http://kariera.mk

U dehën aq keq sa që e blenë hotelin

para 8 muajve - Lajmi.net

Të gjithë bëjnë çmenduri kur dehen, por pak veta blejnë hotelin ku pushojnë. Një çift-35 vjeçarësh nga Londra ishin për muaj mjalti në Sri Lanka, dhe te hoteli ku pushonin ata zunë shumë miqësi me stafin....

Dehet çifti britanik, blejnë hotelin ku qëndronin

para 8 muajve - MRT

Të gjithë bëjnë çmenduri kur dehen, por pak veta blejnë hotelin ku pushojnë.... Një çift-35 vjeçarësh nga Londra ishin për muaj mjalti në Sri Lanka, dhe te hoteli ku pushonin ata zunë shumë miqësi me stafin....

U dehën aq keq sa blenë hotelin

para 8 muajve - Telegrafi

Të gjithë bëjnë çmenduri kur dehen, por pak veta blejnë hotelin ku pushojnë. Një çift-35 vjeçarësh nga Londra ishin për muaj mjalti në Sri Lanka, dhe te hoteli ku pushonin ata zunë shumë miqësi me stafin....

U dehën aq shumë sa blenë hotelin

para 8 muajve - Koha.net

Të gjithë bëjnë çmenduri kur dehen, por pak veta blejnë hotelin ku pushojnë. Një çift-35 vjeçarësh nga Londra ishin për muaj mjalti në Sri Lanka, dhe te hoteli ku pushonin ata zunë shumë miqësi me stafin....

U dehën aq keq sa blenë hotelin

para 8 muajve - Tetova Sot

Të gjithë bëjnë çmenduri kur dehen, por pak veta blejnë hotelin ku pushojnë. Një çift 35 vjeçarësh nga Londra ishin për muaj mjalti në Sri Lanka, dhe te hoteli ku pushonin ata zunë shumë miqësi me stafin....

U dehën aq shumë sa blenë hotelin

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Të gjithë bëjnë çmenduri kur dehen, por pak veta blejnë hotelin ku pushojnë. Një çift-35 vjeçarësh nga Londra ishin për muaj mjalti në Sri Lanka, dhe te hoteli ku pushonin ata zunë shumë miqësi me stafin....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK