http://kariera.mk

Operacioni për sigurimin e Trumpit në Britani ka kushtuar rreth 24 milionë dollarë

para 7 muajve - TV21

Shefat e Policisë Britanike kanë thënë se për të siguruar presidentin amerikan, Donald Trump gjatë vizitës së tij në Britani të Madhe në muajin korrik kanë angazhuar pothuajse 10,000 zyrtarë policorë,...

Vizita e Trumpit në Mbretërinë e Bashkuar kushtoi 24 milionë dollarë, mbi 10 mijë policë ishin përkujdesur për sigurinë e tij

para 7 muajve - Telegrafi

Vizita e presidentit amerikan në Mbretërinë e Bashkuara në korrik ka kushtuar hiq më pak se 24 milionë dollarë, për faktin se mijëra policë ishin angazhuar që të përkujdesen për sigurinë e tij. Afro 10...

Operacioni për sigurimin e Trumpit në Britani ka kushtuar rreth 24 milionë dollarë

para 7 muajve - Lajmi.net

Shefat e Policisë Britanike kanë thënë se për të siguruar presidentin amerikan, Donald Trump gjatë vizitës së tij në Britani të Madhe në muajin korrik kanë angazhuar pothuajse 10,000 zyrtarë policorë,...

Operacioni për sigurimin e Trumpit në Britani ka kushtuar rreth 24 milionë dollarë

para 7 muajve - Koha.net

Shefat e Policisë Britanike kanë thënë se për të siguruar presidentin amerikan, Donald Trump gjatë vizitës së tij në Britani të Madhe në muajin korrik kanë angazhuar pothuajse 10,000 zyrtarë policorë,...

Operacioni për sigurimin e Trumpit në Britani ka kushtuar rreth 24 milionë dollarë

para 7 muajve - Medial

Shefat e Policisë Britanike kanë thënë se për të siguruar presidentin amerikan, Donald Trump gjatë vizitës së tij në Britani të Madhe në muajin korrik kanë angazhuar pothuajse 10,000 zyrtarë policorë,...

Operacioni për sigurimin e Trumpit në Britani ka kushtuar rreth 24 milionë dollarë

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Shefat e Policisë Britanike kanë thënë se për të siguruar presidentin amerikan, Donald Trump gjatë vizitës së tij në Britani të Madhe në muajin korrik kanë angazhuar pothuajse 10,000 zyrtarë policorë,...

Operacioni për sigurimin e Trumpit në Britani ka kushtuar rreth 24 milionë dollarë

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags britani operacion sigurimi trump Shefat e Policisë Britanike kanë thënë se për të siguruar presidentin amerikan, Donald Trump gjatë vizitës së tij në Britani të Madhe në muajin korrik kanë...

Operacioni për sigurimin e Trumpit në Britani ka kushtuar rreth 24 milionë dollarë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Shefat e Policisë Britanike kanë thënë se për të siguruar presidentin amerikan, Donald Trump gjatë vizitës së tij në Britani të Madhe në muajin korrik kanë angazhuar pothuajse 10,000 zyrtarë policorë,...

Operacioni për sigurimin e Trump-it në Britani ka kushtuar rreth 24 milionë dollarë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Shefat e Policisë Britanike kanë thënë se për të siguruar presidentin amerikan, Donald Trump gjatë vizitës së tij në Britani të Madhe në muajin korrik kanë angazhuar pothuajse 10,000 zyrtarë policorë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK