http://kariera.mk

Ateron avioni që bëri fluturimin më të gjatë në botë

para 8 muajve - Tetova Sot

Avioni që realizoi fluturimin më të gjatë në botë, ateroi në New York. Ai u nis nga Singapori dhe ateroi mëngjesin e sotëm, në orën 5:29, sipas kohës lokale. Fluturimi i kompanisë Singapore Airlines u...

Ateron avioni që bëri fluturimin më të gjatë në botë

para 8 muajve - Shenja

Avioni që realizoi fluturimin më të gjatë në botë, ateroi në Nju Jork. Ai u nis nga Singapori dhe ateroi mëngjesin e sotëm, në orën 5:29, sipas kohës lokale. Fluturimi i kompanisë Singapore Airlines u...

Mbërrin në Nju-Jork fluturimi më i gjatë në botë, që u nis nga Singapori

para 8 muajve - KosovaPress

Sipas faqes së aeroportit të “Newark” (Nju Xhersi) dhe asaj të “Singapore Airlines”, fluturimi SQ22 mbërriti në orën 05:29 (09:29 GMT), pasi u nis në orën 23:37 nga Singapori, pra rreth 17:52 orë fluturim....

Ateron avioni që bëri fluturimin më të gjatë në botë

para 8 muajve - Koha.net

Avioni që realizoi fluturimin më të gjatë në botë, ateroi në New York. Ai u nis nga Singapori dhe ateroi mëngjesin e sotëm, në orën 5:29, sipas kohës lokale. Fluturimi i kompanisë Singapore Airlines u...

Ateron avioni që bëri fluturimin më të gjatë në botë

para 8 muajve - Zeri

Avioni që realizoi fluturimin më të gjatë në botë, ateroi në Nju Jork. Ai u nis nga Singapori dhe ateroi mëngjesin e sotëm, në orën 5:29, sipas kohës lokale. Fluturimi i kompanisë Singapore Airlines u...

Ateron avioni që bëri fluturimin më të gjatë në botë

para 8 muajve - Klan Kosova

Avioni që realizoi fluturimin më të gjatë në botë, ateroi në Nju Jork. Ai u nis nga Singapori dhe ateroi mëngjesin e sotëm, në orën 5:29, sipas kohës lokale. Fluturimi i kompanisë Singapore Airlines u...

Ateron avioni që bëri fluturimin më të gjatë në botë

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Avioni që realizoi fluturimin më të gjatë në botë, ateroi në Nju Jork. Ai u nis nga Singapori dhe ateroi mëngjesin e sotëm, në orën 5:29, sipas kohës lokale. Fluturimi i kompanisë Singapore Airlines u...

Ateron avioni që bëri fluturimin më të gjatë në botë

para 8 muajve - Fakti Ditor

Avioni që realizoi fluturimin më të gjatë në botë, ateroi në Nju Jork. Ai u nis nga Singapori dhe ateroi mëngjesin e sotëm, në orën 5:29, sipas kohës lokale. Fluturimi i kompanisë Singapore Airlines u...

Ateron avioni që bëri fluturimin më të gjatë në botë

para 8 muajve - AlbPortali

Avioni që realizoi fluturimin më të gjatë në botë, ateroi në Nju Jork. Loading... Ai u nis nga Singapori dhe ateroi mëngjesin e sotëm, në orën 5:29, sipas kohës lokale. Fluturimi i kompanisë Singapore...

Ateron avioni që bëri fluturimin më të gjatë në botë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Avioni që realizoi fluturimin më të gjatë në botë, ateroi në Nju Jork. Ai u nis nga Singapori dhe ateroi mëngjesin e sotëm, në orën 5:29, sipas kohës lokale. Fluturimi i kompanisë Singapore Airlines u...

Fluturimi më i gjatë në botë pa ndalesë prej 18 orë e 45 min

para 8 muajve - Alsat-M

Udhëtarët po përgatiten të ngjiten në bord në fluturimin më të gjatë në botë, një maratonë prej gati 19 orësh midis Singaporit dhe Nju Jorkut. Dy pilotë dhe dy ndihmës pilotë nuk do të jenë aspak shumë...

Fluturimi më i gjatë në botë nis sot nga Singapori

para 8 muajve - Alsat-M

Fluturimi më i gjatë në botë i një aeroplani komercial do të nisë sot nga Singapori për në Nju Jork. Kompania Singapore Airlines tha se udhëtimi midis aeroporteve Changi dhe Newark do të mbulojë një distancë...

Fluturimi më i gjatë në botë

para 8 muajve - Albinfo

Fluturimi më i gjatë në botë i një aeroplani komercial do të nisë sot nga Singapori për në Nju-Jork. Kompania ‘Singapore Airlines’ tha se udhëtimi midis aeroporteve Changi dhe Newark do të mbulojë një...

Linja ajrore gjermane e fluturimeve ‘low cost’ hyn në tregun shqiptar

para 8 muajve - Java News

“Germania”, operatori gjerman i fluturimeve me kosto të ulët nga Gjermania, ka vendosur që të hyjë në tregun shqiptar. Lajmi është bërë i ditur për “Monitor” nga Dr. Rolf Castro-Vasquez, drejtor ekzekutiv...

Fluturimi më i gjatë në botë nis sot nga Singapori

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Fluturimi më i gjatë në botë i një aeroplani komercial do të nisë sot nga Singapori për në Nju Jork. Kompania “Singapore Airlines” tha se udhëtimi midis aeroporteve Changi dhe Newark do të mbulojë një...

“Germania”, low cost për fluturimet me Gjermaninë, hyn në tregun shqiptar

para 8 muajve - Gazeta Shqip

“Germania”, operatori gjerman i fluturimeve me kosto të ulët nga Gjermania, ka vendosur që të hyjë në tregun shqiptar. Lajmi është bërë i ditur për “Monitor” nga Dr. Rolf Castro-Vasquez, drejtor ekzekutiv...

Nis sot nga Singapori, fluturimi më i gjatë në Botë

para 8 muajve - Tetova Sot

Fluturimi më i gjatë në botë i një aeroplani komercial do të nisë sot nga Singapori për në Nju Jork. Kompania Singapore Airlines tha se udhëtimi midis aeroporteve Changi dhe Newark do të mbulojë një distancë...

“Germania”, low cost për fluturimet me Gjermaninë, hyn në tregun shqiptar

para 8 muajve - Gazeta Tema

“Germania”, operatori gjerman i fluturimeve me kosto të ulët nga Gjermania, ka vendosur që të hyjë në tregun shqiptar. Lajmi është bërë i ditur për “Monitor” nga Dr. Rolf Castro-Vasquez, drejtor ekzekutiv...

Kompania ‘low cost’ hyn në tregun shqiptar

para 8 muajve - Albinfo

Dr. Rolf Castro-Vasquez thotë se ata janë në diskutimet e fundit edhe me një kompani nga Zvicra, por nuk mund të thotë ende emrin “Germania”, operatori gjerman i fluturimeve me kosto të ulët nga Gjermania,...

“Germania”, low cost për fluturimet me Gjermaninë, hyn në tregun shqiptar

para 8 muajve - Gazeta Tema

“Germania”, operatori gjerman i fluturimeve me kosto të ulët nga Gjermania, ka vendosur që të hyjë në tregun shqiptar. Lajmi është bërë i ditur për “Monitor” nga Dr. Rolf Castro-Vasquez, drejtor ekzekutiv...

Nis sot fluturimi më i gjatë në botë nga Singapori

para 8 muajve - Shenja

Fluturimi më i gjatë në botë i një aeroplani komercial do të nisë sot nga Singapori për në Nju Jork. Kompania Singapore Airlines tha se udhëtimi midis aeroporteve Changi dhe Newark do të mbulojë një distancë...

Fluturimi më i gjatë në botë nis sot nga Singapori

para 8 muajve - Gazeta Express

Fluturimi më i gjatë në botë i një aeroplani komercial do të nisë sot nga Singapori për në Nju Jork. Kompania Singapore Airlines tha se udhëtimi midis aeroporteve Changi dhe Newark do të mbulojë një distancë...

Fluturimi më i gjatë në botë nis sot nga Singapori

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Fluturimi më i gjatë në botë i një aeroplani komercial do të nisë sot nga Singapori për në Nju Jork. Kompania Singapore Airlines tha se udhëtimi midis aeroporteve Changi dhe Newark do të mbulojë një distancë...

Nis sot nga Singapori, fluturimi më i gjatë në Botë

para 8 muajve - Fol

Fluturimi më i gjatë në botë i një aeroplani komercial do të nisë sot nga Singapori për në Nju Jork. Kompania Singapore Airlines tha se udhëtimi midis aeroporteve Changi dhe Newark do të mbulojë një distancë...

Fluturimi më i gjatë në botë nis sot nga Singapori

para 8 muajve - Ekonomia Online

Fluturimi më i gjatë në botë i një aeroplani komercial do të nisë sot nga Singapori për në Nju Jork. Kompania Singapore Airlines tha se udhëtimi midis aeroporteve Changi dhe Newark do të mbulojë një distancë...

Fluturimi më i gjatë në botë nis sot nga Singapori

para 8 muajve - Periskopi

Fluturimi më i gjatë në botë i një aeroplani komercial do të nisë sot nga Singapori për në Nju Jork. Kompania Singapore Airlines tha se udhëtimi midis aeroporteve Changi dhe Newark do të mbulojë një distancë...

Fluturimi më i gjatë në botë pa ndalesë: Singapor-Nju Jork!

para 8 muajve - Fakti Ditor

Nga Singapori për në Nju Jork për rreth 19 orë në fluturim. Duke nisur nga 11 tetori, pasagjerët në avionin e ri të kompanisë ajrore Singapore Airlines, Airbus A350-900 ULR (Ultra Long-Range), do të bëjnë...

Fluturimi më i gjatë në botë pa ndalesë: Singapor-Nju Jork!

para 8 muajve - AlbPortali

Nga Singapori për në Nju Jork për rreth 19 orë në fluturim. Duke nisur nga 11 tetori, pasagjerët në avionin e ri të kompanisë ajrore Singapore Airlines, Airbus A350-900 ULR (Ultra Long-Range), do të bëjnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK