http://kariera.mk

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë

para 8 muajve - Gazeta Tema

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë

para 8 muajve - Lajmi.net

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë

para 8 muajve - Telesport

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë[Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë[Video]

para 8 muajve - AlbPortali

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

U martua me italiane, por ky ishte kushti që i kishte vënë Lorik Cana gruas së tij

para 8 muajve - Bota Press

Ish kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana ishte sot i ftuar tek Rudina Magjistari, shkruan GazetaBlic.Krahas futbollit, ai aty foli edhe për bashkëshorten e tij me të cilën ka disa vite që është martuar...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë

para 8 muajve - AlbPortali

Me këtë të fundit, Loriku tha se ka zhvilluar një ceremoni private martese, me 50 persona në Itali, dhe një ceremoni të madhe, me 650 persona në Prishtinë, prej të cilëve, 150 vetë ishin të paftuar dhe...

Lorik Cana tregon kushtin që i vuri nuses italiane para martesës

para 8 muajve - Albeu

I ftuar pasditen e sotme tek "Rudina" ishte ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana , një futbollist shumë i dashur për publikun, jeta e të cilit komentohet shumë në media. Gjatë emisionit, Lorik...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK