http://kariera.mk

Dropbox me një veçori të re për përdoruesit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Në Dropbox përdoruesit do të kenë mundësi të kërkojnë një foto në bazë të tekstit që pasqyrohet në to tha kompania. Shërbimi shumë popullor cloud përmes një teknologjie të re të njohjes së tekstit në imazhet...

Drobox me një veçori të re për përdoruesit

para 8 muajve - Ina

Në Dropbox përdoruesit do të kenë mundësi të kërkojnë një foto në bazë të tekstit që pasqyrohe në to tha kompania. Shërbimi shumë popullor cloud përmes një teknologjie të re të njohjes së tekstit në imazhet...

Drobox me një veçori të re për përdoruesit

para 8 muajve - Lajmi.net

Në Dropbox përdoruesit do të kenë mundësi të kërkojnë një foto në bazë të tekstit që pasqyrohe në to tha kompania. Shërbimi shumë popullor cloud përmes një teknologjie të re të njohjes së tekstit në imazhet...

Drobox me një veçori të re për përdoruesit

para 8 muajve - Tetova Sot

Në Dropbox përdoruesit do të kenë mundësi të kërkojnë një foto në bazë të tekstit që pasqyrohe në to tha kompania. Shërbimi shumë popullor cloud përmes një teknologjie të re të njohjes së tekstit në imazhet...

Drobox me një veçori të re për përdoruesit

para 8 muajve - AlbPortali

Shërbimi shumë popullor cloud përmes një teknologjie të re të njohjes së tekstit në imazhet si JPEG dhe PNG do ta ofrojë këtë funksion vetëm për llogaritë me pagesë. Loading... Dropbox gjithashtu tha se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK