http://kariera.mk

Si do të jetë e premtja juaj? Horoskopi i datës 12 tetor 2018

para 8 muajve - Bota.al

Dashi Të privilegjuar nga Venusi sot do jeni shumë interesantë në çdo fushë dhe askush nuk do mund t’iu refuzojë. Nëse keni një lidhje, asgjë nuk do mund ta prishë harmoninë mbizotëruese. Do përkujdeseni...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e premte 12 tetor 2018?

para 8 muajve - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për sot: DASHI Të privilegjuar nga Venusi sot do jeni shumë interesantë në çdo fushë dhe askush nuk do mund t’iu refuzojë. Nëse keni një lidhje, asgjë nuk do mund ta prishë...

Si t’i bëni njerëzit të ju dëgjojnë?

para 8 muajve - Pa censure

Të filloni një bisedë interesante mund të jetë e vështirë, por ta mbani dëgjuesin të interesuar në atë bisedë është një gjë edhe më e vështirë. Ju mund të keni frikë se do të lini përshtypje të keqe tek...

Si t’i bëni njerëzit të ju dëgjojnë?

para 8 muajve - Ekonomia Online

Të filloni një bisedë interesante mund të jetë e vështirë, por ta mbani dëgjuesin të interesuar në atë bisedë është një gjë edhe më e vështirë. Ju mund të keni frikë se do të lini përshtypje të keqe tek...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e enjte 11 tetor 2018?

para 8 muajve - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme. BINJAKET Sot do mendoni gjithmonë si t’i bëni të tjerët të lumtur dhe t’i ndihmoni ata të përballojnë problemet që do iu dalin. Kjo do iu japë më shumë...

Horoskopi i datës 11 tetor 2018

para 8 muajve - Bota.al

Dashi Venusi do jetë planeti me më shume ndikim nga te gjithë sot. Ai do ju stimuloje të bëni edhe surpriza dhe të mos ndaleni përpara asnjë sfide. Nëse keni një lidhje do i përkushtoheni pafundësisht...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 10 tetor 2018

para 8 muajve - Java News

Binjakët Pas një periudhe delikate që keni kaluar, nëse sot do të jeni më të hapur për dialog, gjërat do të shkojnë më së miri. Vërini theksin gjërave në praktikë duke mos lënë mënjanë ëndërrimet tuaja...

Horoskopi – 10 tetor 2018

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Shmangni absolutisht skenat e xhelozisë: mbështetuni në besim dhe arsyetoni me mendje më shumë sesa me zemër. Në fund do ta kuptoni se keni bërë gjënë më të mirë. Do të prisni një lajm të rëndësishëm....

Si të menaxhoni një lidhje në distancë?

para 8 muajve - Klan Kosova

Ndonjëherë e keni të nevojshme ta keni pranë, pasi me një telefonatë ai/ajo mund t’ju gjenden pranë. Është e trishtueshme kur e mendon që duhet të presësh ditë të tëra për të parë njeriun që do. Gjithsesi,...

Gjërat që duhet t’i keni në tavolinën e juaj të punës

para 8 muajve - Klan Kosova

Vendi i punës krijohet në shtëpi të dytë për njerëzit, kjo zonë duhet të ketë gjëra të cilat janë frymëzuese dhe produktive për ju. Një ndër pjesët më të rëndësishme të zyrës suaj është tavolina e punës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK