http://kariera.mk

Prishtinë, një femër kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut,

para 7 muajve - Telegrafi

Një femër ka raportuar në Polici se nëpërmjet rrjetit social ka marr një mesazh kërcënues. Kështu thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. “Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Vëllezërit Gërvalla”, në Prishtinë...

Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut

para 7 muajve - Koha.net

Një femër ka raportuar në Polici se nëpërmjet rrjetit social ka marrë një mesazh kërcënues. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Vëllezërit Gërvalla”, në Prishtinë, ku, sipas Policisë ,në lidhje me rastin është...

Podujevë, raporton bashkëshortin për sulm fizik

para 7 muajve - Klan Kosova

Të mërkurën në Podujevë, viktima femër ka raportuar se ishte sulmuar nga bashkëshorti i saj, të cilës i është ofruar tretmani mjekësor por e ka refuzuar. Viktima është intervistuar në prezencë të punëtorit...

Podujevë, e rrah burri, gruaja refuzon të marrë trajtimin mjekësor

para 7 muajve - Telegrafi

Një femër ka raportuar në Policinë e Kosovës se është sulmuar nga bashkëshorti i saj, si pasojë e së cilës i është ofruar tretmani mjekësor, por të cilin e ka refuzuar. Rasti ka ndodhur dje në Podujevë,...

Kërcënohet në rrjete sociale

para 7 muajve - Klan Kosova

Të mërkurën në rrugën “Vëllezërit Gërvalla” në Prishtinë një viktimë  femër ka raportuar se përmes rrjetit social ka pranuar një mesazh kërcënues. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti...

Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut

para 7 muajve - Ekonomia Online

Një femër ka raportuar në Polici se nëpërmjet rrjetit social ka marrë një mesazh kërcënues. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Vëllezërit Gërvalla”, në Prishtinë, ku, sipas Policisë ,në lidhje me rastin është...

Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut

para 7 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Vëllezërit Gërvalla”, në Prishtinë ku sipas Policisë në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është nën hetime./KosovaPress/ Temat: Kercenim Facebook Kjo web...

Vdekje aksidentale në Gjakovë

para 7 muajve - KosovaPress

Nga ekipi mjekësor është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete. Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë u është liruar familjarëve./KosovaPress/ Temat: Vdekje Aksident Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet...

E rrah burri, refuzon të marrë trajtimin mjekësor

para 7 muajve - Periskopi

Një femër ka raportuar në Policinë e Kosovës se është sulmuar nga bashkëshorti i saj, si pasojë e së cilës i është ofruar tretmani mjekësor, por të cilin e ka refuzuar. Rasti ka ndodhur dje në Podujevë,...

E rrah burri, refuzon të marrë trajtimin mjekësor

para 7 muajve - KosovaPress

Rasti ka ndodhur dje në Podujevë, në ora 18.30, thuhet në raportin e sotëm  të rregullt policor. Viktima është intervistuar në prezencë të punëtorit të QPS-së, ku pas intervistimit me dëshirë ka shkuar...

Polici goditet me motoçikletë

para 7 muajve - Gazeta e re

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Viti pasi që i njëjti ka goditur me motoçikletë zyrtarin policor. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit...

Polici goditet me motoçikletë në Viti, arrestohet i dyshuari

para 7 muajve - Klan Kosova

Dje rreth mbrëmjes një polic ka pësuar lëndime trupore, pasi është goditur nga një motoçiklist. Incidenti ka ndodhur në rrugën “Rexhep Bislimi” në qytezën e Vitisë, njofton policia, përcjell Klan Kosova....

Prishtinë, rrahje me shufër metalike

para 7 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës në raportin e saj ditor njofton se ka arrestuar një të dyshuar shqiptar, pasi që i njejti sulmoi viktimën me shufër metalike. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas...

Godet policin me motoçikletë, arrestohet

para 7 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar, pasi që i njejti sulmoi personin zyrtar. Njoftohet se i dyshuari nga Vitia goditi zyrtarin policor me motoçikletë, ku më pas viktima pranoi tretman mjekësor...

Godet policin me motoçikletë

para 7 muajve - RTV 21

U arrestua i dyshuari Policia njofton se dje në rrugën “Rexhep Bislimi” dje në Viti është arrestuar një dyshuar mashkull K-Shqiptar, pasiqë ka goditur me motoçikletë një zyrtari policor – viktimën mashkull...

Polici goditet me motoçikletë

para 7 muajve - Telegrafi

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Viti pasi që i njëjti ka goditur me motoçikletë zyrtarin policor. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit...

Motoçiklisti godet policin në Viti

para 7 muajve - Kallxo

Një burrë është arrestuar dje pasi  goditi me motoçikletë zyrtarin policor. Rasti ka ndodhur në rrugën “Rexhep Bislimi” në Viti rreth orës 18. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar...

Polici sulmohet me motoçikletë në Viti

para 7 muajve - Koha.net

Një person është arrestuar në Viti pasi ka sulmuar zyrtarin policor me motoçikletë. Polici të martën pasdite ka pësuar lëndime trupore si pasojë e goditjes nga motoçikleta dhe ka pranuar tretman mjekësor....

Burri rrah gruan në Kamenicë

para 7 muajve - Kallxo

Një burrë në Kamenicë është arrestuar nën dyshimet se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten. Policia po dyshon se sulmi i djeshëm ndodhi pas një mosmarrëveshje verbale të çiftit. Policia ka njoftuar se i...

E godet me shufër metalike, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

para 7 muajve - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Simon Shiroka” në Prishtinë mbrëmë rreth orës 22:50 ka arrestuar një person. I njëjti është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht me shufër metalike viktimën...

Kamenicë: Sulmoi bashkëshorten, arrestohet i dyshuari

para 7 muajve - Gazeta Express

​Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar bashkëshorten e tij. I dyshuari mashkull K/Rom, pas një mosmarrëveshje verbale ka sulmuar bashkëshorten e tij...

Rrahje në Prishtinë me shufra metalike

para 7 muajve - Sovrani

Një rrahje ka ndodhur ditën e djeshme në Prishtinë në rrugën “Simon Shiroka”, ku një person është sulmuar fizikisht me shufër metalike. I dyshuari është dërguar në mbajtje, kurse viktima është marr tretman...

Aksident me të lënduar në Suharekë

para 7 muajve - KosovaPress

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore pësojnë i dyshuari dhe dy pasagjere femra dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit./KosovaPress/ Temat: Aksident Kjo web faqe mirëmbahet...

Polici goditet me motoçikletë

para 7 muajve - KosovaPress

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./KosovaPress/ Temat: Motoçiklist Polici Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet...

Rrahje në Prishtinë, përdoret edhe shufra metalike

para 7 muajve - KosovaPress

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje. /KosovaPress/ Temat: Sulmi Shufra Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK