http://kariera.mk

Truku fantastik për t’i mbajtur lulet e freskëta deri në 10 ditë!

para 8 muajve - Gazeta Monitor

I dashuri juaj i zemrës ju ka dhuruar një tufë me trëndafila dhe ju dëshironi t’i mbani sa më gjatë? Ka një truk fantastik që i mban lulet të freskëta si ditën që ua kanë dhuruar. Çelësi për t’i bërë të...

Kura me vaj ulliri dhe lule kamomili për pastrimin e gjakut

para 8 muajve - Alsat-M

Vetitë janë të shumta, duke nisur nga problemet me lëkurën e deri tek pastrimi i enëve të gjakut. Një studim i ri, të cilit i referohet edhe AgroWeb.org, sugjeron se kamomili mund të parandalojë rritjen...

Kura me vaj ulliri dhe lule kamomili për pastrimin e gjakut

para 8 muajve - Antpress

11 Tetor 2018 / 21:37 Vetitë janë të shumta, duke nisur nga problemet me lëkurën e deri tek pastrimi i enëve të gjakut. Një studim i ri, të cilit i referohet edhe AgroWeb.org, sugjeron se kamomili mund...

Kura me vaj ulliri dhe lule kamomili për pastrimin e gjakut

para 8 muajve - Portalb

Kamomili është një bimë e cila që në lashtësi është përdorur për të kuruar sëmundje nga më të ndryshmet, shkruan Agroweb . Vetitë janë të shumta, duke nisur nga problemet me lëkurën e deri tek pastrimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK