http://kariera.mk

Kishte kushte për Monikën para martesës, Lorik Cana tregon çfarë i tha bashkëshortes

para 8 muajve - Prive

I ftuar pasditen e së premtes në emisionin e TV Klan tek “Rudina”, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana, një futbollist shumë i dashur për publikun, rrëfei gjëra të pathëna deri më tani rreth...

Lorik Cana rrëfehet për ?hallet? e dasmës në Prishtinë

para 8 muajve - Albeu

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana është rrëfyer në emisionin “Rudina” në Klan. Ai u ndal te “hallet” e dasmës së organizuar në Prishtinë si dhe zbulon si u njoh me gruan e tij, por nuk harroi...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë

para 8 muajve - Zeri

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë

para 8 muajve - Gazeta Express

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

Lorik Cana tregon kushtin që i vendosi bashkëshortes para martesës

para 8 muajve - Blitz

Pasditen e djeshme, ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana ka qenë i ftuar në emisionin “Rudina”. Ai ka rrëfyer të pathënat e tij rreth fushës së blertë si dhe për familjen. Lorik Cana ka rrëfyer lidhjen...

Lorik Cana i vendosi një kusht Monikës para se të martoheshin

para 8 muajve - Gazeta Express

Edhe përse kishte deklaruar se do të merrte një nuse shqiptare, zemra e ish-futbollistit shqiptar zgjodhi një vajzë nga Italia. Bëhet fjalë për Lorik Canën dhe Monikën, të cilët kanë shtatë vite të dashuruar...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë

para 8 muajve - Gazeta Tema

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë

para 8 muajve - Lajmi.net

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

Lorik Cana i vendosi një kusht Monikës para se të martoheshin

para 8 muajve - Republika

Edhe përse kishte deklaruar se do të merrte një nuse shqiptare, zemra e ish-futbollistit shqiptar zgjodhi një vajzë nga Italia. Bëhet fjalë për Lorik Canën dhe Monikën, të cilët kanë shtatë vite të dashuruar...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë

para 8 muajve - Telesport

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë[Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë[Video]

para 8 muajve - AlbPortali

Lorik Cana është “gjahu” kryesor i mediave shqiptare. Ish-kapiteni i kombëtares sonë, rekordmeni i ndeshjeve me fanellën kuqezi, po kalon një periudhë kohore në Tiranë, bashkë me nusen dhe djalin. E sheh...

U martua me italiane, por ky ishte kushti që i kishte vënë Lorik Cana gruas së tij

para 8 muajve - Bota Press

Ish kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana ishte sot i ftuar tek Rudina Magjistari, shkruan GazetaBlic.Krahas futbollit, ai aty foli edhe për bashkëshorten e tij me të cilën ka disa vite që është martuar...

Lorik Cana flet për martesën: Ja si më doli jashtë kontrollit dasma në Prishtinë

para 8 muajve - AlbPortali

Me këtë të fundit, Loriku tha se ka zhvilluar një ceremoni private martese, me 50 persona në Itali, dhe një ceremoni të madhe, me 650 persona në Prishtinë, prej të cilëve, 150 vetë ishin të paftuar dhe...

Lorik Cana tregon kushtin që i vuri nuses italiane para martesës

para 8 muajve - Albeu

I ftuar pasditen e sotme tek "Rudina" ishte ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana , një futbollist shumë i dashur për publikun, jeta e të cilit komentohet shumë në media. Gjatë emisionit, Lorik...

Përvjetori i martesës: Besa Gashi dukej shumë ekstravagante në dasmën e saj

para 8 muajve - Prive

Tetë vjet të martuar dhe nga dashuria e tyre u lindi një vajzë. Çifti i famshëm Besa Gashi dhe Albert Krasniqi kanë shënuar mbrëmë 8-të vjetorin e martesës. Ata të dy e kanë uruar njëri tjetrin për këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK