http://kariera.mk

Mesazh emocionues i Majlindës për sportistët kosovarë: Askush s’ju do si vendi i juaj

para 8 muajve - OraInfo

Xhudistja Majlinda Kelmendi, e kurorëzuar me titullin kampione bote dhe kampione olimpike ka deklaruar se ka pasur oferta të majme nga shtete të ndryshme. Ajo në emisionin “Histori Suksesi” në RTV Dukagjini...

Majlinda Kelmendi mesazh të qartë sportistëve Kosovar: Askush s’ju do si vendi i juaj

para 8 muajve - Gazeta Express

Xhudistja Majlinda Kelmendi, e kurorëzuar me titullin kampione bote dhe kampione olimpike ka deklaruar se ka pasur oferta të majme nga shtete të ndryshme. Ajo në emisionin “Histori Suksesi” në RTV Dukagjini...

Majlinda Kelmendi: Kam pranuar oferta marramendëse, por askush nuk ta jep respektin si vendi yt

para 8 muajve - Lajmi.net

Xhudistja Majlinda Kelmendi, e kurorëzuar me titullin kampione bote dhe kampione olimpike ka deklaruar se ka pasur oferta të majme nga shtete të ndryshme. Ajo në emisionin “Histori Suksesi” në RTV Dukagjini...

Porosia e madhe e Majlinda Kelmendit për sportistët kosovarë

para 8 muajve - Sovrani

Xhudistja Majlinda Kelmendi, e kurorëzuar me titullin kampione bote dhe kampione olimpike ka deklaruar se ka pasur oferta të majme nga shtete të ndryshme. Ajo në emisionin “Histori Suksesi” në RTV Dukagjini...

Majlinda Kelmendi: Kam pranuar oferta marramendëse, por askush nuk ta jep respektin si vendi yt

para 8 muajve - Bota Press

Xhudistja Majlinda Kelmendi, e kurorëzuar me titullin kampione bote dhe kampione olimpike ka deklaruar se ka pasur oferta të majme nga shtete të ndryshme. Ajo në emisionin “Histori Suksesi” në RTV Dukagjini...

Majlinda Kelmendi: Kam pranuar oferta marramendëse, por askush nuk ta jep respektin si vendi yt

para 8 muajve - AlbPortali

Ajo në emisionin “Histori Suksesi” në RTV Dukagjini ka thënë se e ka ditur që ofertat ishin te mira, por jo në masën sa i ka ofruar një shtet. Loading... “Ishim në një takim bashkë me Tonin (Driton Kuka),...

Majlinda Kelmendi: Kam pranuar oferta marramendëse, por askush nuk ta jep respektin si vendi yt

para 8 muajve - Telegrafi

Xhudistja Majlinda Kelmendi, e kurorëzuar me titullin kampione bote dhe kampione olimpike ka deklaruar se ka pasur oferta të majme nga shtete të ndryshme. Ajo në emisionin “Histori Suksesi” në RTV Dukagjini...

Peja bëhet me shkollë të xhudos

para 8 muajve - Kallxo

Me ndihmën e Federatës së Xhudos së Kosovës dhe ndihmën e selektorit të Kosovës Driton Kuka, në Pejë po hapet shkolla e parë e xhudos në Kosovë. Sipas trajnerit Admirim Sahara ende nuk dihet numri i nxënësve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK