http://kariera.mk

Jep dorëheqje komplet kryesia e Llapit, vetëm Batatina JO!

para 7 muajve - Zeri

Gjatë ditës së sotme është mbledhur kryesia e klubit të Llapit ku është marrë vendim për shkarkimin e trajnerit Bylbyl Sokoli. Sipas burimeve të Indeksonline, e gjithë kryesia e klubit ka dhënë dorëheqje...

Kryetari i Llapit, Nexhat Dumanica, jep dorëheqja nga çdo pozitë në klub

para 7 muajve - Telegrafi

Pas shkarkimit të Bylbyl Sokolit nga posti i trajnerit, nga klubi është larguar kryetari Nexhat Dumnica. Llapi paradite ka larguar na posti i trajnerit Bylbyl Sokolin, ndërsa kjo nuk i ka pëlqyer aspak...

Llapi zbulon arsyet e shkarkimit të Bylbyl Sokolit

para 7 muajve - Zeri

Klubi i futbollit Llapi përmes një komunikate për shtyp i ka zbuluar arsyet e shkarkimit të trajnerit Bylbyl Sokoli, shkruan Zeri.info. Vendimi është marrë pas mbledhjes së kryesisë dhe atë mund ta lexoni...

Jep dorëheqje kryetari i KF Llapi

para 7 muajve - Klan Kosova

Nexhat Dumnica, ka thënë dorëheqje nga pozita e kryetarit të KF Llapi. Lajmin e ka bërë të ditur vet Duminca përmes një shkrimi në Facebook, ku edhe i ka bërë të ditura arsyet e dorëheqjes. Më poshtë shkrimi...

Trazohet Llapi, largohet edhe kryetari!

para 7 muajve - Zeri

Çka po ndodh tek klubi i futbollit Llapi, veç një Zot e di, shkruan Zeri.info. Klubi llapjan mbrëmë e shkarkoi trajnerin Bylbyl Sokoli, i cili kishte probleme me drejtorin sportiv, Tahir Batatina, ndërsa...

Një trajner në javë, vjen largimi i radhës në Kosovë

para 7 muajve - Telesport

Kampionati i Kosovës konfirmohet një “varrezë” trajnerësh, sepse pa kaluar dy muaj nga fillimi i sezonit gjysma e ekipeve të Superligës kanë pushuar trajnerët nga puna, një sjellje absurde, që nuk po ndryshon...

KF Llapi shkarkoi Bylbyl Sokolin

para 7 muajve - RTV 21

Arsyeja e shkarkimit ishin rezultatet jo të mira të skuadrës Klubi futbollistik Llapi ka shkarkuar sot kryetrajnerin, Bylbyl Sokoli. Përmes një komunikate zyrtare, KF Llapi tregon se shkarkimi i tij ishte...

Jep dorëheqje kryetari i Llapit

para 7 muajve - Gazeta Express

Klubi i Llapit momentalisht është pa kryetar, pasi Nexhat Dumnica ka dhënë dorëheqje nga të gjitha postet. Arsyeja e dorëheqjes së Dumnicës si aps tij është situata momentale në klubin nga Podujeva. Nexhta...

Nexhat Dumnica jep dorëheqje nga KF Llapi

para 7 muajve - RTV 21

Ai dha dorëheqje nga të gjitha funksionet në KF Llapi Aksionari më i madh i klubit futbollistik Llapi, Nexhat Dumnica dha dorëheqje nga të gjitha funksionet. Ai ka thënë se duke e parë atmosferën që u...

Dorëhiqet kryetari i klubit të Llapit

para 7 muajve - Koha.net

Nexhat Dumnica ka dhënë dorëheqje nga të gjitha postet në klubin futbollistik “Llapi”. Aksionari më madh i këtij klubi ka dhënë dorëheqje nga të gjitha postet, pasi sipas tij situata e krijuar te Llapi...

Pas Sokolit, Dumnica jep dorëheqje

para 7 muajve - Medial

Në klubin e futbollit Llapi nga Pdoujeva situata është e palakmueshme, pas shkarkimit të kryetrajnerit prof. Bylbyl Sokoli, papritur Nexhat Dumnica ka dhënë dorëheqje nga të gjitha funksionet të klubit....

Llapi konfirmon shkarkimin e Bylbyl Sokolit

para 7 muajve - Telegrafi

Te Llapi ditët e fundit nuk kanë qenë të qeta. Kjo pasi që trajneri Bylbyl Sokoli ishte sulmuar në hyrje të banesës së tij nga persona ende të paditur për organet. Humbja me Prishtinën dhe Feronikelin...

KF Llapi del me vendim zyrtar për Sokolin

para 7 muajve - Medial

Skuadra me renome Llapi nga Podujeva më në fund del me vendim zyrtar për prof. Bylbyl Sokoli. “KF Llapi nga mbledhja e mbajtur ka analizuar dhe shqyrtuar me vëmendje ecurinë e kampionatit për këto tetë...

ZYRTARE: KF Llapi shkarkon trajnerin Bylbyl Sokoli

para 7 muajve - Lajmi.net

Bylbyl Sokoli nuk është më trajner i KF Llapit. Skuadra nga IPKO Superliga e Kosovës, KF Llapi, ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Bylbyl Sokoli. Në komunikatën e klubit thuhet se pas...

Pas shkarkimit të trajnerit, jep dorëheqje edhe kryetari i “Llapit”

para 7 muajve - Ekonomia Online

Nexhat Dumnica jep doreheqje nga posti i kryetarit të klubit futbollistik “Llapi”. Ai ka bërë të ditura aryet në një postim në Facebook, Vendimi erdhi një ditë pas shkarkimit të trajnerit Bylbyl Sokoli....

Kryetari i Llapit jep dorëheqje nga çdo pozitë në klub

para 7 muajve - Ekonomia Online

Pas shkarkimit të Bylbyl Sokolit nga posti i trajnerit, nga klubi është larguar kryetari Nexhat Dumnica. Llapi paradite ka larguar nga posti i trajnerit Bylbyl Sokolin, ndërsa kjo nuk i ka pëlqyer aspak...

Pas shkarkimit të trajnerit, jep dorëheqje edhe drejtori i “Llapit”

para 7 muajve - Ekonomia Online

Nexhat Dumnica jep doreheqje nga posti i kryetarit të klubit futbollistik “Llapi”. Ai ka bërë të ditura aryet në një postim në Facebook, Vendimi erdhi një ditë pas shkarkimit të trajnerit Bylbyl Sokoli....

Sokoli njoftohet nga lojtarët për shkarkimin e tij

para 7 muajve - Koha.net

Bylbyl Sokoli nuk është më trajner i skuadrës së Llapit. Lajmin për shkarkimin nga posti i trajnerit, Sokolit nuk ia ka dhënë kryesia e klubit nga Podujeva, por futbollistët dhe stafi i tij. Kështu ka...

Tërmet tek Llapi, Dumncia jep dorëheqje

para 7 muajve - KosovaPress

Aksionari më madh i këtij klubi ka dhënë dorëheqje nga të gjitha postet, pasi sipas tij situata e krijuar te Llapi nuk është e duhura dhe nuk mund të vazhdojë më, raporton KosovaPress. KosovaPress ju sjell...

Tërmet tek Llapi, Dumncia jep dorëheqje

para 7 muajve - Periskopi

Nexhat Dumnica ka dhënë dorëheqje nga të gjitha postet në klubin futbollistik “Llapi”. Aksionari më madh i këtij klubi ka dhënë dorëheqje nga të gjitha postet, pasi sipas tij situata e krijuar te Llapi...

Llapi tregon pse e shkarkoi trajnerin Bylbyl Sokoli

para 7 muajve - Periskopi

Gjatë ditës së djeshme është raportuar se Llapi ka shkarkuar trajnerin Bylbyl Sokoli. Por, trajneri Bylbyl Sokoli duket se këtë lajm e ka marrë përmes lojtarëve dhe mediave, kurse klubi tek sot ka dalë...

Në Kosovë e bëjnë të sigurt, Llapi shkarkon trajnerin Bylbyl Sokoli

para 7 muajve - SuperSport

Bylbyl Sokoli nuk do të jetë më trajner i Llapit në IPKO Superligën e Kosovës. Mësohet se trajneri i njohur kosovar është shkarkuar nga detyra, por edhe ende nuk ka një vendim zyrtar të drejtuesve të Llapit...

Trajneri Bylbyl Sokoli u shkarkua dje, klubi e njofton sot zyrtarisht

para 7 muajve - Periskopi

Gjatë ditës së djeshme është raportuar se Llapi ka shkarkuar trajnerin Bylbyl Sokoli. Por, trajneri Bylbyl Sokoli duket se këtë lajm e ka marrë përmes lojtarëve dhe mediave, kurse klubi tek sot ka dalë...

E treta e vërteta!

para 7 muajve - Zeri

Llapi ka vendosur t’i ndajë rrugët me Bylbyl Sokolin. Klubi llapjan e ka shkarkuar të martën trajnerin e njohur kosovar në tentimin e tretë, pasi palët ishin ndarë shkurtimisht edhe dy herë më parë, që...

“Tërmet” te Llapi: Dorëhiqet kryetari i klubit

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Llapi asesi të gjejë qetësi brenda skuadrës ku nuk po mbretëron situatë e mirë te skuadra e fuqishme e Superligës së Kosovës. Pasi u raportua të paktën 2-3 herë se nga skuadra është dorëhequr kryetrajneri...

Zyrtare: Shkarkohet Bylbyl Sokoli, KF Llapi tregon arsyen

para 7 muajve - Sovrani

Skuadra nga IPKO Superliga e Kosovës, KF Llapi, ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Bylbyl Sokoli. Në komunikatën e klubit thuhet se pas një takimi ku është analizuar dhe shqyrtuar ecuria...

ZYRTARE: KF Llapi shkarkon trajnerin Bylbyl Sokoli

para 7 muajve - Bota Press

Bylbyl Sokoli nuk është më trajner i KF Llapit. Skuadra nga IPKO Superliga e Kosovës, KF Llapi, ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Bylbyl Sokoli. Në komunikatën e klubit thuhet se pas...

LAJMI I FUNDIT/ Klubi i SUPERLIGËS vendos për trajnerin e shumëpërfolur: Nuk ka harmoni dhe rezultate, kemi vendosur ta shkarkojmë

para 7 muajve - Newsport

Skuadra e Llapit, në Superligën Kosovare, ka vendosur të shkarkojë trajnerin aktual Bylbyl Sokoli, pas rezultateve të dobta në kampionat. Në një postim në faqen zyrtare të klubit bëhet e ditur se asyet...

KF Llapi: Sokoli u shkarkua për mungesë të rezultateve dhe harmonisë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Klubi futbollistik “Llapi” më anë të një komunikate shtypi ka treguar arsyet pse e shkarkoi trajnerin Bylbyl Sokoli. “Aventura” e Sokolit në klubin llapjan përfundoi dje, pas vetëm nëntë ndeshjeve në Ipko...

ZYRTARE: KF Llapi shkarkon trajnerin Bylbyl Sokoli

para 7 muajve - AlbPortali

Skuadra nga IPKO Superliga e Kosovës, KF Llapi, ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Bylbyl Sokoli. Loading... Në komunikatën e klubit thuhet se pas një takimi ku është analizuar dhe...

Sokoli njoftohet nga lojtarët për shkarkimin e tij

para 7 muajve - Ekonomia Online

Bylbyl Sokoli nuk është më trajner i skuadrës së Llapit. Lajmin për shkarkimin nga posti i trajnerit, Sokolit nuk ia ka dhënë kryesia e klubit nga Podujeva, por futbollistët dhe stafi i tij. Kështu ka...

E shkarkoi Llapi, ky është reagimi i Bylbylit të sulmuar

para 7 muajve - Zeri

“Telenovela” e Llapit me trajnerin Bylbyl Sokoli ka marë fund përfundimisht. Drejtuesit e skuadrës nga Podujeva i kanë bërë të ditur “Profës” se më nuk do të drejtoj më skuadrën. Edhe pse vetë trajneri...

Zyrtare: Shkarkohet Bylbyl Sokoli

para 7 muajve - Klan Kosova

Bylbyl Sokoli është shkarkuar nga posti i tij si trajneri i Llapit. Këtë e ka konfirmuar Sokoli për Klan Kosova. “Informatën e kam marrë nga trajnerët dhe lojtarët, të cilëve lajmin ua ka dhënë drejtori...

KF Llapi shkarkon Bylbyl Sokolin?

para 7 muajve - Lajmi.net

Bylbyl Sokoli nuk është më trajner i KF Llapit. Kështu së paku raportohet në mediet kosovare gjatë orëve të mbrëmjes. Skuadra llapjane ka vendosur t’i jap fund bashkëpunimit me trajnerin rahovecas, për...

Shkarkohet trajneri i njohur i futbollit

para 7 muajve - OraInfo

Llapi ka shkarkuar trajnerin Bylbyl Sokoli. Këtë e ka konfirmuar për gazetën Koha Ditore vet trajneri Sokoli. Nuk dihen ende arsyet e shkarkimit të Sokolit. Ditë më parë trajneri Bylbyl Sokoli ishte sulmuar...

Shkarkohet Bylbyl Sokoli

para 7 muajve - Gazeta Express

Llapi ka shkarkuar trajnerin Bylbyl Sokoli. Këtë e ka konfirmuar për gazetën Koha Ditore vet trajneri Sokoli. Nuk dihen ende arsyet e shkarkimit të Sokolit. Ditë më parë trajneri Bylbyl Sokoli ishte sulmuar...

Llapi shkarkon trajnerin Bylbyl Sokoli

para 7 muajve - Koha.net

Llapi ka shkarkuar trajnerin Bylbyl Sokoli. Këtë e ka konfirmuar për gazetën Koha Ditore vet trajneri Sokoli. Nuk dihen ende arsyet e shkarkimit të Sokolit. Ditë më parë trajneri Bylbyl Sokoli ishte sulmuar...

Llapi shkarkon të sulmuarin Bylbyl Sokoli

para 7 muajve - Zeri

Burimet e sigurta konfirmojnë se Prof. Bylbyl Sokoli është shkarkuar nga detyra e kryetrajnerit të klubit të futbollit Llapi nga Podujeva. Merret vesh se drejtori sportiv Tahir Batatina ju ka thënë lojtarëve...

Nuk marrin fund problemet, tjetër trajner SHKARKOHET nga SUPERLIGA

para 7 muajve - Newsport

Ndërkohë që jemi nën atmosferën e Kombëtareve, si Shqipëria që luajti sonte në mbrëmje ndaj Jordanisë në “Elbasan Arena”, por edhe Kosovës që luan ditën e nesërme, klubet vazhdojnë të kenë vëmendjen e...

Zyrtare: Shkarkohet Bylbyl Sokoli

para 7 muajve - Fakti Ditor

Bylbyl Sokoli është shkarkuar nga posti i tij si trajneri i Llapit. Këtë e ka konfirmuar Sokoli për Klan Kosova. “Informatën e kam marrë nga trajnerët dhe lojtarët, të cilëve lajmin ua ka dhënë drejtori...

KF Llapi shkarkon Bylbyl Sokolin?

para 7 muajve - AlbPortali

Kështu së paku raportohet në mediet kosovare gjatë orëve të mbrëmjes. Loading... Skuadra llapjane ka vendosur t’i jap fund bashkëpunimit me trajnerin rahovecas, për arsyet të cilat ende nuk janë bërë publike....

Llapi e shkarkon trajnerin, “Profa” merr lajmin nga dikush tjetër

para 7 muajve - Sovrani

“Telenovela” e Llapit me trajnerin Bylbyl Sokoli ka marë fund përfundimisht. Drejtuesit e skuadrës nga Podujeva i kanë bërë të ditur “Profës” se më nuk do të drejtoj më skuadrën. Edhe pse vetë trajneri...

Llapi shkarkon trajnerin Bylbyl Sokoli

para 7 muajve - Periskopi

Llapi ka shkarkuar trajnerin Bylbyl Sokoli. Këtë e ka konfirmuar për gazetën Koha Ditore vet trajneri Sokoli. Nuk dihen ende arsyet e shkarkimit të Sokolit. Ditë më parë trajneri Bylbyl Sokoli ishte sulmuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK