http://kariera.mk

Belen Rodriguez “ndez” fansat me… “El tango de mi vida”

para 8 muajve - KosovaPress

Bëhet fjalë për një foto që e shfaq atë topless në një dhomë me ndihmësit e saj, teksa hiret e saj i mbulon me parakrahun. Kjo nuk është hera e parë që Belen di të provokojë përmes rrjeteve sociale. Në...

Belen Rodriguez “ndez” fansat me… “El tango de mi vida”

para 8 muajve - AlbPortali

“Tango e jetës sime”. Ky koment, bashkëngjitur fotos më të fundit në rrjetin social “Instagram”, ka mjaftuar që Belen Rodriguez të çmendë fansat e saj. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni...

Topless dhe mahnitëse, Belen luan ‘tangon’ e jetës

para 8 muajve - Newsport

“Tangoja e jetës sime”, ishte shkrimi që Belen Rodrigues ka vendosur në fotot e postuara së fundmi në instagram. Bukuroshja ka postuar një foto topless ku duket më e bukur se kurrë. E zbuluar në pjesën...

FOTOT/ Belen Rodriguez kërcen “Tangon e jetës sime”

para 8 muajve - Java News

“Tango e jetës sime”. Ky koment, bashkëngjitur fotos më të fundit në rrjetin social “Instagram”, ka mjaftuar që Belen Rodriguez të çmendë fansat e saj. Bëhet fjalë për një foto që e shfaq atë topless në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK