http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e shtunë 13 tetor 2018

para 8 muajve - Portalb

Dashi Gjatë kësaj dite do të zhvilloni një interes shumë të fortë ndaj një personi të cilin e keni njohur prej pak kohësh. Mundohuni që të thelloni më shumë lidhjen tuaj, por mos jini shumë impulsiv. Në...

Horoskopi ditor, e Shtunë 13 Tetor 2018

para 8 muajve - Java News

Dashi Gjatë kësaj dite do të zhvilloni një interes shumë të fortë ndaj një personi të cilin e keni njohur prej pak kohësh. Mundohuni që të thelloni më shumë lidhjen tuaj, por mos jini shumë impulsiv. Në...

Horoskopi ditor, e premte 12 tetor 2018

para 8 muajve - Iliria News

Dashi Po përballeni me një rrugëtim të vështirë por të mbushur me eksperienca dhe mundësi të pafundme. Jini luftarakë dhe mos u dorëzoni përpara kundërshtarëve! Intuita do ju ndihmojë. Demi Kjo ditë është...

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

para 8 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Po përballeni me një rrugëtim të vështirë por të mbushur me eksperienca dhe mundësi të pafundme....

Horoskopi – 12 tetor 2018

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Përdorni durimin dhe humorin e mirë, nuk jeni të përgatitur për të përballuar argumente determinante. Sot merrni në konsideratë faktin që të “pastroni” miqësinë tuaj dhe të rishikoni raportet me...

Hëna e re/ Si do të ndryshojë energjia e çdo shenjë të HOROSKOPIT pas 12 tetorit

para 8 muajve - Java News

Dashi: Hëna e re ka shumë surpriza për të lindurit në shenjën e Dashit, sidomos për ata që janë beqarë të ‘’stazhionuar’’ prej kohësh. Një njohje e re ditën e premte mund të kthehet në një lidhje shumë...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 12 tetor 2018

para 8 muajve - Java News

Demi Kjo ditë është mjaft e favorshme për të ngadalësuar ritmet frenetike dhe për të shijuar më shumë momentin, sidomos në dashuri dhe në familje, ku së fundmi jeni ndjerë të lënë pas dore. Kjo e premte...

Parashikimet e horoskopit ditor

para 8 muajve - Sovrani

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Po përballeni me një rrugëtim të vështirë por të mbushur me eksperienca dhe mundësi të pafundme....

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

para 8 muajve - AlbPortali

Dashi Loading... Po përballeni me një rrugëtim të vështirë por të mbushur me eksperienca dhe mundësi të pafundme. Jini luftarakë dhe mos u dorëzoni përpara kundërshtarëve! Intuita do ju ndihmojë. Demi...

Horoskopi ditor, e premte 12 tetor 2018

para 8 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Po përballeni me një rrugëtim të vështirë por të mbushur me eksperienca dhe mundësi të pafundme....

Horoskopi 12 tetor 2018, shenjat më me fat…

para 8 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags horoskopi yjet zodiaku Dashi Po përballeni me një rrugëtim të vështirë por të mbushur me eksperienca dhe mundësi të pafundme. Jini luftarakë dhe mos u dorëzoni përpara kundërshtarëve! Intuita...

Pse është e vështirë të gjeni punonjës të mirë?

para 8 muajve - Ekonomia Online

Biznesi juaj po rritet dhe është koha që të punësoni një apo dy punonjës. Ju hyni në internet për lista të punëve, pyesni shokët dhe familjen tuaj për rekomandime dhe ndoshta përdorni një rekrutues. Ju...

Horoskopi ditor, e premte 12 tetor 2018

para 8 muajve - Portalb

Dashi Po përballeni me një rrugëtim të vështirë por të mbushur me eksperienca dhe mundësi të pafundme. Jini luftarakë dhe mos u dorëzoni përpara kundërshtarëve! Intuita do ju ndihmojë. Demi Kjo ditë është...

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 11 Tetor

para 8 muajve - Standard

Dashi-Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor 11.10.2018

para 8 muajve - TV21

DASHI 21. mars – 20. prill Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga...

Horoskopi ditor, e Premte 12 Tetor 2018

para 8 muajve - Java News

Dashi Po përballeni me një rrugëtim të vështirë por të mbushur me eksperienca dhe mundësi të pafundme. Jini luftarakë dhe mos u dorëzoni përpara kundërshtarëve! Intuita do ju ndihmojë. Demi Kjo ditë është...

Pse po humbisni talentët shkaku i konkurrencës?

para 8 muajve - Ekonomia Online

A po bëni disa nga këto gabime gjatë procesit tuaj të punësimit? Punësimi është më konkurrues se kurrë për shkak se kompanitë e mëdha luftojnë me bizneset fillestare dhe me ato të vogla për punonjësit...

Hëna e re, si ndikon kjo në shenjën tuaj të horoskopit

para 8 muajve - Java News

Sigurisht që parashikimi i yjeve sjell të reja çdo muaj. Tetori është muaji i Peshoreve dhe si pasojë Hena e re do të kalojë në këtë shenjë duke sjellë ndryshie të mëdha në çdo person në këtë periudhë....

Horoskopi sot ka një befasi për ju

para 8 muajve - Gazeta Express

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë...

E dinit? Ky është profesioni ideal për ju, sipas shenjës tuaj të Horoskopit!

para 8 muajve - Bota.al

Dashi Puna ideale për një Dash është ajo e cila ofron adrenalinë, është e mbushur plot me sfida dhe kurrsesi monotone. Jeni tepër energjikë dhe të gatshëm për të ndërmarrë risqe, fillime apo biznese te...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 11 tetor 2018

para 8 muajve - Java News

Ujori Mundësitë nuk do të mungojnë dhe intuita juaj do ju lejojë që të merrni konfirmime të rëndësishme dhe të realizoni një projekt të cilin e keni menduar prej kohësh. Këshillohet që të jeni të matur...

Puna, shëndeti dhe ndjenjat – çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 8 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë...

Horoskopi – 11 tetor 2018

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Sot një mik do t’ju japë një dorë të madhe për të dalë nga një situatë, e cila është bërë shumë e vështirë. Dita e duhur dhe ideale për të qenë sa më mirë me këdo që ju rrethon. Demi Mos u nxitoni...

Horoskopi për sot – 11 tetor 2018

para 8 muajve - Sovrani

DASHI 21. mars – 20. prill Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga...

Puna, shëndeti dhe ndjenjat – çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 8 muajve - AlbPortali

Dashi Loading... Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga pikëpamja...

Horoskopi ditor, e enjte 11 tetor 2018

para 8 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë...

Horoskopi ditor, e enjte 11 tetor 2018

para 8 muajve - Iliria News

Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi 11 tetor 2018, ja ç’parashikojnë yjet

para 8 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags horoskopi yjet zodiaku Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi...

Horoskopi ditor, e enjte 11 tetor 2018

para 8 muajve - Portalb

Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor, e Enjte 11 Tetor 2018

para 8 muajve - Java News

Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi më shumë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 tetor 2018

para 8 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë ju sheh përgjithësisht më të menduar dhe melankolik, ndoshta për shkak të disa...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 tetor 2018

para 8 muajve - Portalb

Dashi Kjo ditë ju sheh përgjithësisht më të menduar dhe melankolik, ndoshta për shkak të disa çështjeve të së kaluarës, të cilat vijojnë të ndihen. Duhet të mundoheni që ta kaloni këtë natë në qetësi të...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 10 Tetor 2018

para 8 muajve - Java News

Dashi Kjo ditë ju sheh përgjithësisht më të menduar dhe melankolik, ndoshta për shkak të disa çështjeve të së kaluarës, të cilat vijojnë të ndihen. Duhet të mundoheni që ta kaloni këtë natë në qetësi të...

Horoskopi – 9 tetor 2018

para 8 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Gjatë ditës së sotme mund të bëni një gabim në punën tuaj, por askush nuk do shikojë. Në aspektin afektiv duhet të sqaroni situatën tuaj. DEMI Do të jeni mjaft të favorizuar në raportet me partnerin...

Horoskopi ditor, e martë 09 tetor 2018

para 8 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjeni kohë për të riparë disa çështje të familjes, të cilat i keni lënë pezull. Parashikohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK