http://kariera.mk

MPJ për aksidentin në Austri: Tetë shtetas të lënduar, dy më rëndë

para 7 muajve - Medial

Ministria e Punëve të Jashtme është deklaruar në lidhje me aksidentin në Austri, ku u përfshi një autobus nga Maqedonia. Nga MPJ thonë tetë udhëtarë janë lënduar, prej të cilëve dy më rëndë, por janë jashtë...

Një autobus nga Maqedonia aksidentohet në Austri, ka të lënduar

para 7 muajve - Klan Kosova

Dy udhëtarë janë lënduar më rëndë, por janë jashtë rrezikut për jetë, ndërsa gjashtë të tjerë janë lënduar më lehtë pas përplasjes së një autobusi me targa të Maqedonisë me një kamion në afërsi të Linc,...

Aksident në Vjenë, tetë shtetas të Maqedonisë kanë pësuar lëndime trupore

para 7 muajve - Portalb

Dy shtetas të Maqedonisë janë kanë marrë lëndime të mëdha, pasi që autobusi me të cilin udhëtonin ka pësuar aksident në Austri, informoi Ministria e Punëve të Jashtme e Maqedonisë (MPB), pas realizimit...

MPJ për aksidentin në Austri: Tetë shtetas të lënduar, dy më rëndë

para 7 muajve - Telegrafi

Ministria e Punëve të Jashtme është deklaruar në lidhje me aksidentin në Austri, ku u përfshi një autobus nga Maqedonia. Nga MPJ thonë tetë udhëtarë janë lënduar, prej të cilëve dy më rëndë, por janë jashtë...

Autobusi përplaset me kamionin në Austri, tetë maqedonas të plagosur

para 7 muajve - Albeu

Dy persona janë plagosur rëndë, por nuk janë në rrezik për jetën ndërsa gjashtë persona janë pagosur më lehtë në aksidentin i cili ndodhi herët në mëngjes, në orën 6, në afërsi të qytetit Linz të Austrisë....

Tetë shtetas të Maqedonisë u lënduan nga aksidenti në Austri

para 7 muajve - RTV 21

Tetë shtetas të Maqedonisë lëndohen në një aksident në Linz të Austrisë Dy persona janë lënduar rëndë, por nuk janë në rrezik për jetën, ndërsa gjashtë persona janë lënduar më lehtë në aksidentin, i cili...

Tetë shtetas të Maqedonisë lëndohen në një aksident në Linz të Austrisë

para 7 muajve - Gazeta Express

Dy persona janë lënduar rëndë, por nuk janë në rrezik për jetën ndërsa gjashtë persona janë lënduar më lehtë në aksidentin i cili ndodhi herët në mëngjes, në orën 6, në afërsi të qytetit Linz të Austrisë....

Tetë shtetas të Maqedonisë lëndohen në një aksident në Linz të Austrisë

para 7 muajve - TV21

Dy persona janë lënduar rëndë, por nuk janë në rrezik për jetën ndërsa gjashtë persona janë lënduar më lehtë në aksidentin i cili ndodhi herët në mëngjes, në orën 6, në afërsi të qytetit Linz të Austrisë....

Austri, disa shtetas të Maqedonisë lëndohen në një aksident trafiku

para 7 muajve - Alsat-M

Një autobus me targa të Maqedonisë është përfshirë në një aksident trafiku në Austri, me ç’rastë kanë mbetur të lënduar dhjetëra udhëtarë, të cilët janë jashtë rrezikut për jetë. Aksidenti ka ndodhur në...

Një autobus nga Maqedonia aksidentohet në Austri, lëndohen disa persona

para 7 muajve - Ina

Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet...

MPJ për aksidentin në Austri: Tetë shtetas të lënduar, dy më rëndë

para 7 muajve - Tetova Sot

Ministria e Punëve të Jashtme është deklaruar në lidhje me aksidentin në Austri, ku u përfshi një autobus nga Maqedonia. Nga MPJ thonë tetë udhëtarë janë lënduar, prej të cilëve dy më rëndë, por janë jashtë...

Aksidentohet një autobus në Austri, lëndohen dhjetëra persona

para 7 muajve - RTV 21

Një autobus nga Maqedonia u aksidentua në afërsi të Linzit në Austri Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi...

Një autobus nga Maqedonia aksidentohet në Austri- lëndohen disa persona

para 7 muajve - Medial

Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet...

Një autobus nga Maqedonia aksidentohet në Austri, lëndohen disa persona

para 7 muajve - Telegrafi

Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet...

Një autobus nga Maqedonia aksidentohet në Austri, lëndohen disa persona

para 7 muajve - TV21

Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet...

Autobusi me shtetas të Maqedonisë aksidentohen në Austri, ka edhe të lënduar

para 7 muajve - InfoShqip

Një autobus me targa të Maqedonisë është përfshirë në një aksident trafiku në Austri, me ç’rastë kanë mbetur të lënduar dhjetëra udhëtarë, të cilët janë jashtë rrezikut për jetë. Aksidenti ka ndodhur në...

MPJ për aksidentin në Austri: Tetë shtetas të lënduar, dy më rëndë

para 7 muajve - AlbPortali

Ministria e Punëve të Jashtme është deklaruar në lidhje me aksidentin në Austri, ku u përfshi një autobus nga Maqedonia. Loading... Nga MPJ thonë tetë udhëtarë janë lënduar, prej të cilëve dy më rëndë,...

MPJ për aksidentin në Austri: Tetë shtetas të lënduar, dy më rëndë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Ministria e Punëve të Jashtme është deklaruar në lidhje me aksidentin në Austri, ku u përfshi një autobus nga Maqedonia. Nga MPJ thonë tetë udhëtarë janë lënduar, prej të cilëve dy më rëndë, por janë jashtë...

Një autobus nga Maqedonia aksidentohet në Austri, ka të lënduar

para 7 muajve - Shenja

Dy udhëtarë janë lënduar më rëndë, por janë jashtë rrezikut për jetë, ndërsa gjashtë të tjerë janë lënduar më lehtë pas përplasjes së një autobusi me targa të Maqedonisë me një kamion në afërsi të Linc,...

Një autobus nga Maqedonia aksidentohet në Austri, lëndohen disa persona

para 7 muajve - Tetova Sot

Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet...

Një autobus nga Maqedonia aksidentohet në Austri, lëndohen disa persona

para 7 muajve - Fol

Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet...

Autobusi nga Maqedonia aksidentohet në Austri, disa persona të lënduar

para 7 muajve - Pa censure

Dhjetëra udhëtarë të lënduar është bilanci i një aksidenti komunikacioni që ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 06:00, mes një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në afërsi të Linzit të Austrisë. Mediumet...

Aksident i autobusit nga Maqedonia në Austri, nëntë të lënduar

para 7 muajve - Albinfo

Sipas Kryqit të Kuq austriak, dy udhëtarë të autobusit nga Maqedonia u plagosën rëndë, si dhe gjashtë të tjerë pësuan lëndime të lehta Një aksident i rëndë i trafikut ka ndodhur mëngjesin e së enjtes në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK