http://kariera.mk

Kolumbia dhuron spektakël në Amerikë, James shënon supergol

para 8 muajve - Medial

Carlos Bacca, Radamel Falcao dhe Miguel Borja shënuan në pjesën e dytë, për t’i dhënë Kolumbisë fitoren 4-2 ndaj Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në miqësoren e luajtur të enjten në mbrëmje në Tampa,...

James Rordriguez shënon golin e vitit për Kolumbin

para 8 muajve - Kallxo

Mbrëmë është zhvilluar miqësorja ndërmjet Amerikës dhe Kolumbisë, ku përfundoi me rezultat 1-2 në të mirë të latinoamerikanëve. Ndeshjen e hapi lojtari i Bayern Munich James Rordriguez me një super gol...

James Rordriguez shënon golin e vitit për Kolumbin -Video

para 8 muajve - Kallxo

Mbrëmë është zhvilluar miqësorja ndërmjet Amerikës dhe Kolumbisë, ku përfundoi me rezultat 1-2 në të mirë të latinoamerikanëve. Ndeshjen e hapi lojtari i Bayern Munich James Rordriguez me një super gol...

Kolumbia dhuron spektakël në Amerikë, James shënon supergol

para 8 muajve - Telesport

Carlos Bacca, Radamel Falcao dhe Miguel Borja shënuan në pjesën e dytë, për t’i dhënë Kolumbisë fitoren 4-2 ndaj Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në miqësoren e luajtur të enjten në mbrëmje në Tampa,...

Të gjithë po flasin për golin e James Rodriguez

para 8 muajve - Medial

Kolumbia ka mposhtur Shtetet e Bashkuara të Amerikës në ndeshje miqësore. Të udhëhequr nga James Rodriguez, Kolumbia ka arritur ta fitoi 4:2 përballjen ndaj Amerikës. Ishte pikërisht James Rodriguez që...

Të gjithë po flasin për golin e James Rodriguez

para 8 muajve - Lajmi.net

Kolumbia ka mposhtur Shtetet e Bashkuara të Amerikës në ndeshje miqësore. Të udhëhequr nga James Rodriguez, Kolumbia ka arritur ta fitoi 4:2 përballjen ndaj Amerikës. Ishte pikërisht James Rodriguez që...

Të gjithë po flasin për golin e James Rodriguez

para 8 muajve - AlbPortali

Të udhëhequr nga James Rodriguez, Kolumbia ka arritur ta fitoi 4:2 përballjen ndaj Amerikës. Loading... Ishte pikërisht James Rodriguez që hapi serinë e golave, duke shënuar golin më të bukur të mbrëmjes....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK