http://kariera.mk

Identifikohet autori i ngjarjes në Mat, një i vdekur e tre të plagosur

para 7 muajve - Klan Kosova

Policia njoftoi se identifikoi autorin e ngjarjes në fshatin Shëlli të Matit, ku humbi jetën një person dhe tre të tjerë u plagosën, dhe shtoi se forca të shumta janë në ndjekje të tij. Sipas njoftimit...

Mat, një i vdekur e dy të plagosur për një rrugë

para 7 muajve - Alsat-M

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat të Shqipërisë, ku një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur. Disa punëtorë të Bashkisë së Matit u qëlluan duke punuar në një rrugë në fshatin Shëlli në...

Vrasja në Mat me 1 të vrarë dhe 3 të plagosur/ Kapet autori (Emri)

para 7 muajve - Sot News

Policia ka ndaluar autorin e ngjarjes në fshatin Shëlli të Matit ku u vra një person dhe u plagosën tre të tjerë. Pas një orë ndjekje Policia kap e prangos autorin e ngjarjes. Si rezultat i një pune të...

Dorëzohet autori i masakrës në Mat

para 7 muajve - Vizion Plus

Dorëzohet autori i masakrës së Fshatit Shëlli në Mat. Kujtim Koxha autori vrasjes së një personi dhe plagosjes së tre të tjerëve është vetëdorëzuar në polici gati dy orë pas ngjarjes. Ndërkohë më herët...

Ngjarje e rëndë në Mat të Shqipërisë, një i vdekur e dy të plagosur

para 7 muajve - Portalb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat të Shqipërisë, ku një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur. Disa punëtorë të Bashkisë së Matit u qëlluan duke punuar në një rrugë në fshatin Shëlli në...

"Pas debatit autori u largua dhe u kthye me automatik"/ Ja detajet si ndodhi vrasja në Mat

para 7 muajve - Sot News

Autori është konfliktuar me punonjësit e Bashkisë së Matit, më pas është larguar dhe është kthyer me automatik duke qëlluar mbi ta. Kjo është fabula e sulmit me armë që ndodhur sot në fshatin Shelli të...

Tragjedia në Mat/ Policia jep detajet

para 7 muajve - Sot News

Policia jep informacion zyrtar për ngjarjen me 1 të vdekur e 3 të plagosur në Mat. Viktima është Mentor Hoxha punonjës bashkie, ndërsa raportohet se 3 të plagosurit janë Arstrit Hani Erzen Aliaj, H.Buçi,...

Shkojnë për të hapur rrugën, një i vrarë dhe të plagosur në Mat

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Një punonjës Bashkie raportohet të kenë vdekur gjatë të shtënave me armë zjarri në fshatin Shëlli të Matit dhe tre të tjerë janë plagosur. Sipas të dhënave thuhet se bëhet fjalë për punonjës të bashkisë...

Sherri në Mat, dalin emrat e të plagosurve dhe i viktimës

para 7 muajve - Sot News

Një person humbi jetën dhe tre të tjerë mbetën në plagosur mesditën e kësaj të enjteje në fshatin Shëlli të Matit.Viktima është punonjësi i Bashkisë, Mentor Hoxha dhe është rreth 36-vjeç. Ndërsa të plagosurit...

ZYRTARE/ Kush është i vrari dhe tre të plagosurit nga masakra në Mat

para 7 muajve - Albeu

Policia ka ndryshuar versionin e ngjarjes në Mat duke raportuar se bëhet fjalë për një të vrarë dhe tre të plagosur pas një sulmi me armë të ndoddhur pak minuta më parë në rrugën Shëlli-Burrel, ku një...

Mbetet i vdekur punojësi i Bashkisë Mat, ky është vendi që shkoi për të hapur një rrugë

para 7 muajve - Sot News

Pak më parë në fshatin Shëlli të rrethit të Matit, është vrarë me armë zjarri një punonjës të bashkisë dhe palgosur tre të tjerë.Ata kishin shkuar në këtë zonë për të hapur një rrugë. Viktima raportohet...

U vranë duke ngrënë buk, ja viktima e te plagosurit në Mat

para 7 muajve - Vizion Plus

Publikohen emrat e viktimes dhe te plagosurve ne fshatin Shelli te njesise vendore Lis ne Mat. Viktima i konfirmuar nga kjo ngjarje eshte Mentor Hoxha. Te plagosur kane mbetur shtetasit Astrit Hani dhe...

Vrasja që tronditi Matin/ Punonjësi i Bashkisë u qëllua me bukë në gojë

para 7 muajve - Sot News

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga vrasja që tronditi Matin mesditën e sotme. Dy punonjës të Bashkisë që shkuan për të hapur një rrugë kalimi në fshatin Shëlli, njëri prej tyre u qëlluan duke gjetur...

Shkuan për të hapur një rrugë, ndodh tragjedia në Mat/ Ndërron jetë punonjësi i bashkisë

para 7 muajve - Sot News

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar para pak minutash në fshatin Shëlli të Matit. Dyshohet se nga të shtënat me armë zjarri ka mbetur i vdekur një punonjës i bashkisë dhe dy të tjerë të plagosur,...

E FUNDIT/ Ky është autori i masakrës në Mat, policia i vihet pas

para 7 muajve - Albeu

MAti është tronditur pasditen e sotme nga disa të shtëna armësh në fshatin Shëlli. Nga të shtënat mësohet të ketë mbetur i vdekur së paku një person dhe janë plagosur tre të tjerë. Sipas të dhënave nga...

Nisen me helikopter drejt Tiranës dy të plagosurit e Matit

para 7 muajve - Sot News

Nga spitali i Burrelit dy prej të plagosurve po transportohen drejt stadiumit të qytetit, për t’u sjellë më pas në Spitalin e Traumës në Tiranë me helikopter.Të paktën një person humbi jetën dhe tre të...

Tragjedia në Mat/ Identifikohet autori, policia në kërkim

para 7 muajve - Sot News

Pak minuta pas ngjarjes së rëndë në fshatin Shelli të Matit ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën tre të tjerë policia ka identifikuar autorin e krimi. Sipas të dhënave nga policia autori i dyshuar...

Masakra në Mat, të plagosurit nisen urgjent me helikopter drejt Tiranës

para 7 muajve - Albeu

Raportohet se të plagosurit e masakrës në Mat, kanë qënë në gjendje tepër të rëndë dhe është parë e detyrueshme transportimi i tyre drejt Tiranës . Tvklan.al ka publikuar pamjet nga spitali i Burrelit,...

Ngjarje e rëndë në Mat, dyshohet një i vdekur e dy të plagosur

para 7 muajve - Standard

Ngjarje e rendë në Mat. Pas një përplasje me armë zjarri dyshoehte se ka një viktime dhe 2 të plagosur Ngjarja në fshatin Shëlli në Mat Ende të paqarta rethanat Vijon…..

Terror në Mat/ Vriten dy punonjësit e Bashkisë

para 7 muajve - Standard

Të shtëna me armë zjarri u regjistruan para pak minutash në fshatin Shëlli në Mat, Ku mësohet se kanë vdekur dy persona, dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Nuk dihen ende shumë detaje lidhur me identitetin...

Luftë në Mat, dy të plagosur, punonjës të bashkisë… ja çfarë ndodhi…

para 7 muajve - Standard

Ngjarje e rendë në Mat. Pas një përplasje me armë zjarri dyshohet se ka 2 të plagosur. Ata janë shoferët e Bashksië Mat, Kujtim Hoxha dhe Erzen Aliaj, për të cilin burimet shtojnë se është në një gjendje...

Ngjarje e rëndë në Mat, një i vdekur e dy të plagosur

para 7 muajve - Klan Kosova

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat të Shqipërisë, ku një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur. Disa punëtorë të Bashkisë së Matit u qëlluan duke punuar në një rrugë në fshatin Shëlli në...

Detajet e krimit në Mat, dy punonjësit e bashkisë u vranë me bukë në gojë

para 7 muajve - Gazeta Express

Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me vrasjen e mistershme të dy punonjësve të Bashkisë së Matit, në fshatin Shëlli të njësisë administrative të Lisit. Dy punonjësit ishin duke drekuar me një tjetër punëtor...

Vritet me armë zjarri një person, plagosen tre të tjerë në Mat

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Një punonjës Bashkie raportohet të kenë vdekur gjatë të shtënave ne armë zjarri në fshatin Shëlli të Matit dhe tre të tjerë janë plagosur. Sipas të dhënave thuhet se bëhet fjalë për punonjës të bashkisë...

U vranë me bukë në gojë, detaje tronditëse nga krimi në Mat

para 7 muajve - Albeu

Mati është tronditur pasditen e sotme nga të shtëna armësh ku mbetën të vrarë dy punonjës të bashkisë. Ndërkohë detaje të reja kanë dalë nga kjo vrasje e dyfishtë. Mësohet se dy punonjësit e bashkisë kishin...

Ky është vendi për të cilët u vranë dy punonjësit e bashkisë Mat

para 7 muajve - Sot News

Pak më parë në fshatin Shëlli të rrethit të Matit janë vrarë me armë zjarri dy punonjës të bashkisë, të cilët kishin shkuar në këtë zonë për të hapur një rrugë. Dy viktimat raportohet të jenë qëlluar nga...

Ja autori i masakrës në Mat/ VIDEO nga vendngjarja

para 7 muajve - Vizion Plus

Identifikohet autori I masakrës në fshatin Shëlli të Matit ku u vranë dy punonjës të bashkisë e një tjeter u plagos. Policia po kërkon autorin e ngjarjes, shtetasin Kujtim Koxha I cili është arratisur...

Vrasje e dyfishtë që tronditi Matin/ Punonjësit e Bashkisë u qëlluan me bukë në gojë

para 7 muajve - Sot News

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga një vrasje e dyfsihtë që tronditi Matin mesditën e sotme. Dy punonjës të Bashkisë që shkuan për të hapur një rrugë kalimi në fshatin Shëlli u qëlluan nga autori, ende i paidentifikuar.

Dorëzohet autori i masakrës në Mat

para 7 muajve - Tetova Sot

Dorëzohet autori i masakrës së Fshatit Shëlli në Mat. Kujtim Koxha autori vrasjes së një personi dhe plagosjes së tre të tjerëve është vetëdorëzuar në polici gati nje orë pas ngjarjes. Ndërkohë më herët...

Ky është vendi ku u vranë dy punonjësit e bashkisë Mat (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Disa minuta më parë në fshatin Shëlli të rrethit të Matit, janë vrarë me armë zjarri dy punonjës të bashkisë, të cilët kishin shkuar në këtë zonë për të hapur një rrugë. Dy viktimat raportohet të jenë...

Vriten me armë zjarri dy punonjës të bashkisë Mat

para 7 muajve - Koha.net

Dy punonjës Bashkie raportohet të kenë vdekur gjatë të shtënave ne armë zjarri në fshatin Shëlli të Matit. Sipas të dhënave thuhet se bëhet fjalë për punonjës të bashkisë Mat, të cilët kishin shkuar në...

Ngjarje e rëndë në Mat, një i vdekur e dy të plagosur

para 7 muajve - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat të Shqipërisë, ku një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur. Disa punëtorë të Bashkisë së Matit u qëlluan duke punuar në një rrugë në fshatin Shëlli në...

DETAJET/ Ekzekutohen me kallashnikov dy punonjës të Bashkisë Mat: Do hapnin një rrugë në fshatin Shëlli

para 7 muajve - Gazeta Tema

Dy persona ka mbetur të vdekur pasi janë qëlluar me armë zjarri mesditën e së enjtes në Mat. Ky është raportimi i fundit që vjen ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Shëlli. Policia po shkon...

Vriten dy punonjës bashkie në Mat

para 7 muajve - Ina

Dy persona raportohet se janë vrarë me armë zjarri në Mat. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14:00 në fshatin Shëlli dhe sipas informacioneve paraprake dy viktimat janë punonjës të bashkisë së Matit....

EMRAT/ Kush janë dy punonjësit e bashkisë që u vranë në Mat

para 7 muajve - Albeu

Disa minuta më parë u raportua për të shtëna me armë zjarri në Mat. Së fundmi është mësuar se nga këto të shtëna kanë humbur jetën dy punonjësit e bashkisë së Matit . Ata janë shoferët e bashkisë, K.H...

Të shtënat në Mat, ndërrojnë jetë dy punonjësit e bashkisë

para 7 muajve - Albeu

Disa minuta më parë u raportua për të shtëna me armë zjarri në Mat. Së fundmi është mësuar se nga këto të shtëna kanë humbur jetën dy punonjësit e bashkisë së Matit . Njarja e rëndë ka ndodhur në fshatin...

Rëndohet bilanci i masakrës në Mat

para 7 muajve - Vizion Plus

Rendohet bilanci nga ngjarja e rëndë në fshatin Shelli në bashkinë Mat. Policia e Shtetit bëri të ditur se numri i viktimave ka shkuar në dy ndërsa shtetasi tjeter I plagosur është në gjëndje të rëndë....

Vrasje e dyfishtë në Mat, punonjësit e bashkisë u ekzekutuan me bukë në gojë

para 7 muajve - Shenja

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Matin. Dy punonjës bashkie u vranë me armë zjarri në fshatin Shëlli të komunës Macukull. Paraprakisht viktima dyshohet se janë dy punonjës të bashkisë, që po punonin...

Detaji rrëqethës/ Punonjësit e Bashkisë u qëlluan me bukë në gojë

para 7 muajve - Java News

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga vrasja që tronditi Matin mesditën e sotme, ku mbeti i vrarë një punonjës bashkie dhe u plagosen tre të tjerë. Ata shkuan për të hapur një rrugë kalimi në fshatin...

Shkuan për të hapur një rrugë, ndodh tragjedia në Mat/ Ndërrojnë jetë dy punonjësit e bashkisë

para 7 muajve - Sot News

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar para pak minutash në fshatin Shëlli të Matit. Dyshohet se nga të shtënat me armë zjarri kanë mbetur të plagosur dy punonjës të bashkisë së Matit të cilët kishin...

Zbardhen detajet në Mat/ 1 i vdekur dhe 2 të plagosur, viktimat e të shtënave punonjës të Bashkisë

para 7 muajve - Sot News

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar para pak minutash në fshatin Shëlli në Mat, ndërsa fillimisht u raportua se ka 2 persona të plagosur, një prej të cilëve ka ndërruar jetë rrugës për në spital....

Të shtëna me armë në Mat, dyshohet për dy të plagosur

para 7 muajve - Albeu

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Mat pak minuta më parë. Nga këto të shtënë thuhet se janë plagosur dy persona, ku njëri prej tyre është në gjendje kritike për jetën. Nuk dihen ende shumë detaje...

Të shtëna me armë në Mat, plagosen 2 punonjës të bashkisë

para 7 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat, aty ku raportohet për disa të shtëna me armë zjarri. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në fshatin Shlli të Matit. Dyshohet se nga të shtënat me armë zjarri kanë...

Masakër në Burrel, bresheri armësh drejt punonjesve të bashkisë

para 7 muajve - Vizion Plus

3 persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri që janë regjistruar mesditën e kësaj të enjte në nje fshat te Burrelit. Nga te dhenat e para, behet e ditur se dy punonjes te bashkise...

E rëndë në Mat/ Plas arma, 1 i vdekur dhe 2 persona të plagosur

para 7 muajve - Sot News

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar para pak minutash në fshatin Shlli të Matit. Dyshohet se nga të shtënat me armë zjarri kanë mbetur të plagosur dy persona. Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes.

Detaji rrëqethës/ Punonjësit e Bashkisë u vranë me bukë në gojë

para 7 muajve - Java News

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga një vrasje e dyfsihtë që tronditi Matin mesditën e sotme. Dy punonjës të Bashkisë që shkuan për të hapur një rrugë kalimi në fshatin Shëlli u qëlluan nga autori,...

E rëndë në Mat/ Plas arma, 2 persona të plagosur

para 7 muajve - Sot News

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar para pak minutash në fshatin Shlli të Matit. Dyshohet se nga të shtënat me armë zjarri kanë mbetur të plagosur dy persona. Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes.

Mat-  Po zhbllokonin një rrugë kalimi, vriten dy punonjësit e bashkisë

para 7 muajve - Blitz

Dy persona kanë gjetur vdekjen si pasojë e disa të shtënva me armë zjarri në Mat. Sipas Balkanweb ngjarja ka ndodhur në fshatin Shëlli ndërsa viktimat janë punonjës të bashkisë së Matit të cilët kishin...

Polica jep detajet e para, ja pse ndodhi ngjarja në Mat

para 7 muajve - Fakti Ditor

Policia e matit ka dhënë detajet e para për ngjarjen e orës 14:00 të ditës së sotme. Sipas burimeve zyrtare, mësohet se, Policia e Komisariatit Mat u informua se në fshatin Shëlli, njësia administrative...

Polica jep detajet e para, ja pse ndodhi ngjarja në Mat

para 7 muajve - AlbPortali

Policia e matit ka dhënë detajet e para për ngjarjen e orës 14:00 të ditës së sotme. Loading... Sipas burimeve zyrtare, mësohet se, Policia e Komisariatit Mat u informua se në fshatin Shëlli, njësia administrative...

Video/ Tavolina e shtruar në lokal, pellg gjaku. Ja vendi ku ndodhi ekzekutimi në Mat…

para 7 muajve - Pa censure

Viktima e ngjarjes në Mat është Mentor Hoxha, ndërsa dy prej të plagosurve janë Xen Aliaj dhe Astrit Hani. Punonjësit e bashkisë së Matit kishin shkuar për të hapur një rrugë në fshatin Shelli. Ata po...

Shkuan të hapnin rrugën, qëllohen për vdekje dy punonjësit e Bashkisë Mat

para 7 muajve - Java News

Fshati Shëlli, Burrel Dy persona ka mbetur të vdekur pasi janë qëlluar me armë zjarri mesditën e së enjtes në Mat. Ky është raportimi i fundit që vjen ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Shëlli....

Krimi në Mat, punonjësi i bashkisë u vra me bukë në gojë, dy të plagosur

para 7 muajve - Periskopi

Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me vrasjen e mistershme të një punonjësi të Bashkisë së Matit dhe plagosjes së dy personave të tjerë, në fshatin Shëlli të njësisë administrative të Lisit. Punonjësit...

Qëllohen me armë punonjësit e Bashkisë, një i vdekur dhe dy të plagosur në Mat

para 7 muajve - Java News

Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur me armë zjarri mesditën e së enjtes në Mat. Përplasja me armë raportohet se ka ndodhur në fshatin Shëlli të Matit. Policia po shkon drejt vendngjarjes. vijon…

Vriten punonjesi i Bashkise se Matit, 3 te plagosur…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags bashkia e matit viktima vrasje Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Mat, pasi 1 punonjës i bashkisë ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur Policia ka konfirmuar se viktima...

‘Sapo ishin ulur të hanin drekn’, pse u ekzekutuan dy punonjësit e Bashkisë me ‘bukë në gojë’…

para 7 muajve - Pa censure

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga një vrasje e dyfsihtë që tronditi Matin mesditën e sotme. Dy punonjës të Bashkisë që shkuan për të hapur një rrugë kalimi në fshatin Shëlli u qëlluan nga autori,...

Përplasje me armë në Mat, dyshohet për dy të plagosur

para 7 muajve - Java News

Dy persona dyshohet se janë plagosur me armë zjarri mesditën e së enjtes në Mat. Përplasja me armë raportohet se ka ndodhur në fshatin Shëlli të Matit. Policia po shkon drejt vendngjarjes. vijon…

Vriten dy punonjes te Bashkise se Matit…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags bashkia e matit viktima vrasje Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Mat, pasi dy punonjës të bashkisë kanë mbetur të vdekur pasi janë qëlluar me armë. Sipas News 24, viktimat janë punonjës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK