http://kariera.mk

‘Pishina e vdekjes’, e krijuar nga natyra, ja pse e ka marrë këtë emër

para 7 muajve - InfoShqip

Kjo pishinë, e krijuar nga vetë natyra, quhet “pishina e vdekjes”. Dhe për këtë ka një arsye të veçantë. E ndodhur si një gropë e madhe mes shkëmbinjve pranë bregdetit, pishina duket si një vend ideal...

Quhet pishina e vdekjes, shikojeni pse

para 7 muajve - Gazeta Express

Kjo pishinë, e krijuar nga vetë natyra, quhet “pishina e vdekjes”. Dhe për këtë ka një arsye të veçantë. E ndodhur si një gropë e madhe mes shkëmbinjve pranë bregdetit, pishina duket si një vend ideal...

Quhet pishina e vdekjes, shikojeni pse

para 7 muajve - Tetova Sot

Kjo pishinë, e krijuar nga vetë natyra, quhet “pishina e vdekjes”. Dhe për këtë ka një arsye të veçantë. E ndodhur si një gropë e madhe mes shkëmbinjve pranë bregdetit, pishina duket si një vend ideal...

Quhet pishina e vdekjes, shikojeni pse

para 7 muajve - Republika

Kjo pishinë, e krijuar nga vetë natyra, quhet “pishina e vdekjes”. Dhe për këtë ka një arsye të veçantë. E ndodhur si një gropë e madhe mes shkëmbinjve pranë bregdetit, pishina duket si një vend ideal...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK