http://kariera.mk

Meta ktheu ‘Teatrin’, Balla: Do e trajtojmë me qetësi dhe dashuri

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Pak pas bërjes publike të vendimit të presidentit Ilir Meta, i cili rikthehu sot në Kuvend për të dytën herë ligjin për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar, vjen reagimi i parë nga maxhoranca. Ka qenë...

Meta sërish ligjin për Teatrin, Balla: Do ta shqyrtojmë me qetësi dhe dashuri

para 7 muajve - Klan Kosova

Kreu i grupit parlamentar socialist në Shqipëri, Taulant Balla reagoi pas kthimit sërish në Kuvend të ligjit për Teatrin Kombëtar, duke thënë se do të lexohet, shqyrtohet e më pas do të kalojë në seancë...

Meta ktheu sërish ligjin për Teatrin, vjen reagimi i parë nga mazhoranca

para 7 muajve - Gazeta Express

Pak minuta pas kreu i Shtetit, Ilir Meta ktheu për herë të dytë për rishqyrtim në parlament ligjin e ri për teatrin, erdhi edhe reagimi i parë nga mazhoranca. Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant...

Kthimi i ligjit për teatrin, Balla ironizon Metën: Do ta shqyrtojmë me qetësi dhe dashuri

para 7 muajve - Gazeta Tema

Taulant Balla ka komentuar vendimin e presidentit Ilir Meta për të rikthyer në Kuvend ligjin për Teatrin Kombëtar. “ Presidenti e ka njoftuar pa na i sjellë ne, që do ta thotë ne do ta lexojmë menjëherë...

Riktheu në Kuvend “Teatrin”, Balla i përgjigjet “flakë për flakë” Metës: Do ta shqyrtojmë me qetësi dhe dashuri

para 7 muajve - Gazeta Tema

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla tha se ligjin për teatrin, të cilin Presidenti Meta e ka rikthyer për rishqyrtim për të dytën herë, Kuvendi do ta shqyrtojë me qetesi dhe dashuri. Në...

Meta ktheu në Kuvend ligjin për ‘Teatrin’/ Balla: Do ta trajtojmë me qetësi dhe dashuri!

para 7 muajve - Sot News

Kreu grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka reaguar per dekretin e presidentit Ilir Meta, i cili riktheu për herë të dytë në Kuvend ligjin për shembjen e teatrit kombëtar. “Dekretin do ta trajtojme...

Prishja e Teatrit/A do ta votojë Kryeministri ligjin kësaj radhe?

para 7 muajve - Respublica

Partia Socialiste është e vendosur të kalojë ligjin për shkatërrimin e Teatrit Kombëtar. Pas dekretit të sotshëm të Presidentit që e ktheu për së dyti ligjin, kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant...

Meta kthen sërish ligjin për Teatrin Kombëtar

para 7 muajve - Albinfo

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, nuk e ka dekretuar sërish ligjin për Teatrin Kombëtar, duke e kthyer për herë të dytë në Kuvend. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, nuk e ka dekretuar sërish ligjin...

Teatri/ Balla i përgjigjet Metës: Do ta shqyrtojmë me qetësi dhe dashuri

para 7 muajve - Java News

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla tha se ligjin për teatrin, të cilin Presidenti Meta e ka rikthyer për rishqyrtim për të dytën herë, Kuvendi do ta shqyrtojë me qetesi dhe dashuri. Në...

Balla për kthimin e Ligjit për Teatrin: “Do ta shqyrtojmë me qetësi dhe dashuri”

para 7 muajve - Illyria

Tiranë, 11 tetor 2018 – Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka reaguar lidhur me dekretin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta, që të kthejë sërisht për rishqyrtim në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK