http://kariera.mk

Dua Lipa shfaqet e dehur! Ja çfarë bën mbi tavolinë

para 7 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Rita Ora mbrëmë e ka ndezur rrjetin me një foto ku shfaqet 100% lakuriq, e Dua Lipa sotpër dallim prej saj, dukej joshëse duke u argëtuar ku hipi edhe mbi tavolinë. Dy këngëtaret e njohura shqiptare,...

Rita publikoi foto 100% lakuriq, kurse Dua e dehur hip mbi tavolinë dhe…

para 7 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Rita Ora mbrëmë e ka ndezur rrjetin me një foto ku shfaqet 100% lakuriq, e Dua Lipa sotpër dallim prej saj, dukej joshëse duke u argëtuar ku hipi edhe mbi tavolinë. Dy këngëtaret e njohura shqiptare,...

Dua Lipa shfaqet e dehur! Ja çfarë bën mbi tavolinë

para 7 muajve - AlbPortali

Dy këngëtaret e njohura shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa nuk po e lëshojnë numrin 1, si për suksese ashtu edhe për provokime nëpërmjet rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net Loading... Rita Ora mbrëmë në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 7 muajve - Ina

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, ‘American Music Awards’. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 7 muajve - Fakti Ditor

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, ‘American Music Awards’. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 7 muajve - AlbPortali

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, ‘American Music Awards’. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 7 muajve - Lajmi.net

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, 'American Music Awards'. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 7 muajve - Lajmi.net

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të madhe të muzikës, 'American Music Awards'. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Vera Ora krenare me Rita Orën

para 7 muajve - RTV 21

Ajo mori pjesë në American Music Awards American Music Awards që u mbajt të martën, mblodhi emra të njohur të muzikës. Në mesin e këngëtareve të njohura ishin edhe tri këngëtaret shqiptare me famë botërore,...

Dua Lipa shfaqet joshëse me fustanin e hapur

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Dua Lipa këngëtarja kosovare me famë botërore ka qenë tejet e përfolur për paraqitjet e saj të fundit. Ajo ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”, shkruan portali arbresh.info Në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 7 muajve - Bota Press

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, ‘American Music Awards’. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 7 muajve - AlbPortali

Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në tabetën e kuqe të këtij eventi e bëri nënën e saj të ndihet krenare, shkruan lajmi.net Loading... Rita së bashku me Constance Wu,...

Rita Ora e bëri krenare nënën e saj me paraqitjen glamuroze në “American Music Awards”

para 7 muajve - Telegrafi

Të martën është mbajtur mbrëmja e madhe e ndarjes së çmimeve “American Music Awards”. Në këtë mbrëmje yjesh, nuk mungoi edhe prezenca e tri këngëtareve shqiptare me famë botërore: Rita Ora, Dua Lipa, dhe...

Bebe Rexha fotografohet me Jennifer Lopezin dhe të dashurin e saj, i quan ata “mbret dhe mbretëreshë”

para 7 muajve - Telegrafi

Të martën është mbajtur mbrëmja e madhe e ndarjes së çmimeve “American Music Awards”. Kjo mbrëmje nderoi me çmime shumë artistë, ndër ta më të shpërblyerat ngelën këngëtaret Camila Cabello dhe Taylor Swift,...

Shqiptaret që shkëlqyen në tapetin e kuq të “American Music Awards”

para 7 muajve - Vizion Plus

Në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles të Kalifornisë, ShBA, është zhvilluar mbrëmja e madhe e ndarjes së çmimeve, “American Music Awards”. Në këtë mbrëmje nuk munguan shumë prej ermave të njohur nga arena...

Dua Lipa zhgënjen me fustanin, zgjidhet ndër të veshurat më keq në ‘AMAs’

para 7 muajve - Ina

Këngëtarja zhgënjen me përzgjedhjen e veshjes. Ajo ka qenë ndër shumë të famshmet që ka parakaluar në tepihun e kuq të ceremonisë së ‘American Music Awards’. Por, këtë herë Dua Lipa nuk është pëlqyer aspak...

Si u dukën Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa në American Music Awards?

para 7 muajve - Prive

Tre shqiptaret Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora ‘pushtuan’ tapetin e kuq të American Music Awards mbrëmjen e së martës (9 tetor). Bebe ishte nominuar në dy kategori por nuk arriti të rrëmbejë asnjë çmim...

“Vogue”, Dua Lipa zë vendin e parë për manikyrin më të bukur në AMAs

para 7 muajve - Blitz

Mbrëmë është mbajtur American Music Awards ku kanë qenë të pranishme edhe disa nga këngëtaret shqiptare. Dua Lipa ndryshe nga Rita ora dhe Bebe Rexha ka përformuar në skenën e AMA’s dhe ka shkëlqyer ashtu...

Dua Lipa madhështore në fustanin e bardhë, shqiptarja më e bukur në American Music Awards!

para 7 muajve - Zeri

Dua Lipa mori pjesë në “American Music Awards” së bashku me shqiptaret tjera, Rita Orën dhe Bebe Rexhën, shkruan zeri.info. E bukuroshja nga Prishtina në këtë eveniment tejet të rëndësishëm, u prezantua...

Dua Lipa sjell imazhe të reja nga ‘AMA’, fustani i saj mori gjithë vëmendjen e publikut

para 7 muajve - Lajmi.net

“American Music Awards" mbrëmë u mbajt në teatrin “Microsoft” në Los Angeles. Shumë këngëtarë të njohur botëror ishin pjesë e këtij eventi, ndërsa nuk munguan edhe tri shqiptaret: Bebe Rexha, Rita Ora...

Dua Lipa zhgënjen me fustanin, zgjidhet ndër të veshurat më keq në ‘AMAs’

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja zhgënjen me përzgjedhjen e veshjes. Ajo ka qenë ndër shumë të famshmet që ka parakaluar në tepihun e kuq të ceremonisë së ‘American Music Awards’. Por, këtë herë Dua Lipa nuk është pëlqyer aspak...

Rita Ora dhe Bebe Rexha festojnë së bashku, mërzitet dhe largohet nga festa Dua Lipa

para 7 muajve - Ina

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ‘American Music Awards’, eventi i rëndësishëm ku morën pjesë dhe këngëtaret me origjina shqiptare Rita Ora,Bebe Rexha dhe Dua Lipa të cilat ishin të nominuara po nuk arritën...

Mëngjesi i vonshëm i Bebe Rexhës e gjen atë gjysmë të zhveshur

para 7 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë është mbajtur ngjarja e madhe e vitit "American Music Awards 2018". Në mesin e shumë yjeve të pranishme ishin edhe tri këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora, shkruan lajmi.net...

Dua Lipa sjell imazhe të reja nga ‘AMA’, fustani i saj mori gjithë vëmendjen e publikut

para 7 muajve - AlbPortali

Shumë këngëtarë të njohur botëror ishin pjesë e këtij eventi, ndërsa nuk munguan edhe tri shqiptaret: Bebe Rexha, Rita Ora dhe Dua Lipa, shkruan lajmi net. Loading... Dua ishte e nominuar si ‘Artistja...

AMAs 2018, këta ishin të veshurit më mirë dhe më keq në tapetin e kuq!

para 7 muajve - Blitz

Dje u zhvillua AMAs (American Music Awards) në Los Angeles dhe përvec performancave dhe fituesve, vëmendja ishte dhe te tapeti i kuq dhe veshjet. Kritikët vlerësuan veshjet me të mira dhe ato më pak të...

Rita Ora dhe Bebe Rexha festojnë së bashku, mërzitet dhe largohet nga festa Dua Lipa

para 7 muajve - Tetova Sot

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ‘American Music Awards’, eventi i rëndësishëm ku morën pjesë dhe këngëtaret me origjina shqiptare Rita Ora,Bebe Rexha dhe Dua Lipa të cilat ishin të nominuara po nuk arritën...

Dua Lipa zhgënjen me fustanin, zgjidhet ndër të veshurat më keq në ‘AMAs’

para 7 muajve - Gazeta e re

Këngëtarja zhgënjen me përzgjedhjen e veshjes. Ajo ka qenë ndër shumë të famshmet që ka parakaluar në tepihun e kuq të ceremonisë së ‘American Music Awards’. Por, këtë herë Dua Lipa nuk është pëlqyer aspak...

Nuk flasin por u veshën me të ”njëjtin” fustan

para 7 muajve - Standard

Ndonëse dy këngëtaret me origjinë nga Shqipëria nuk flasin me njëra-tjetrën, Dua Lipa dhe Rita Ora janë shfaqur mbrëmjen e djeshme në tapetin e kuq të “American Music Awards 2018” me të njëjtin fustan....

Mëngjesi i vonshëm i Bebe Rexhës e gjen atë gjysmë të zhveshur[Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Në mesin e shumë yjeve të pranishme ishin edhe tri këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora, shkruan lajmi.net Bebe dhe Dua ishin të nominuara në disa kategori kurse Rita do të ndante njërin...

Mëngjesi i vonshëm i Bebe Rexhës e gjen atë gjysmë të zhveshur[Foto]

para 7 muajve - AlbPortali

Në mesin e shumë yjeve të pranishme ishin edhe tri këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora, shkruan lajmi.net Loading... Bebe dhe Dua ishin të nominuara në disa kategori kurse Rita do të...

Rita shfaqet glamuroze në ceremoninë “AMA”

para 7 muajve - TV21

Rita u shfaq elegante me një fustan të zi Ajo çdo herë rrezikon me veshjet e saj. Por Rita Ora ka befasuar me pamjen e saj në American Music Awards Los Anxhelos të martën në mbrëmje. Këngëtarja 27-vjeçare,...

Mëngjesi i vonshëm i Bebe Rexhës e gjen atë gjysmë të zhveshur

para 7 muajve - AlbPortali

Në mesin e shumë yjeve të pranishme ishin edhe tri këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora, shkruan lajmi.net Loading... Bebe dhe Dua ishin të nominuara në disa kategori kurse Rita do të...

Dua Lipa tërheq vëmendjen me fustan “nusërie” në “AMA”

para 7 muajve - TV21

23-vjeçarja tregoi format e saj perfekte, me një fustan të bardhë të ngjashëm me të nuseve Në ceremoninë e American Music Awards, ishte e pranishme edhe këngëtarja shqiptare Dua Lipa. Ajo ishte e nominuar...

Dua Lipa me performancë të mrekullueshme në American Music Awards

para 7 muajve - Telegrafi

Dua Lipa ishte pjesë e një prej ceremonive më të mëdha muzikore, American Music Aëards. Në vazhdën e depërtimit të saj në tregun amerikan, Dua ishte prezente në ceremoninë e AMA. Ajo pati të veshur pantallona...

Rita Ora dhe Bebe Rexha injorojnë Dua Lipën (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Bebe Rexha dhe Rita Ora janë treguar edhe një herë shoqe të pandara që shfrytëzojnë çdo mundësi për të kaluar kohë bashkë. Njësoj ka ndodhur edhe në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Amerikë, ‘American...

Dua Lipa ndez skenën e AMA

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Pavarësisht nominimeve në American Music Award, Dua Lipa nuk arriti të merrte një çmim. Mirëpo, kjo nuk e ka penguar këngëtaren shqiptare që të ndezë skenën e AMA-s. Gjatë ndarjes së çmimeve në skenë doli...

FOTOT: Bebe, Dua dhe Rita “pushtojnë” tapetin e kuq

para 7 muajve - Gazeta Tema

Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora ishin tre shqiptaret që “pushtuan” tapetin e kuq të American Music Awards mbrëmjen e së martës. Dua Lipa shkëlqeu në tapetin e kuq e veshur me një fustan të bardhë. Ajo...

Bebe tregon trupin seksi të Ritës, injorojnë Duan e festojnë bashkë në ‘AMAs’

para 7 muajve - Gazeta Express

Bebe Rexha dhe Rita Ora janë treguar edhe një herë shoqe të pandara që shfrytëzojnë çdo mundësi për të kaluar kohë bashkë. Njësoj ka ndodhur edhe në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Amerikë, ‘American...

Në çka e zë vendin e parë Dua Lipa në ‘AMA’

para 7 muajve - TV21

E vetmja mënyrë për të kthyer një veshje klasike në një moment të paharrueshëm është manikyri në ngjyrë të verdhë neon. Dua Lipa u shpall nga “Vogue”, si femra me manikyrin më të bukur në eventin e ndarjes...

Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa shkëlqejnë në American Music Awards

para 7 muajve - Klan Kosova

Tre shqiptaret Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora ‘pushtuan’ tapetin e kuq të American Music Awards mbrëmjen e së martës (9 tetor). Bebe ishte nominuar në dy kategori por nuk arriti të rrëmbejë asnjë çmim...

Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa shkëlqejnë në American Music Awards

para 7 muajve - Ina

Tre shqiptaret Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora ‘pushtuan’ tapetin e kuq të American Music Awards mbrëmjen e së martës (9 tetor). Bebe ishte nominuar në dy kategori por nuk arriti të rrëmbejë asnjë çmim...

Rita si një damë e vërtetë në ‘American Music Awards’

para 7 muajve - Ina

Rita Ora ka qenë mbrëmë e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘AMA’. Këngëtarja shqiptare ka arritur edhe një herë të jetë në listën e të veshurave më bukur në ceremonitë ndërkombëtare. Edhe në...

Nuk flasin Dua Lipa dhe Rita Ora "përplasen" në AMA (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Dje u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2018”, i njohur ndryshe si “AMA”, ku këngëtarët më të famshëm sollën stilin e tyre unik në tapetin e kuq. Ne kemi përzgjedhur disa...

Dua Lipa zë vendin e parë në AMA (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

E vetmja mënyrë për të kthyer një veshje klasike në një moment të paharrueshëm është manikyri në ngjyrë të verdhë neon . Dua Lipa u shpall nga “Vogue”, si femra me manikyrin më të bukur në eventin e ndarjes...

Rita Ora dhe Bebe Rexha ‘përjashtuan’ nga loja mbrëmë Dua Lipën

para 7 muajve - Lajmi.net

Në mesin e shumë artistëve të suksesshëm, në 'American Music Awards' morën pjesë edhe Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha. Dua dhe Bebe ishin të nominuara mirëpo nuk morën çmime, ndërsa Rita Ora nuk ishte...

Bebe Rexha dhe Rita Ora shihen në shoqërine e njëra tjetrës në AMAs dhe “harrojnë” Dua Lipën

para 7 muajve - Blitz

Mbrëmjen e djeshme artistet me origjinë shqiptare morën pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve AMAs, më saktë Dua Lipa dhuroi një performancë të shkëlqyer të hiteve të saj të fundit ndërsa Rita Ora dhe...

Dhe vendin e parë për manikyrin më të bukur në “AMA” e zë…Dua Lipa

para 7 muajve - Ina

E vetmja mënyrë për të kthyer një veshje klasike në një moment të paharrueshëm është manikyri në ngjyrë të verdhë neon. Dua Lipa u shpall nga “Vogue”, si femra me manikyrin më të bukur në eventin e ndarjes...

Shqiptaret shkëlqejnë në tapetin e kuq të AMA's

para 7 muajve - Gazeta Express

Tre shqiptaret Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora ‘pushtuan’ tapetin e kuq të American Music Awards mbrëmjen e së martës (9 tetor). Bebe ishte nominuar në dy kategori por nuk arriti të rrëmbejë asnjë çmim...

Dua Lipa shkëlqen në performancën në ‘American Music Awards’

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja ka performuar dy hitet e saj të fundit në ‘AMA’. Dua Lipa ka qenë njëra nga performueset e mbrëmjes së djeshme të ndarjes së çmimeve të muzikës amerikane. Artistja shqiptare është ngjitur në...

Rita si një damë e vërtetë në ‘American Music Awards’

para 7 muajve - Gazeta Express

Rita Ora ka qenë mbrëmë e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘AMA’. Këngëtarja shqiptare ka arritur edhe një herë të jetë në listën e të veshurave më bukur në ceremonitë ndërkombëtare. Edhe në...

Dhe vendin e parë për manikyrin më të bukur në “AMA” e zë…Dua Lipa

para 7 muajve - Gazeta Express

E vetmja mënyrë për të kthyer një veshje klasike në një moment të paharrueshëm është manikyri në ngjyrë të verdhë neon. Dua Lipa u shpall nga “Vogue”, si femra me manikyrin më të bukur në eventin e ndarjes...

Këngëtaret shqiptare shkëlqejnë në American Music Awards

para 7 muajve - Portalb

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e vjetore e eventit të madh muzikor American Music Awards, aty ku këngëtaret shqiptare kanë mahnitur me dukjen e paraqitjen e tyre, shkruan KultPlus . Dy këngëtaret shqiptare...

Ja kush ua rrëmbeu çmimet dy këngëtareve shqiptare mbrëmë në ‘AMA’

para 7 muajve - Lajmi.net

Në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë, SHBA, mbrëmë u ndanë çmimet në eventin 'American Music Awars' ku të pranishëm dhe të nominuar ishin një numër i madh i yjeve botërorë. Duke qenë...

Rita Ora dhe Bebe Rexha ‘përjashtuan’ nga loja mbrëmë Dua Lipën

para 7 muajve - AlbPortali

Dua dhe Bebe ishin të nominuara mirëpo nuk morën çmime, ndërsa Rita Ora nuk ishte e nominuar në asnjë kategori, shkruan lajmi.net Loading... Të trija shkëlqyen në tapetën e kuqe, mirëpo i shumë diskutuar...

Yjet shqiptare pa çmime, por shkëlqyen në American Music Awards

para 7 muajve - Koha.net

Dua Lipa dhe Bebe Rexha përkundër nominimeve kanë mbetur pa çmime, por kanë shfaqur elegancën shqiptare në ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Awards së bashku me yllin tjetër, Rita Ora. Lipa...

Rita Ora dhe Bebe Rexha ‘përjashtuan’ nga loja Dua Lipën mbrëmë në ‘AMA’

para 7 muajve - AlbPortali

Dua dhe Bebe ishin të nominuara mirëpo nuk morën çmime, ndërsa Rita Ora nuk ishte e nominuar në asnjë kategori, shkruan lajmi.net Loading... Të trija shkëlqyen në tapetën e kuqe, mirëpo i shumë diskutuar...

Rita, Dua dhe Bebe ndriçuan në tapetin e kuq të ‘American Music Awards’

para 7 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë është mbajtur nata e madhe e ndarjes së çmimeve 'American Music Awards'. Në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë, SHBA të pranishme ishin edhe tri shqiptaret, Rita Ora, Dua Lipa dhe...

Rita Ora shkëlqeu në American Music Awards

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Rita Ora mbrëmë mori pjesë në “American Music Awards” , ku dukej tejet elegante dhe e bukur. Ajo çdo herë ka guxim të madh të rrezikojë me pamjen si dhe veshjet e saj. Por, Rita ka befasuar me pamjen e...

Dua Lipa me fustan nusërie në American Music Awards

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Dua Lipa këngëtarja e famshme kosovare me famë botërore tregoi format e saj perfekte, me një fustan të bardhë të ngjashëm ata të nuseve. Mbrëmë në ceremoninë e “American Music Awards”, ishte e pranishme...

Këngëtaret shqiptare shkëlqejnë në American Music Awards

para 7 muajve - Pa censure

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e vjetore e eventit të madh muzikor American Music Awards, aty ku këngëtaret shqiptare kanë mahnitur me dukjen e paraqitjen e tyre, shkruan KultPlus. Dy këngëtaret shqiptare...

Ja kush ua rrëmbeu çmimet dy këngëtareve shqiptare mbrëmë në ‘AMA’

para 7 muajve - AlbPortali

Duke qenë se janë ndër këngëtaret që po bëjnë nam në botë, nuk kanë pasur se si të mungojnë edhe tri shqiptaret: Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Rita Ora, shkruan lajmi.net Loading... Për dallim nga Rita e cila...

Yjet shqiptare pa çmime, por shkëlqyen në American Music Awards

para 7 muajve - Ekonomia Online

Dua Lipa dhe Bebe Rexha përkundër nominimeve kanë mbetur pa çmime, por kanë shfaqur elegancën shqiptare në ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Awards së bashku me yllin tjetër, Rita Ora. Lipa...

Rita, Dua dhe Bebe ndriçuan në tapetin e kuq të ‘American Music Awards’

para 7 muajve - AlbPortali

Në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë, SHBA të pranishme ishin edhe tri shqiptaret, Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha të cilat shkëlqyen në tapetin e kuq në mesin e shumë yjeve, shkruan...

Bebe Rexha kërcen dhe ndez rrjetin para shout ‘American Music Awards 2018’

para 8 muajve - Ina

Sonte zhvillohet ngjarja më e madhe e vitit “American Music Awards 2018”. Për herë të parë bashkohen në një vend tri artistet shqiptare, Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi net. Bebe është...

Bebe Rexha kërcen dhe ndez rrjetin para shout ‘American Music Awards 2018’

para 8 muajve - Lajmi.net

Sonte zhvillohet ngjarja më e madhe e vitit "American Music Awards 2018". Për herë të parë bashkohen në një vend tri artistet shqiptare, Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi net. Bebe është...

Rita Ora gati për ‘AMA’, në një vend me miken dhe ‘rivalen’ e saj

para 8 muajve - Lajmi.net

Tanimë gjithçka është gati për mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimeve, "American Music Awards 2018". Ky event mbahet sonte me fillim nga ora 20:00 në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë,...

Bebe Rexha kërcen dhe ndez rrjetin para shout ‘American Music Awards 2018’

para 8 muajve - AlbPortali

Për herë të parë bashkohen në një vend tri artistet shqiptare, Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi net. Loading... Bebe është nominuar në dy kategori, Dua në një kurse Rita kësaj radhe nuk...

Shqiptaret pushtojnë “American Music Awards”

para 8 muajve - Albinfo

Qilimi i kuq tashmë është shtruar dhe po bëhen përgatitjen e fundit për ceremoninë e sivjetme të shpërblimeve “American Music Awards” të cilat ndahen sonte në Los Angeles. Dhe gjasat janë që duke parakaluar...

Shqiptaret ‘pushtojnë’ AMA-s, edhe Bebe Rexha prezantuese në eventin muzikor

para 8 muajve - Tetova Sot

Përpara ceremonisë vjetore të American Music Awards, ABC ka lajmëruar se kush do jenë yjet që do prezantojnë eventin e madh muzikor. Një mori personazhesh të famshëm do të moderojnë AMA-s dhe përfshijnë...

Rita Ora plot ngjyra në Los Angeles

para 8 muajve - Tetova Sot

Rita Ora u shfaq plot ngjyra në emisionin Extra në Los Angeles të hënën. Këngëtarja me origjinë shqiptare mbante veshur një fustan me ngjyra të ndryshme e të ndezura kur mbërriti në studion e Universal...

Rita Ora gati për ‘AMA’, në një vend me miken dhe ‘rivalen’ e saj[Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Tanimë gjithçka është gati për mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimeve, “American Music Awards 2018”. Ky event mbahet sonte me fillim nga ora 20:00 në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë,...

Rita Ora gati për ‘AMA’, në një vend me miken dhe ‘rivalen’ e saj[Foto]

para 8 muajve - AlbPortali

Tanimë gjithçka është gati për mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimeve, “American Music Awards 2018”. Ky event mbahet sonte me fillim nga ora 20:00 në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë,...

Rita Ora gati për ‘AMA’, në një vend me miken dhe ‘rivalen’ e saj

para 8 muajve - AlbPortali

Ky event mbahet sonte me fillim nga ora 20:00 në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë, SHBA, shkruan lajmi net. Loading... Të nominuar në këtë ngjarje të madhe janë të nominuara edhe artistet...

Galeria ‘e nxehtë’ e Rita Orës në Instagram – fotografitë më provokuese që ajo publikoi muajt e fundit

para 8 muajve - Telegrafi

Rita Ora nuk është aspak e kursyer kur bie fjala te fotografitë seksi. Të gjithë janë në dijeni për problemet që këngëtarja kishte pasur vite më parë me “Roc Nation”, kur kontrata e saj me këtë label kishte...

American Music Awards do të frymojë shqip

para 8 muajve - Periskopi

Dy këngëtaret me famë botërore, por me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha do të prezantojnë American Music Awards. Përpara ceremonisë vjetore të American Music Aëards, kush nga yjet botërore...

Dua Lipa bën thirrje për ta votuar në “American Music Awards”

para 8 muajve - Ina

Sonte në Los Angeles mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve “American Music Awards”. Në këtë ceremoni, krahas yjeve me famë botërore do të marrin pjesë edhe Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi.net....

Bebe Rexha shkurton flokët, duket mjaft atraktive me ndryshimin e ri ndërsa kërkon mendimin e fansave

para 8 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, do të jetë sonte (e martë), e ftuar në “American Music Awards”. Ajo do të prezantojë një performancë ose një çmim, e ndërsa konkurron në dy kategori: atë të “Kënga...

Dua Lipa bën thirrje për ta votuar në “American Music Awards”

para 8 muajve - Lajmi.net

Sonte në Los Angeles mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve "American Music Awards". Në këtë ceremoni, krahas yjeve me famë botërore do të marrin pjesë edhe Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi.net....

Rita shfaqet rrezatuese në fustanin shumëngjyrësh

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Gjatë intervistës me Jonathan Ross, ajo tregoi edhe se si dëshiron të duket mashkulli i ëndrrave të saj. Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora, është e njohur për paraqitjet e saj ekstravagante....

Para ceremonisë ‘AMA’, Bebe Rexha bën këtë ndryshim në dukjen e saj

para 8 muajve - Lajmi.net

Në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë, SHBA, sot do të mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve 'American Music Awards'. Pjesë e këtij eventi, në mesin e shumë yjeve botërorë, pritet të marrin...

FOTOT: Të gjithë me sy tek Rita Ora, këngëtarja shfaqet joshëse në Los Angeles

para 8 muajve - Gazeta Tema

Padyshim që Rita Ora është një ndër femrat më joshëse në showbizin botëror. Ajo u shfaq plot ngjyra në emisionin Extra në Los Angeles të hënën. Këngëtarja me origjinë shqiptare mbante veshur një fustan...

Rita Ora shfaqet me veshje si ylber

para 8 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora, është e njohur për paraqitjet e saj ekstravagante, transmeton Klan Kosova. 27 vjeçarja, është shfaqur me një fustan me plot ngjyra teksa arriti në...

Rita nis përgatitjet për “AMA”, kjo është gjëja e parë që bëri

para 8 muajve - Lajmi.net

Sonte mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve "American Music Awards" në Los Angeles. Ashtu si në shumë prej ceremonive më prestigjioze që organizohen në industrinë e muzikës, nuk kanë se si të mungojnë...

Rita ka një mbremje të veçantë sonte, por ka një hall

para 8 muajve - OraInfo

Sonte mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve “American Music Awards” në Los Angeles. Ashtu si në shumë prej ceremonive më prestigjioze që organizohen në industrinë e muzikës, nuk kanë se si të mungojnë...

‘American Music Awards’ bën bashkë në një vend, Rita Orën, Bebe Rexhën dhe Dua Lipën

para 8 muajve - Ina

‘American Music Awards’ do t’i bëjë bashkë në një vend tri këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ky event do të mbahet nesër ( e martë ) në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë, ShBA, transmeton...

‘American Music Awards’ bën bashkë në një vend, Rita Orën, Bebe Rexhën dhe Dua Lipën

para 8 muajve - Lajmi.net

'American Music Awards' do t'i bëjë bashkë në një vend tri këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ky event do të mbahet nesër ( e martë ) në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë, ShBA, transmeton...

Dua Lipën, Rita Orën e Bebe Rexhën i bashkon nesër skena e “American Music Awards”

para 8 muajve - Telegrafi

Tashmë gjithçka është gati për mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimeve, “American Music Awards 2018”. Ky event, do të mbahet nesër (e martë) në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë, ShBA....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK