http://kariera.mk

Facebook do të ju ndjekë kur të lëvizni nëpër dhomë!

para 9 muajve - Zeri

Facebook po lançon altoparlantin e tij inteligjent me një ekran dhe një aparat fotografik. Portal dhe Portal + janë ndërtuar posaçërisht për video-telefonata. Pajisja është në thelb një folës i zgjuar...

Facebook lanson Portal, pajisjen për video thirrje

para 10 muajve - Telegrafi

Facebook është duke provuar fatin në harduerin me Portalin, pajisjen e video-bisedave në të cilën kompania po punonte. Ka dy modele, Portal dhe Portal +. Ato janë në thelb ekrane të zgjuara që janë të...

Facebook kërkon t’ju fusë një kamerë në shtëpi

para 10 muajve - Lajmi.net

Portal dhe Portal + janë ndërtuar posaçërisht për video-telefonata. Facebook po lançon altoparlantin e tij inteligjent me një ekran dhe një aparat fotografik. Portal dhe Portal + janë ndërtuar posaçërisht...

Facebook do të ju ndjekë kur të lëvizni nëpër dhomë, aplikacion për kamera në shtëpi

para 9 muajve - Zeri

Facebook po lançon altoparlantin e tij inteligjent me një ekran dhe një aparat fotografik. Portal dhe Portal + janë ndërtuar posaçërisht për video-telefonata. Pajisja është në thelb një folës i zgjuar...

Portal, produkti më i ri i Facebook’ut

para 10 muajve - Ina

Facebook ka krijuar një pajisje të re, posaçërisht për video-thirrje. Quhet Portal. Pajisja është në thelb një asistent virtual, që përfshin disa karakteristika unike. Midis tyre është një sistem zbulimi...

Portal, produkti më i ri i Facebook'ut

para 10 muajve - Gazeta Express

Facebook ka krijuar një pajisje të re, posaçërisht për video-thirrje. Quhet Portal. Pajisja është në thelb një asistent virtual, që përfshin disa karakteristika unike. Midis tyre është një sistem zbulimi...

Facebook po përgatit kamerën për komunikim të përditshëm

para 10 muajve - Tetova Sot

Facebooku synon të afrojë njerëzit me kamerën e veçantë Facebooku po lanson altoparlantin e tij inteligjent me një ekran dhe një aparat fotografik. Portal dhe Portal + janë ndërtuar posaçërisht për video-telefonata....

Facebook kërkon t’ju fusë një kamera në shtëpi

para 10 muajve - KosovaPress

Portal dhe Portal + janë ndërtuar posaçërisht për video-telefonata. Pajisja është në thelb një folës i zgjuar me një prekje që përfshin disa karakteristika unike. Midis tyre është një sistem zbulimi i...

Facebook kërkon t’ju fusë një kamera në shtëpi

para 10 muajve - Java News

Facebook po lançon altoparlantin e tij inteligjent me një ekran dhe një aparat fotografik. Portal dhe Portal + janë ndërtuar posaçërisht për video-telefonata. Pajisja është në thelb një folës i zgjuar...

Portal, produkti më i ri i Facebook

para 10 muajve - Tetova Sot

Quhet Portal. Pajisja është në thelb një asistent virtual, që përfshin disa karakteristika unike. Midis tyre është një sistem zbulimi i përdoruesit, i cili do të zmadhojë fytyrën e një personi ose do ta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK