http://kariera.mk

Opel Adami, Karli dhe Cascada shuhen më 2019

para 8 muajve - Koha.net

Rekonstruktimi i Opelit po vazhdon me ndryshime të mëdha të prezantuara sot nga kompania. Brendi gjerman do të shuajë modelet Adam, Karl dhe Cascada për një vit, dhe si pjesë e planit “Pace”, Opeli do...

Cilat modele do të zhduken nga gama e Opel-it?

para 8 muajve - Tetova Sot

Deri në vitin 2020, Opel do të nisë tetë modele krejtësisht të reja ose të rifreskuara, por disa të tjerë, të cilët janë më pak të kërkuar, do të largohen. Në fund të vitit 2019, prodhuesi gjerman do të...

Cilat modele do të zhduken nga gama e Opel-it?

para 8 muajve - Zeri

Deri në vitin 2020, Opel do të nisë tetë modele krejtësisht të reja ose të rifreskuara, por disa të tjerë, të cilët janë më pak të kërkuar, do të largohen. Në fund të vitit 2019, prodhuesi gjerman do të...

Automobilizëm/Opel Adami, Karli dhe Cascada s’do jenë më në 2019

para 8 muajve - Java News

Rekonstruktimi i Opelit po vazhdon me ndryshime të mëdha të prezantuara nga kompania. Brendi gjerman do të shuajë modelet Adam, Karl dhe Cascada për një vit, dhe si pjesë e planit “Pace”, Opeli do të lançojë...

Cilat modele do të zhduken nga gama e Opel-it?

para 8 muajve - Gazeta e re

Deri në vitin 2020, Opel do të nisë tetë modele krejtësisht të reja ose të rifreskuara, por disa të tjerë, të cilët janë më pak të kërkuar, do të largohen. Në fund të vitit 2019, prodhuesi gjerman do të...

Cilat modele do të zhduken nga gama e Opel’it?

para 8 muajve - Periskopi

Deri në vitin 2020, Opel do të nisë tetë modele krejtësisht të reja ose të rifreskuara, por disa të tjerë, të cilët janë më pak të kërkuar, do të largohen. Në fund të vitit 2019, prodhuesi gjerman do të...

Cilat modele do të zhduken nga gama e Opel-it?

para 8 muajve - KosovaPress

Në fund të vitit 2019, prodhuesi gjerman do të ndalojë shitjen e modeleve Adam, Karl dhe Cascada, pasi nuk përshtaten me strategjinë e Opel, që do të thotë se shansi dhe përparësia në prodhim u jepen modeleve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK