http://kariera.mk

Cilët janë aplikacionet më të mirë të e-mail për Android dhe iOS?

më 10.2018 - Ina

Nuk ka aplikacione e-mail-i të mira dhe të këqija. Edhe më të mirë në botë bëjnë punën më të thjeshtë, ju sjellin informacion po gjithashtu ju bezdisin me njoftime pafund, spam, oferta, ftesa, kërkesa...

Cilët janë aplikacionet më të mirë të e-mail për Android dhe iOS?

më 10.2018 - Gazeta Monitor

Nuk ka aplikacione e-mail-i të mira dhe të këqija. Edhe më të mirë në botë bëjnë punën më të thjeshtë, ju sjellin informacion po gjithashtu ju bezdisin me njoftime pafund, spam, oferta, ftesa, kërkesa...

Cilët janë aplikacionet më të mirë të e-mail për Android dhe iOS?

më 10.2018 - Medial

Nuk ka aplikacione e-mail-i të mira dhe të këqija. Edhe më të mirë në botë bëjnë punën më të thjeshtë, ju sjellin informacion po gjithashtu ju bezdisin me njoftime pafund, spam, oferta, ftesa, kërkesa...

Google mbyll shërbimin 'Google+'

më 10.2018 - Zeri

Google do të ndërpresë shumicën e rrjeteve sociale, Google +, kjo pasi të dhënat e përdoruesve janë lënë të pambrojtura. Nga kompania është bërë e ditur se një “bug” në softuerin e saj, që besohej të ishte...

Google ankohet ndaj dënimit të BE-së prej 4.3 miliardë euro

më 10.2018 - Shenja

Gjigandi i teknologjisë amerikane Google sot bëri ankesë ndaj gjobës prej 4.3 miliardë euro për autoritetet e Bashkimit Evropian për dyshimin se abuzonte dominimin e sistemit operativ Android, i cili e...

Google do të mbyllë shërbimin Google Plus

më 10.2018 - Albinfo

Kompania amerikane e internetit Google njoftoi se do të mbyllë për përdoruesit individualë shërbimin e rrjetit social Google Plus, i cili në muajin mars për shkak të dobësisë së sigurisë shkaktoi vjedhjen...

Google ankohet ndaj dënimit prej 4.3 miliardë euro në BE

më 10.2018 - KosovaPress

Zëdhënësja Guillaume Al Werni konfirmoi sot se kompania paraqiti një ankesë kundër aktgjykimit të korrikut, transmeton KosovaPress. Komisioni Evropian ka shqiptuar një dënim në korrik pasi ka gjetur se...

Google mbyll shërbimin “Google+”

më 10.2018 - Tetova Sot

Google do të ndërpresë shumicën e rrjeteve sociale, Google +, kjo pasi të dhënat e përdoruesve janë lënë të pambrojtura. Nga kompania shtë bërë e ditur se një “bug” në softuerin e saj, që besohej të ishte...

Google dhe Facebook fshehin vjedhjen e të dhënave, a t’i besojmë ende?

më 10.2018 - Periskopi

Këtë mars, ndërsa Facebook ishte vënë nën vëzhgim global për rrjedhjen e të dhënave personale të miliona përdoruesve, Google zbuloi një problem në ruajtjen e të dhënave të sigurisë së përdoruesve të tij....

Rrezikohen të dhënat e përdoruesve, Google shuan rrjetin e tij shoqëror

më 10.2018 - Gazeta e re

Pas publikimit mbi rrjedhjen e të dhënave private në Google Plus nga gazeta Wall Street Journal, Google njoftoi se potencialisht janë rrezikuar të dhënat e rreth gjysmë milion përdoruesish të rrjetit shoqëror....

Rrezikohen të dhënat e përdoruesve, Google shuan rrjetin e tij shoqëror

më 10.2018 - KosovaPress

Në mars të këtij viti u zbulua problemi me të dhënat private të përdoruesve në rrjetin shoqëror Google Plus, por kompania, pavarësisht se ishte në dijeni, nuk deshi të zbulojë informacione lidhur me këtë...

Google mbyll shërbimin “Google+”

më 10.2018 - Periskopi

Google do të ndërpresë shumicën e rrjeteve sociale, Google +, kjo pasi të dhënat e përdoruesve janë lënë të pambrojtura. Nga kompania është bërë e ditur se një “bug” në softuerin e saj, që besohej të ishte...

Google mbyll shërbimin “Google+”

më 10.2018 - Klan Kosova

Google do të ndërpresë shumicën e rrjeteve sociale, Google +, kjo pasi të dhënat e përdoruesve janë lënë të pambrojtura. Nga kompania është bërë e ditur se një “bug” në softuerin e saj, që besohej të ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK