Itali dhe Francë. Dhjetra njerëz vdiqën në Majorka, tre rezultojnë të zhdukur përfshirë edhe një fëmijë 5 vjeçar. Dy të tjerë vdiqën...

Moti i keq trondit Italinë, shembet ura në Sardenja

para 7 muajve - Java News

Ura në Rio Santa Lucia, përgjatë rrugës 195 që lidh Cagliarin me Capoterran është shembur plotësisht. Shirat e furishëm që kanë goditur jugun e Italisë dhe në mënyrë të veçantë Sandenjan kanë bërë që lumi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK