http://kariera.mk

Tetë telefonat e mençur më të mirë!

para 8 muajve - Zhurnal

Tetë telefonat e mençur më të mirë! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

A po kërcënohen deputetët që e mbështesin Marrëveshjen me Greqinë?

para 8 muajve - Zhurnal

A po kërcënohen deputetët që e mbështesin Marrëveshjen me Greqinë? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Pizhame të leshta për gjumë më të mirë

para 8 muajve - Zhurnal

Pizhame të leshta për gjumë më të mirë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Cilët janë aplikacionet më të mirë të e-mail për Android dhe iOS?

para 8 muajve - Zhurnal

Cilët janë aplikacionet më të mirë të e-mail për Android dhe iOS? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Samsung A9 thuhet se ka katër kamera në anën e pasme

para 8 muajve - Zhurnal

Samsung A9 thuhet se ka katër kamera në anën e pasme "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Samsung A9 thuhet se ka katër kamera në anën e pasme

para 8 muajve - Lajmi.net

Telefoni i ri i smartfonëve të mesëm nga Samsung thuhet të ketë një total prej katër kamerash, siç tregon një rrjedhje e re fotografish. Nga telefoni i mençur Samsung A9 , është shfaqur një screenshot,...

Samsung A9 thuhet se ka katër kamera në anën e pasme

para 8 muajve - AlbPortali

Nga telefoni i mençur Samsung A9 , është shfaqur një screenshot, duke sugjeruar se smartphone mund të ketë katër kamera në anën e pasme, transmeton lajmi.net. Loading... FYI pic.twitter.com/nuN4GppW5C...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK