http://kariera.mk

Vrasja e gazetares bullgare, Gjermania do ekstradojë të dyshuarin

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një gjykatë gjermane tha të premten se i dyshuari për përdhunimin dhe vrasjen e gazetares bullgare, Viktoria Marinova, do të ekstradohet në Bullgari në ditët e ardhshme. “Ekstradimi i të akuzuarit mund...

Mijëra persona në funeralin e gazetares së vrarë bullgare

para 8 muajve - Koha.net

Sofje, 12 tetor – Mijëra njerëz i kanë dhënë sot lamtumirën Viktoria Marinovës, gazetares së re bullgare, e cila u përdhunua dhe u vra të shtunën e kaluar nga një 21-vjeçar i entitetit etnik rom, i quajtur...

Vrasja e gazetares bullgare, Gjermania do të ekstradojë të dyshuarin

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Një gjykatë gjermane tha të premten se i dyshuari për përdhunimin dhe vrasjen e gazetares bullgare, Viktoria Marinova, do të ekstradohet në Bullgari në ditët e ardhshme. "Ekstradimi i të akuzuarit mund...

I akuzuari për vrasjen e gazetares bullgare, pranon se e kishte sulmuar Viktoria Marinovën

para 8 muajve - Telegrafi

Gjykata në Gjermani ka njoftuar se bullgari i akuzuar për vrasjen e gazetares bullgare Viktoria Marinova, ka pranuar se e kishte sulmuar gazetaren dhe se mund të ekstradohet te autoritet bullgare. “Së...

Mijëra persona në funeralin e gazetares së vrarë bullgare

para 8 muajve - Ekonomia Online

Mijëra njerëz i kanë dhënë sot lamtumirën Viktoria Marinovës, gazetares së re bullgare, e cila u përdhunua dhe u vra të shtunën e kaluar nga një 21-vjeçar i entitetit etnik rom, i quajtur Severin Krassimirov,...

Mijëra persona në funeralin e gazetares së vrarë

para 8 muajve - KosovaPress

Ceremonia e varrimit u zhvillua në mëngjes në kishën ”Sveta Troitsa” në Ruse, qytet në Danub, në veri të Bullgarisë, ku jetonte dhe punonte Marinova në një televizion lokal. Për të ruajtur zonën e funeralit,...

Vrasja e gazetares bullgare, prokurorët gjermanë konfirmojnë autorin

para 8 muajve - Te Sheshi

Prokurorët gjermanë kanë njoftuar se i dyshuari për vrasjen e gazetares bullgare Viktoria Marinova pranoi sulmin, por mohoi përdhunimin dhe vrasjen. Ata thanë se i dyshuari, i identifikuar në Bullgari...

Vrasja e gazetares bullgare Marinova dhe pasojat e mundshme

para 8 muajve - DW

Menjëherë pas vrasjes së gazetares Viktorija Marinova u dhan vlerësime se ajo është vrarë për shkak të profesionit të saj. Por hetimet po vazhdojnë dhe janë të mundura edhe motive të tjera. Viktorija Marinova...

“Vrasja e gazetares bullgare Marinova dhe pasojat e mundshme”

para 8 muajve - Gazeta Tema

Menjëherë pas vrasjes së gazetares Viktorija Marinova u dhan vlerësime se ajo është vrarë për shkak të profesionit të saj. Por hetimet po vazhdojnë dhe janë të mundura edhe motive të tjera. Viktorija Marinova...

“Ekzekutimi i gazetares bullgare Marinova dhe pasojat e mundshme”

para 8 muajve - Bota.al

Menjëherë pas vrasjes së gazetares Viktorija Marinova u dhan vlerësime se ajo është vrarë për shkak të profesionit të saj. Por hetimet po vazhdojnë dhe janë të mundura edhe motive të tjera. Viktorija Marinova...

Në Gjermani arrestohet një i dyshuar për vrasjen e gazetares bullgare

para 8 muajve - Tetova Sot

Një njeri i dyshuar për përdhunimin dhe vrasjen e gazetares bullgare Victoria Marinova në Bullgarinë veriore u arrestua natën e kaluar në Gjermani, ku ai kishte ikur pas krimit, njoftuan sot autoritetet...

Në Gjermani arrestohet një i dyshuar për vrasjen e gazetares bullgare

para 8 muajve - Pa censure

Një njeri i dyshuar për përdhunimin dhe vrasjen e gazetares bullgare Victoria Marinova në Bullgarinë veriore u arrestua natën e kaluar në Gjermani, ku ai kishte ikur pas krimit, njoftuan sot autoritetet...

Arrest për vrasjen e gazetares bullgare

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Zyrtarët bullgarë thanë të mërkurën se autoritetet kanë arrestuar një të dyshuar për përdhunimin dhe vrasjen e gazetares Viktoria Marinova. Kryeprokurori Sotir Tsatsarov e identifikoi të dyshuarin si Severin...

Arrest për vrasjen e gazetares bullgare

para 8 muajve - Pa censure

Zyrtarët bullgarë thanë të mërkurën se autoritetet kanë arrestuar një të dyshuar për përdhunimin dhe vrasjen e gazetares Viktoria Marinova. Kryeprokurori Sotir Tsatsarov e identifikoi të dyshuarin si Severin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK