http://kariera.mk

Pezullohen Habib dhe MekGregor

para 8 muajve - Iliria News

Habib Nurmagomedov dhe Konor MekGregor, për shkak të incidentit të javës së shkuar nga Komisioni i Atletikës të Nevadës në SHBA, janë pezulluar përkohësisht. Në luftën e cilësuar si të shekullit Habib...

Pezullohen Habib dhe MekGregor

para 8 muajve - Alsat-M

Habib Nurmagomedov dhe Konor MekGregor, për shkak të incidentit të javës së shkuar nga Komisioni i Atletikës të Nevadës në SHBA, janë pezulluar përkohësisht. Në luftën e cilësuar si të shekullit Habib...

Pezullohen Habib dhe MekGregor!

para 8 muajve - Fakti Ditor

Habib Nurmagomedov dhe Konor MekGregor, për shkak të incidentit të javës së shkuar nga Komisioni i Atletikës të Nevadës në SHBA, janë pezulluar përkohësisht. Në luftën e cilësuar si të shekullit Habib...

Pezullohen Habib dhe MekGregor!

para 8 muajve - AlbPortali

Habib Nurmagomedov dhe Konor MekGregor, për shkak të incidentit të javës së shkuar nga Komisioni i Atletikës të Nevadës në SHBA, janë pezulluar përkohësisht. Në luftën e cilësuar si të shekullit Habib...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK