http://kariera.mk

Spalletti: Ja çfarë duhet të bëjë Interi për të mundur Milanin në derbi

para 8 muajve - Portalb

Luciano Spalletti ka thënë se Interi duhet të jap më të mirën për të mposhtur rivalët e Milanit në derbin e qytetit. Xhiroja e ardhshme në Serie A, sjellë përballjen e madhe mes Interit dhe Milanit që...

Spalletti: Ja çfarë duhet të bëjë Interi për të mundur Milanin në derbi

para 8 muajve - Lajmi.net

Luciano Spalletti ka thënë se Interi duhet të jap më të mirën për të mposhtur rivalët e Milanit në derbin e qytetit. Xhiroja e ardhshme në Serie A, sjellë përballjen e madhe mes Interit dhe Milanit që...

Spalleti befason para derbit me Milanin

para 8 muajve - OraInfo

Kanë mbetur ende pak ditë nga “Derbi i Madoninës” mes Interit dhe Milanit, por pavarësisht kësaj dy teknikët, Luciano Spalletti dhe Gennaro Gattuso, po mendojnë se si ta interpretojnë këtë 90 minutësh...

Dy talentet e kombëtares, ka derbi edhe në merkato mes Milanit dhe Interit

para 8 muajve - Telesport

Në pritje të supersfidës së të dielës në “San Siro”, më 21 tetor, derbi mes Milanit dhe Interit duket se tashmë ka filluar në merkato. Siç lexojmë sot në “Corriere dello Sport”, klubet milaneze janë gati...

Spalletti: Do të japim gjithçka ta mposhtim Milanin

para 8 muajve - Telegrafi

Luciano Spalletti ka thënë se Interi duhet që japë gjithçka për të mposhtur rivalin e qytetit, Milanin. Nerazzurët kanë fituar gjashtë ndeshjet e fundit në të gjitha garat dhe pas kthimit nga ndeshjet...

Spalletti: Ja çfarë duhet të bëjë Interi për të mundur Milanin në derbi

para 8 muajve - AlbPortali

Xhiroja e ardhshme në Serie A, sjellë përballjen e madhe mes Interit dhe Milanit që më 21 tetor zhvillohet në ‘San Siro’. Loading... “Ne jemi në një moment pozitiv, në formë të mirë dhe duke luajtur futboll...

Spalletti kërcënon hapur Milanin para derbit lokal

para 8 muajve - Sovrani

Luciano Spalletti tha se Inter duhet të “japë gjithçka absolute” për të rrahur rivalët e Milanit dhe për të ndërtuar besimin e Ligës së Kampionëve, transmeton Sovrani.info. Nerazzurrët kanë fituar gjashtë...

Tifozi i Interit futet në dhomën e zhveshjes së Milanit, ky është veprimi i tij

para 8 muajve - Sovrani

Pas ndeshjeve ndërkombëtare do të luhet derbi më i madh lokal në botë në mes të Interit dhe Milanit. Edhe pse nuk njihet si ndeshje me incidente, rivaliteti mes dy tifozërive nga i njëjti qytet është shumë...

Stankovic flet për derbin: Është një ndeshje unike

para 8 muajve - Albeu

Ish-mesfushori i Interit, Dejan Stankovic ka folur për skuadrën e drejtuar nga Luciano Spalletti dhe formën e tyre të mirë në këto ndeshjet e fundit. “Gjashtë fitore radhazi përfaqëson një seri të rëndësishme...

Higuain më i mirë se Icardi, ja kush e thotë

para 8 muajve - Albeu

Pyetje të shumta ngrihen nga specialistë të ndryshëm të futbollit se kush është më i mirë, Ikardi apo Higuain . Për këtë çështje ka folur ish-legjenda e Milanit, Dejan Saviçeviç. Ndër të tjera ai dha opinionin...

Higuain ka një lajm fantastik për Milanin

para 8 muajve - Lajmi.net

Gonzalo Higuain ishte nënshkrimi i madh i Milanit dhe nënshkrimi i parë i madh i epokës 'Elliott', pasi mori klubin nën menaxhim në këtë verë. Por, arritja e lojtarit nuk ishte vetëm një nxitje e madhe...

“Higuain është më i mirë se Icardi”

para 8 muajve - OraInfo

Ish-ylli i Milanit Dejan Savicevic është i lumtur që Rossonerët e kanë Gonzalo Higuain mbi sulmuesin e Interit, Mauro Icardi. Derby della Madonnina i javës së ardhshme po faturohet si një betejë mes dy...

Milan përfiton edhe financiarisht nga Higuain

para 8 muajve - OraInfo

Gonzalo Higuain ishte nënshkrimi i madh i Milanit dhe nënshkrimi i parë i madh i epokës Elliott pasi mori këtë klub këtë verë. Por arritja e lojtarit nuk ishte vetëm një nxitje e madhe në kuptimin sportiv,...

Higuain ka një lajm fantastik për Milanin

para 8 muajve - Ekonomia Online

Gonzalo Higuain ishte nënshkrimi i madh i Milanit dhe nënshkrimi i parë i madh i epokës ‘Elliott’, pasi mori klubin nën menaxhim në këtë verë. Por, arritja e lojtarit nuk ishte vetëm një nxitje e madhe...

Legjenda e Milanit: Panuçi është një hero

para 8 muajve - Albeu

Aventura e trajnerit të kombëtares së Shqipërisë, Christian Panuçi nuk po shkon në mënyrën më të mirë të mundshme. Trajneri Italian ka përfunduar gjithmonë në kritika të vazhdueshme pas rezultateve zhgënjyese...

Higuain ka një lajm fantastik për Milanin

para 8 muajve - AlbPortali

Por, arritja e lojtarit nuk ishte vetëm një nxitje e madhe në kuptimin sportiv, por edhe në atë financiar. Loading... Argjentinasi gjithashtu shërbeu si një tërheqje e madhe për tifozët që të kthehen në...

Legjenda kuqezi: Higuain është më i mirë se Icardi, titullin e fiton Juventusi

para 8 muajve - Telesport

Dejan Saviçeviç nuk e harron të shkuarën e tij në Milano. Ish-numri 10 i kuqezinjve, tani president i Federatës së Futbollit të Malit të Zi, dha në një intervistë për “Gazzetta dello Sport”: “Ne do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK