http://kariera.mk

Lautaro shpjegon ndryshimin mes Argjentinës dhe Interit

para 8 muajve - Albeu

Lautaro Martinez ishte një ndër golashënuesit e Argjentinës përballë Irakut në fitoren e thella 4-0. 21 vjeçari shpjegoi ndryshimin mes Interit dhe Argjentinës . “Natyrisht, është një gol i rëndësishëm...

Argjentina shpreson ti kthehet Messi

para 8 muajve - Gazeta Express

Argjentina shpreson që Messi ti kthehet por ata po kërkojnë që të luajnë në një stil në të cilin ai mund të mos paraqitet Me të ardhmen e superyllit të Barcelonës në ajër, trajneri i brendshëm Lionel Scaloni...

Lautaro: Sistemi i Argjentinës ndryshe nga Interi

para 8 muajve - Gazeta Express

Lautaro Martinez mendon se ka filluar të luaj më shumë në Inter “për shkak të sistemit taktik”, por ai theu akullin edhe për Argjentinën mbrëmë ku shënoi gol 21 vjeçari shënoi golin e parë për Argjentinën...

Shënoi gol të bukur për Argjentinën, Lautaro i dërgon këtë mesah Spallettit

para 8 muajve - Sovrani

Lautaro Martinez mendon se nuk është duke luajtur shumë për Interin “për shkak të sistemit taktik” pasi luajti dhe e realizoi golin e parë personal për Argjentinën, transmeton Sovrani.info. Sulmuesi 21-vjeçar...

Përfundon ndeshja, Argjentinë – Irak

para 8 muajve - Medial

Ka përfunduar miqësorja në mes të Argjentinës dhe Irakut. Golat për kombëtaren argjentinase i kanë shënuar Lautaro Martinez në minutën e 18’, Pereyra (53’), Pezzella (82’) dhe Cervi (90’+2), raporton Argjentina...

Argjentina harron Messi-n, përgatitet për Brazilin me “poker”

para 8 muajve - Telesport

Argjentina ka fituar 4-0 miqësoren e zhvilluar mbrëmjen e sotme kundër Irakut. Pavarësisht se nuk është bërë fjalë për një kundërshtar të nivelit të lartë, lojtarët e Scaloni-t kanë bërë të harrohet për...

Argjentina e mund pa problem Irakun

para 8 muajve - Gazeta Express

Argjentina e ka mundur sonte në një miqësore Irakun me rezultat 4-0. Ndeshja u zhvillua në Arabinë Saudite Argjentina ka fituar sot me rezultat 4-0 në Arabi Saudite kundër Irakut, duke treguar kështu formën...

Përfundon ndeshja, Argjentinë – Irak

para 8 muajve - Lajmi.net

Ka përfunduar miqësorja në mes të Argjentinës dhe Irakut. Argjentina ka arritur ta mposht Irakun me rezultat, 4:0. Golat për kombëtaren argjentinase i kanë shënuar Lautaro Martinez në minutën e 18’, Pereyra...

Argjentina e mund pa problem Irakun

para 8 muajve - Tetova Sot

Argjentina e ka mundur sonte në një miqësore Irakun me rezultat 4-0. Ndeshja u zhvillua në Arabinë Saudite Argjentina ka fituar sot me rezultat 4-0 në Arabi Saudite kundër Irakut, duke treguar kështu formën...

Mungon Messi, s’ka problem

para 8 muajve - Sovrani

Argjentina ka fituar 4-0 miqësoren e zhvilluar mbrëmjen e sotme kundër Irakut. Pavarësisht se nuk është bërë fjalë për një kundërshtar të nivelit të lartë, lojtarët e Scaloni-t kanë bërë të harrohet për...

U la jashtë Botërorit, sulmuesi i Interit shënon gol për Argjentinën

para 8 muajve - Albeu

Argjentina po luan në miqësore kundër Irakut, ku ka kaluar në avantazh me anë të një goli të shënuar nga Lautaro Martinez . Sulmuesi i ri u la jashtë boterorit edhe pse ishte në listën e para botërorit...

Argjentina shënon golin e parë kundër Irakut

para 8 muajve - Gazeta Express

Është shënuar goli i parë në ndeshjen në mes të Argjentinës dhe Irakut Lautaro Martinez ka shënuar për Argjentinën në minutën e 18. /GazetaExpress/ Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Video / Ylli i Inter shkëlqen me Argjentinën, shikoni golin ‘alla’ Vieri

para 8 muajve - Telesport

Argjentina ka kaluar në avantazh ndaj Irakut dhe është pikërisht sulmuesi i Inter Lautaro Martinez ai që zhbllokoi rezultatin. Pas një krosi nga e majta, Lautaro ka goditur në mënyrë të përsosur topin...

Përfundon ndeshja, Argjentinë – Irak

para 8 muajve - AlbPortali

Argjentina ka arritur ta mposht Irakun me rezultat, 4:0. Loading... Golat për kombëtaren argjentinase i kanë shënuar Lautaro Martinez në minutën e 18’, Pereyra (53’), Pezzella (82’) dhe Cervi (90’+2),...

Argjentina, në një miqësore nderi me Irakun

para 8 muajve - Gazeta Express

Argjentina ka zgjedhur Arabinë Saudite për të luajtur ndeshjet miqësore të tetorit Ata do të përballen sonte me Irakun, në Arabinë Saudite dhe trajneri i Argjentinës, Scaloni ka vendosur një skuadër më...

“Dëshirojmë ta mposhtim Argjentinën, si më ashtu edhe pa Messin”

para 8 muajve - Gazeta Express

Dy Kombëtaret e mëdha të Amerikës së Jugut do të përballen më 16 tetor, edhe pse Leo do të mungojë pasi që nuk është ftuar nga Kombëtarja Philippe Coutinho i është shmangur debatit për bashkëlojtarin e...

“Dëshirojmë ta mposhtim Argjentinën, si më ashtu edhe pa Messin”

para 8 muajve - Tetova Sot

Dy Kombëtaret e mëdha të Amerikës së Jugut do të përballen më 16 tetor, edhe pse Leo do të mungojë pasi që nuk është ftuar nga Kombëtarja Philippe Coutinho i është shmangur debatit për bashkëlojtarin e...

“Messi s’mund ta shijojë futbollin me Argjentinën për shkak të kritikave”

para 8 muajve - Iliria News

Ish-trajneri i Kombëtares së Argjentinës, Jorge Sampaoli, ka thënë se Messi e ka të vështirë të luajë për Kombëtaren e tij pasi që ai përballet me shumë kritika pas humbjeve dhe për këtë arsye nuk mund...

​“Messi s’mund ta shijojë futbollin me Argjentinën për shkak të kritikave”

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish-trajneri i Kombëtares së Argjentinës, Jorge Sampaoli, ka thënë se Messi e ka të vështirë të luajë për Kombëtaren e tij pasi që ai përballet me shumë kritika pas humbjeve dhe për këtë arsye nuk mund...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK