http://kariera.mk

Pesë zakone që ju bllokojnë në rrugën drejt suksesit

para 8 muajve - Ekonomia Online

1. Kontrollimi i telefonit tuaj gjatë një bisede Mendoni për herën e fundit që keni qenë në një bisedë me dikë, dhe ai ose ajo kap telefonin për të kontrolluar një sms. Është një zhgënjim i vërtetë, kur...

Donald Lu: Shqiptarë faleminderit që e doni Amerikën por ju nuk e doni vendin tuaj!

para 8 muajve - Ina

Ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu në një nga shkrimet e tij për përvojën diplomatike në Shqipëri ka falënderuar shqiptarët për vlerësimin e Amerikës. Por, ai në shkrimin e tij, ka thënë se shqiptarët...

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e nesërme, e premte 12 tetor 2018

para 8 muajve - Bota.al

Bricjapi, 5 yje: Horoskopi i dits s ëpremte, 12 tetor dhe në ditët në vijim ju fton të jeni më të kujdesshëm. Në fakt, krahasuar me të kaluarën ka energji dhe forcë më të madhe. Pikërisht për këtë arsye...

Zgjidh një buf dhe zbulo fakte të fshehura për personalitetin dhe lumturinë tënde

para 8 muajve - Bota.al

Nëse ke kërkuar gjithmonë përgjigje më të thella për veten, ky test mund të jetë ai për të cilin ke nevojë, për të kuptuar më mirë veten dhe prej aty, të marrësh vendime të vetëdijshme, që do të të çojnë...

Horoskopi, kjo shenjë duhet të bëjë kujdes maksimal sot

para 8 muajve - Albeu

Dashi Sjellja juaj problematike do të zgjerojë listën e “armiqve”. Mbani veten nën kontroll pasi mund të bëni ndonjë veprim, për të cilin do të pendoheni më pas. Dita e duhur për të blerë artikuj, vlera...

Çelësi që zgjedh do të të tregojë diçka për personalitetin, që ndoshta nuk e di

para 8 muajve - Bota.al

Megjithëse kjo duket e pabesueshme, këto çelësa mund të zbulojnë karakteristikat e personalitetit tuaj që ju kurrë nuk do të kishit imagjinuar. Zgjidhni një çelës dhe gjeni se çfarë thonë ata për ju! Çelësi...

12 shenjat e Horoskopit dhe sekretet e tyre të patreguara ndonjëherë

para 8 muajve - Telegrafi

Është e kotë ta mohosh: të gjithë kemi skelete në dollap dhe nganjëherë mund të kemi frikë edhe se do të zbulohen. Nuk është e lehtë të tregojmë disa anë të vetes sonë sepse do të donim t’i fshihnim edhe...

Thuaj cilën pjesë të trupit lani të parën t'ju themi kush jeni

para 8 muajve - Albeu

Pjesa e trupit që ju lani së pari në dush zbulon diçka interesante për personalitetin tuaj. A jeni optimiste apo … Krahërorin Ju jeni një person praktik, i drejtpërdrejtë dhe nuk fshiheni pas shkurreve....

Horoskopi i PAOLO FOX, E ENJTE 11 TETOR 2018

para 8 muajve - Bota.al

Gaforrja, 5 yje: Ditë pozitive kjo e enjte, të paktën nga pikëpamja sentimentale. Këto janë ditë të këndshme për t’u përpjekur dhe për të rivendosur një marrëveshje më të fortë me partnerin. Por edhe të...

Horoskopi, 12 shenjat dhe sekretet e tyre të patreguara ndonjëherë

para 8 muajve - Gazeta Shqip

A keni pasion për lojërat e fatit si Dashi apo përpiqeni të gënjeni për moshën si Binjakët? Zodiaku zbulon skeletet tona në dollap. Është e kotë ta mohosh: të gjithë kemi skelete në dollap dhe nganjëherë...

Gabimet që s’duhen bërë kurrë pas ndarjes

para 8 muajve - Telegrafi

Mërzia e ndarjes nga dikush që mund ta keni dashur apo që e doni akoma është një ndjesi e keqe dhe mund të nxjerrë në pah imazhin më të keq të një personi. Kapërcimi i ndjesive të lëndimit apo edhe nervozizmit...

Ja si të veproni nëse doni dy persona njëkohësisht…

para 8 muajve - Antpress

Publikuar E martë, 9 Tetor, 2018 Nëse mendoni se dashuroni dy persona njëkohësisht, duhet të sqaroni veten tuaj. Duhet të tregoni kujdes, me zgjedhjet dhe veprimet tuaja, pasi në fund do lëndoni veten...

Ja si të veproni nëse doni dy persona njëkohësisht…

para 8 muajve - Antpress

Publikuar E martë, 9 Tetor, 2018 Nëse mendoni se dashuroni dy persona njëkohësisht, duhet të sqaroni veten tuaj. Duhet të tregoni kujdes, me zgjedhjet dhe veprimet tuaja, pasi në fund do lëndoni veten...

E zbulojnë yjet: Ja çfarë fshehin 12 shenjat e horoskopit

para 8 muajve - Java News

E kotë ta fshihni: të gjithë kemi nga një ‘skelet në dollap’ dhe ndonjëherë kemi edhe frikë se mund të na zbulohet. Nuk është e thjeshtë të mbajmë të fshehur disa nga anët tona që mezi ia pranojmë edhe...

Si t’i rregulloni gabimet që bëni në dashuri në bazë të shenjës së horoskopit

para 8 muajve - Java News

Të qenurit njeri vjen bashkë me gabimet nga të cilat mësojmë dhe rritemi. Gabime mund të bëhen në çdo aspekt të jetës përfshirë këtu edhe në dashuri. Karakteri juaj ka shumë të bëjnë me mënyrën sesi gaboni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK