http://kariera.mk

Ikardi kthehet në çështje te Inter, zbuloni arsyen

para 8 muajve - Albeu

Skuadra e Interit po zhvillon një sezon fantastik pasi numëron plot 6 fitore radhazi. Pavarësisht se i gjithë ambienti zikaltër është i fokusuar në kampionat, kurrsesi nuk mund të lihej mënjanjë çështja...

Ausilio: Jemi afër rinovimit me Icardin, Brozovicin dhe Skriniarin – Modric i pamundur për në janar

para 8 muajve - Telegrafi

Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka zbuluar plane për bisedime të reja me Marcelo Brozovic dhe Mauro Icardi për të rinovuar kontratat. Ausilio pranon se marrëveshjet e reja për mesfushorin kroat...

Rinovimi i kontratës me Icardin, bëhet çështje te Interi

para 8 muajve - Klan Kosova

Rinovimi i kontratës me kapitenin Mauro Icardi është shndërruar në një çështje te Interi, pasi ndonëse diskutohet prej muajsh, palët nuk kanë ende një marrëveshje të re për të firmosur. Këtë e pranoi edhe...

Rinovimi i kontratës me Icardin, bëhet çështje te Interi

para 8 muajve - Shenja

Rinovimi i kontratës me kapitenin Mauro Icardi është shndërruar në një çështje te Interi, pasi ndonëse diskutohet prej muajsh, palët nuk kanë ende një marrëveshje të re për të firmosur. Këtë e pranoi edhe...

Ausilio: Rinovimi me Icardin? Brenda disa ditësh, ose disa muajsh

para 8 muajve - SuperSport

Pas 6 fitoreve radhazi mes kampionatit dhe Ligës së Kampionëve, Interi po përgatitet për turin e forcës, ku në vetëm 20 ditë do të luajë plot 6 supersfida, 4 prej të cilave në Serinë A dhe dy ndaj Barcelonës...

Ausilio gëzon tifozët e Interit: Rinovimi i Icardit, derbi dhe një përgjigje ndaj Milanit për Paqueta…

para 8 muajve - Sovrani

I intervistuar nga mikrofonat Sky Sports në Kampusin e Universitetit Humanitas, drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, foli për momentin Nerazzurrëve dhe jo vetëm, shkruan Sovrani.info. Si janë Brozoviq...

Brozovic pajtohet me kontratën e re të Interit

para 8 muajve - Telegrafi

Mediat italiane raportojnë se Marcelo Brozovic ka rënë dakord për një kontratë të re me Interin, e cila e mban të angazhuar në këtë klub deri në vitin 2021. Nerazzurët kanë qenë në negociata rinovimi me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK