http://kariera.mk

Zyrtari i BKA gjermane vlerësime për strategjinë kundër krimit të organizuar: Ju tregoj rrugën e duhur për të arrirë drejt suksesit

para 7 muajve - Gazeta Tema

Këto ditë vizitoi Shqipërinë një delegacion i lartë i BKA gjermane, (Zyra federale kundër krimit) i cili kryesohej nga zv.presidenti i saj P.Hezler. Ata u pritën në takim nga Ministri i Brendshëm Xhafaj...

Shqiptari i arrestuar për 613 kg kokainë në banane, ja çfarë i ndodhi…

para 7 muajve - Standard

Gjermania nuk do ta lëshojë lehtë Arbër Çekajn, shqiptarin e arrestuar për 613 kg kokainë të fshehur në kontenierin me banane. Lajmin se Çekaj nuk do të ekstradohet, pro do të hetohet edhe nga pala gjermane,...

Xhafaj: PD zgjodhi partner llumin e shoqërisë

para 7 muajve - Klan Kosova

Tani që Fredi Alizoti doli një dëshmitar i rremë dhe alibia e ngritur mbi rrëfimet e tij u shfry, në qeveri nuk ka vend për eufori. Historia është kthyer në pikën zero dhe ç’është më e keqja nuk ka më...

Xhafaj: PD-ja zgjodhi partner llumin e shoqërisë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Tani që Fredi Alizoti doli një dëshmitar i rremë dhe alibia e ngritur mbi rrëfimet e tij u shfry, në qeveri nuk ka vend për eufori. Historia është kthyer në pikën zero dhe ç’është më e keqja nuk ka më...

Video e re e Alizotit, reagon Xhafaj: Opozita po bëhet palë me krimin

para 7 muajve - Vizion Plus

Ministri Xhafaj  nuk ka dhënë komente lidhur me publikimin në media të një regjistrimi që ië shtë bërë Fredi Alizotit ( kunati i Babales), ku ai pohon se ishte takuar me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë,...

Kokaina tek babanet, Xhafaj: Hetim i përbashkët me Gjermaninë për A. Çekajn

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Çështja e Arbër Çekajt, i arrestuar në Gjermani si i dyshuari për porositjen e 600 kg kokaine të kapur në portin e Durrësit ka marrë një tjetër kthesë. Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj bëri të ditur...

“Kokainë në kontenierin me banane”/ Ekstradimi i Arbër Çekajt, Xhafaj: Tani është hetim i përbashkët!

para 7 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ishte i pranishëm në ambientetet e Task-Forcës Speciale, pas një takimi me Presidentin e Policisë kriminale gjermane, BKA. Pas prezantimit të punës së përbashkët që...

Përmbysja e dosjes “Babale” Xhafaj: S’kam koment, PD ka zgjedhur të sulmojë me llumin!

para 7 muajve - Gazeta Express

“Unë jam Ministër i Brendshëm dhe kam folur boll për çështjen e Babales” Ishin këto fjalët e para që Ministri i brendshëm Fatmir Xhafaj ka artikuluar në lidhje me zhvillimet e fundit të dosjes “Babale”,...

“Babale 1”, Xhafaj: PD zgjodhi si partner llumin e këtij vendi, i ka dalë në krah krimit

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar lidhur me çështjen “Babale”. Në krah të një zyrtari gjerman, Xhafaj tha se PD ka zgjedhur rrugën për t’i dalë në krah krimit. “Unë jam ministër i Brendshëm...

“Babalja”, Xhafaj: PD zgjodhi si partner llumin e këtij vendi

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj reagon sot përpara mediave lidhur me çështjen e audio-përgjimit.  Xhafaj akuzoi PD-në se ka zgjedhur rrugën për t’i dalë në krah krimit duke sulmuar policinë, si dhe...

Audio-përgjimi i 'Babales'/ Xhafaj refuzon t'i përgjigjet pyetjes së gazetarëve: Boll kam folur!

para 7 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj është pyetur nga gazetarët për çështjen e audio përgjimit që pretendohet se shfaqet vëllai i tij në pazare droge si dhe pretendimin e Fredi Alizonit se Ardi veliu e...

Xhafaj nuk komenton “Babalen”: Çështja i takon drejtësisë

para 7 muajve - 24 ore

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk pranoi të komentonte paraditen e së enjtes çështjen “Babale”, duke thënë para gazetarëve se kjo çështje i takon tashmë drejtësisë. “Nuk do të preferoja të bëja një...

‘Kapja e 613 kg kokainë, Arbër Çekaj nuk do të ekstradohet nga Gjermania?’

para 7 muajve - Java News

Çështja e Arbër Çekajt, i arrestuar në Gjermani si i dyshuari për porositjen e 600 kg kokaine të kapur në portin e Durrësit ka marrë një tjetër kthesë. Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj bëri të ditur...

‘Babalja’, Xhafaj: Të flasë drejtësia, opozita po sulmon policinë me llumin e vendit

para 7 muajve - Java News

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk ka preferuar të bëjë komente të tjera rreth çështjes Babale, duke pritur kështu të flasë drejtësia. Në një deklarate për mediat, pasi vizitoi ambientet e Task Forcës...

Ministri Xhafaj: “Babale”, ç’llum! Të vërtetën e pres nga drejtësia…

para 7 muajve - Te Sheshi

Në kulmin e një debati mbi çështjen “Babale”, ku në qendër është emri i vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, ky i fundit ka reaguar duke thënë se të vërtetën ia lë drejtësisë ta provojë. “Nuk...

“Babalja”/ Xhafaj: Tani është punë e prokurorisë, besoj se do të ketë hetim të plotë

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags Babalja hetime prokuroria xhafaj Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka folur sot pas takimit me zv. Presidenti i Policisë Kriminale Gjermane, në lidhje me akuzat e fundit në drejtim të...

Kokaina tek babanet, Xhafaj: Hetim i përbashkët me Gjermaninë për A. Çekajn

para 7 muajve - Gazeta e re

Çështja e Arbër Çekajt, i arrestuar në Gjermani si i dyshuari për porositjen e 600 kg kokaine të kapur në portin e Durrësit ka marrë një tjetër kthesë. Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj bëri të ditur...

‘Babalja’, Xhafaj: Të flasë drejtësia, opozita po sulmon policinë me llumin e vendit

para 7 muajve - 24 ore

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk ka preferuar të bëjë komente të tjera rreth çështjes Babale, duke pritur kështu të flasë drejtësia. Në një deklarate për mediat, pasi vizitoi ambientet e Task Forcës...

Xhafaj pret delegacionin gjerman:Lufta kundër krimit e përbashkët dhe e koordinuar

para 7 muajve - Sot News

Ministri Xhafaj priti në takim z. Peter Henzler, zv.President i BKA, (Zyrës Federale Kriminale) të Gjermanisë, i cili në vizitën 3 ditore në Tiranë shoqërohet nga zyrtarë të tjerë të lartë. Në fokus të...

Xhafaj pret delegacionin e Zyrës Federale Kriminale Gjermane: Hetime të përbashkëta!

para 7 muajve - Java News

TIRANE – Ministri Xhafaj priti në takim z. Peter Henzler, zv.President i BKA, (Zyrës Federale Kriminale) të Gjermanisë, i cili në vizitën 3 ditore në Tiranë shoqërohet nga zyrtarë të tjerë të lartë. Në...

Xhafaj pret delegacionin e lartë të Zyrës Federale Kriminale Gjermane: Do thellojmë bashkëpunimin, hetime të përbashkëta dhe të njëkohshme

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ministri Xhafaj priti në takim z. Peter Henzler, zv.President i BKA, (Zyrës Federale Kriminale) të Gjermanisë, i cili në vizitën 3 ditore në Tiranë shoqërohet nga zyrtarë të tjerë të lartë. Në fokus të...

Xhafaj pret delegacionin e Zyrës Federale Kriminale Gjermane

para 7 muajve - Vizion Plus

Ministri Xhafaj priti në takim Peter Henzler, zv.President i BKA, (Zyrës Federale Kriminale) të Gjermanisë, i cili në vizitën 3 ditore në Tiranë shoqërohet nga zyrtarë të tjerë të lartë. Në fokus të takimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK