http://kariera.mk

Mos konsumoni këto produkte – parandaloni kancerin e gjirit

para 8 muajve - Lajmi.net

Muaji Tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, për të rritur vëmendjen dhe mbështetjen për sensibilizimin, zbulimin e hershëm, trajtimin, si dhe kujdesin paliativ për...

Mos konsumoni këto produkte – parandaloni kancerin e gjirit

para 8 muajve - Klan Kosova

Muaji Tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, për të rritur vëmendjen dhe mbështetjen për sensibilizimin, zbulimin e hershëm, trajtimin, si dhe kujdesin paliativ për...

10 ushqimet që nuk duhet të konsumohen për të parandaluar kancerin e gjirit

para 8 muajve - Lajmi.net

Muaji Tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, për të rritur vëmendjen dhe mbështetjen për sensibilizimin, zbulimin e hershëm, trajtimin, si dhe kujdesin paliativ për...

Mos konsumoni këto produkte – parandaloni kancerin e gjirit

para 8 muajve - AlbPortali

Kanceri i gjirit është kanceri më i zakonshëm i grave në mbarë botën, si në vendet e zhvilluara dhe vendet në zhvillim. Loading... Për të minimizuar rrezikun e shkaktimit të një sëmundjeje të ngjashme,...

Mos konsumoni këto produkte – parandaloni kancerin e gjirit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Muaji Tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, për të rritur vëmendjen dhe mbështetjen për sensibilizimin, zbulimin e hershëm, trajtimin, si dhe kujdesin paliativ për...

10 ushqimet që nuk duhet të konsumohen për të parandaluar kancerin e gjirit

para 8 muajve - AlbPortali

Kanceri i gjirit është kanceri më i zakonshëm i grave në mbarë botën, si në vendet e zhvilluara dhe vendet në zhvillim. Loading... Për të minimizuar rrezikun e shkaktimit të një sëmundjeje të ngjashme,...

Këshilla: Ushqimet për vajzat dhe gratë e prekura nga kanceri i gjirit

para 8 muajve - Pa censure

Këshillohuni me një dietolog klinik për të marrë një orientim të personalizuar në bazë të mjekimit tuaj, të statusit ushqimor dhe gjendjes suaj fizike, veçanërisht gjatë trajtimit terapeutik mjekësor....

Nëse doni të mbani larg kancerin e gjirit, mos hani këto ushqime

para 8 muajve - Albeu

Tetori është në të gjithë botën muaji i ndërgjegjësimit ndaj kancerit të gjirit . Fushata të tëra sensibilizuese janë ndërmarrë për të inkurajuar gratë dhe vajzat që të mos neglizhojnë kontrollet rutinë....

6 ushqimet që jua rrisin tensionin

para 8 muajve - Ekonomia Online

“American Heart Association” ka bërë listën e 6 ushqimeve famëkëqija që mund të përmbajnë përqindje të lartë kripe e që vendosin në rrezik shëndetin e zemrës dhe arteriet. Ata që ndikojnë negativisht në...

10 ushqimet që nuk duhet të konsumohen për të parandaluar kancerin e gjirit.

para 8 muajve - Periskopi

Muaji tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, për të rritur vëmendjen dhe mbështetjen për sensibilizimin, zbulimin e hershëm, trajtimin, si dhe kujdesin paliativ për...

10 ushqimet që nuk duhet të konsumohen për të parandaluar kancerin e gjirit

para 8 muajve - KosovaPress

Kanceri i gjirit është kanceri më i zakonshëm i grave në mbarë botën, si në vendet e zhvilluara dhe vendet në zhvillim. Për të minimizuar rrezikun e shkaktimit të një sëmundjeje të ngjashme, duhet të filloni...

Mishi i përpunuar mund të nxisë me kancerin e gjirit

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Konsumimi i rregullt i ushqimeve si biftekët apo sallami mund të rrisin rrezikun e kancerit të gjirit, bëjnë të ditur studiuesit. Pas një analizë që u kanë bërë disa studimeve, shkencëtarët kanë zbuluar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK