http://kariera.mk

Enisi vjen me një këngë të punuar me plot dashuri, mezi pret ta ndaj me fansat

para 7 muajve - Zhurnal

Enisi vjen me një këngë të punuar me plot dashuri, mezi pret ta ndaj me fansat "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Bleta mjaltëdhënëse të shpallet e rrezikuar, kërkojnë bletarët e Ballkanit

para 7 muajve - Zhurnal

Bleta mjaltëdhënëse të shpallet e rrezikuar, kërkojnë bletarët e Ballkanit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Tara kështu e kalon kohën me Bleron

para 7 muajve - Zhurnal

Tara kështu e kalon kohën me Bleron "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Tek një adoleshent nga Shtipi është gjetur marijuanë

para 7 muajve - Zhurnal

Tek një adoleshent nga Shtipi është gjetur marijuanë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Fqinji ka dhunaur një vajzë dhjetëvjeçare në Prilep

para 7 muajve - Zhurnal

Fqinji ka dhunaur një vajzë dhjetëvjeçare në Prilep "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Tetë shtetas të Maqedonisë lëndohen në një aksident në Linz të Austrisë

para 7 muajve - Zhurnal

Tetë shtetas të Maqedonisë lëndohen në një aksident në Linz të Austrisë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE

para 7 muajve - Zhurnal

Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

E bukur dhe me stil, ja si duket Luana në një ditë pune

para 7 muajve - Zhurnal

E bukur dhe me stil, ja si duket Luana në një ditë pune "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Jankullovska shpreson për falje të mundshme nga presidenti Ivanov

para 7 muajve - Zhurnal

Jankullovska shpreson për falje të mundshme nga presidenti Ivanov "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Përsëri tërmet në Shqipëri, epiqendra në Mirditë

para 7 muajve - Zhurnal

Përsëri tërmet në Shqipëri, epiqendra në Mirditë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Paditet ish-drejtori i Agjencisë për Kadastër dhe Patundshmëri në Maqedoni

para 7 muajve - Zhurnal

Paditet ish-drejtori i Agjencisë për Kadastër dhe Patundshmëri në Maqedoni "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Ivanov me rastin e "11 tetorit": Ta ruajmë këtë tokë, është gjithçka që kemi

para 7 muajve - Zhurnal

Ivanov me rastin e "11 tetorit": Ta ruajmë këtë tokë, është gjithçka që kemi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Çka tha Bebe Rexha për J Lo?

para 7 muajve - Zhurnal

Çka tha Bebe Rexha për J Lo? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

Trump kërkon përgjigje për gazetarin e zhdukur saudit

para 7 muajve - Zhurnal

Trump kërkon përgjigje për gazetarin e zhdukur saudit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Uragani Michael shkakton dëme të mëdha në Florida

para 7 muajve - Zhurnal

Uragani Michael shkakton dëme të mëdha në Florida "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK