http://kariera.mk

Bebe dhe Rita tërheqin vëmendje së bashku në mbrëmjen gala të LA

para 8 muajve - Tetova Sot

Rita Ora dhe Bebe Rexha ia arritën qëllimit për të tërhequr vëmendjen në një mbrëmje gala që u mbajt në Santa Monica në Los Anxhelos për bamirësi. Ora, 27 vjeçe, dukej shumë seksi me një fustan të kuq,...

Rita Ora dhe Bebe Rexha sërish bashkë, të zjarrta në të kuqe në një gala në LA

para 8 muajve - Ina

Ato janë bjonde bombastike dhe vazhdimisht po marrin vëmendjen në shfaqjet e tyre bashkë. Këtë herë, Rita Ora dhe Bebe Rexha janë shfaqur shumë elegante derisa janë takuar në një gala të organizuar në...

Bebe dhe Rita tërheqin vëmendje së bashku në mbrëmjen gala të LA

para 8 muajve - Gazeta Express

Rita Ora dhe Bebe Rexha ia arritën qëllimit për të tërhequr vëmendjen në një mbrëmje gala që u mbajt në Santa Monica në Los Anxhelos për bamirësi. Ora, 27 vjeçe, dukej shumë seksi me një fustan të kuq,...

Rita Ora dhe Bebe Rexha sërish bashkë, të zjarrta në të kuqe në një gala në LA

para 8 muajve - Gazeta Express

Ato janë bjonde bombastike dhe vazhdimisht po marrin vëmendjen në shfaqjet e tyre bashkë. Këtë herë, Rita Ora dhe Bebe Rexha janë shfaqur shumë elegante derisa janë takuar në një gala të organizuar në...

Këto dy shqiptare ndriçuan tapetin e kuq në Los Anxheles

para 8 muajve - Alsat-M

Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë qenë të dyja të pranishme në një mbrëmje gala të organizuar në Los Angeles dhe kanë shkëlqyer me paraqitjen e tyre. Rita Ora, 27 vjeç, dukej sensacionale dhe shumë joshëse...

Rita Ora dhe Bebe Rexha sërish bashkë, të zjarrta në të kuqe në një gala në LA

para 8 muajve - Bota Press

Ato janë bjonde bombastike dhe vazhdimisht po marrin vëmendjen në shfaqjet e tyre bashkë. Këtë herë, Rita Ora dhe Bebe Rexha janë shfaqur shumë elegante derisa janë takuar në një gala të organizuar në...

Të pandashme dhe mahnitëse, kështu shfaqen sot Bebe Rexha dhe Rita Ora

para 8 muajve - Sovrani

Të dyja njihen si personazhe që din si të tërheqin vëmendje në daljet e tyre publike. E se shqiptaret kanë mahnitur natën e mbrëmshme në një mbrëmje gala në Los Angelos, nuk ka as edhe një dyshim. Rita...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 8 muajve - Ina

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, ‘American Music Awards’. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 8 muajve - Lajmi.net

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, 'American Music Awards'. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 8 muajve - Lajmi.net

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të madhe të muzikës, 'American Music Awards'. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Vera Ora krenare me Rita Orën

para 8 muajve - RTV 21

Ajo mori pjesë në American Music Awards American Music Awards që u mbajt të martën, mblodhi emra të njohur të muzikës. Në mesin e këngëtareve të njohura ishin edhe tri këngëtaret shqiptare me famë botërore,...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 8 muajve - Fakti Ditor

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, ‘American Music Awards’. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 8 muajve - AlbPortali

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, ‘American Music Awards’. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Dua Lipa shfaqet joshëse me fustanin e hapur

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Dua Lipa këngëtarja kosovare me famë botërore ka qenë tejet e përfolur për paraqitjet e saj të fundit. Ajo ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”, shkruan portali arbresh.info Në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 8 muajve - Bota Press

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, ‘American Music Awards’. Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në...

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

para 8 muajve - AlbPortali

Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në tabetën e kuqe të këtij eventi e bëri nënën e saj të ndihet krenare, shkruan lajmi.net Loading... Rita së bashku me Constance Wu,...

Rita Ora e bëri krenare nënën e saj me paraqitjen glamuroze në “American Music Awards”

para 8 muajve - Telegrafi

Të martën është mbajtur mbrëmja e madhe e ndarjes së çmimeve “American Music Awards”. Në këtë mbrëmje yjesh, nuk mungoi edhe prezenca e tri këngëtareve shqiptare me famë botërore: Rita Ora, Dua Lipa, dhe...

Bebe Rexha fotografohet me Jennifer Lopezin dhe të dashurin e saj, i quan ata “mbret dhe mbretëreshë”

para 8 muajve - Telegrafi

Të martën është mbajtur mbrëmja e madhe e ndarjes së çmimeve “American Music Awards”. Kjo mbrëmje nderoi me çmime shumë artistë, ndër ta më të shpërblyerat ngelën këngëtaret Camila Cabello dhe Taylor Swift,...

Shqiptaret që shkëlqyen në tapetin e kuq të “American Music Awards”

para 8 muajve - Vizion Plus

Në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles të Kalifornisë, ShBA, është zhvilluar mbrëmja e madhe e ndarjes së çmimeve, “American Music Awards”. Në këtë mbrëmje nuk munguan shumë prej ermave të njohur nga arena...

Si u dukën Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa në American Music Awards?

para 8 muajve - Prive

Tre shqiptaret Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora ‘pushtuan’ tapetin e kuq të American Music Awards mbrëmjen e së martës (9 tetor). Bebe ishte nominuar në dy kategori por nuk arriti të rrëmbejë asnjë çmim...

Dua Lipa zhgënjen me fustanin, zgjidhet ndër të veshurat më keq në ‘AMAs’

para 8 muajve - Ina

Këngëtarja zhgënjen me përzgjedhjen e veshjes. Ajo ka qenë ndër shumë të famshmet që ka parakaluar në tepihun e kuq të ceremonisë së ‘American Music Awards’. Por, këtë herë Dua Lipa nuk është pëlqyer aspak...

Dua Lipa madhështore në fustanin e bardhë, shqiptarja më e bukur në American Music Awards!

para 8 muajve - Zeri

Dua Lipa mori pjesë në “American Music Awards” së bashku me shqiptaret tjera, Rita Orën dhe Bebe Rexhën, shkruan zeri.info. E bukuroshja nga Prishtina në këtë eveniment tejet të rëndësishëm, u prezantua...

“Vogue”, Dua Lipa zë vendin e parë për manikyrin më të bukur në AMAs

para 8 muajve - Blitz

Mbrëmë është mbajtur American Music Awards ku kanë qenë të pranishme edhe disa nga këngëtaret shqiptare. Dua Lipa ndryshe nga Rita ora dhe Bebe Rexha ka përformuar në skenën e AMA’s dhe ka shkëlqyer ashtu...

Dua Lipa zhgënjen me fustanin, zgjidhet ndër të veshurat më keq në ‘AMAs’

para 8 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja zhgënjen me përzgjedhjen e veshjes. Ajo ka qenë ndër shumë të famshmet që ka parakaluar në tepihun e kuq të ceremonisë së ‘American Music Awards’. Por, këtë herë Dua Lipa nuk është pëlqyer aspak...

Rita Ora dhe Bebe Rexha festojnë së bashku, mërzitet dhe largohet nga festa Dua Lipa

para 8 muajve - Ina

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ‘American Music Awards’, eventi i rëndësishëm ku morën pjesë dhe këngëtaret me origjina shqiptare Rita Ora,Bebe Rexha dhe Dua Lipa të cilat ishin të nominuara po nuk arritën...

Mëngjesi i vonshëm i Bebe Rexhës e gjen atë gjysmë të zhveshur

para 8 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë është mbajtur ngjarja e madhe e vitit "American Music Awards 2018". Në mesin e shumë yjeve të pranishme ishin edhe tri këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora, shkruan lajmi.net...

Nuk flasin por u veshën me të ”njëjtin” fustan

para 8 muajve - Standard

Ndonëse dy këngëtaret me origjinë nga Shqipëria nuk flasin me njëra-tjetrën, Dua Lipa dhe Rita Ora janë shfaqur mbrëmjen e djeshme në tapetin e kuq të “American Music Awards 2018” me të njëjtin fustan....

AMAs 2018, këta ishin të veshurit më mirë dhe më keq në tapetin e kuq!

para 8 muajve - Blitz

Dje u zhvillua AMAs (American Music Awards) në Los Angeles dhe përvec performancave dhe fituesve, vëmendja ishte dhe te tapeti i kuq dhe veshjet. Kritikët vlerësuan veshjet me të mira dhe ato më pak të...

Rita Ora dhe Bebe Rexha festojnë së bashku, mërzitet dhe largohet nga festa Dua Lipa

para 8 muajve - Tetova Sot

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ‘American Music Awards’, eventi i rëndësishëm ku morën pjesë dhe këngëtaret me origjina shqiptare Rita Ora,Bebe Rexha dhe Dua Lipa të cilat ishin të nominuara po nuk arritën...

Bebe Rexha ia ekspozon të pasmet Rita Orës me një postim në Insta Story

para 8 muajve - Lajmi.net

Rita Ora dhe Bebe Rexha janë dy ndër këngëtaret më të komentuara në shtypin rozë. Padyshim se sukseset e tyre në muzikë janë arsyeja e kësaj, mirëpo edhe pamja e jashtme e luan një rol të veçantë, shkruan...

Rita Ora dhe Bebe Rexha injorojnë Dua Lipën (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Bebe Rexha dhe Rita Ora janë treguar edhe një herë shoqe të pandara që shfrytëzojnë çdo mundësi për të kaluar kohë bashkë. Njësoj ka ndodhur edhe në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Amerikë, ‘American...

Dua Lipa ndez skenën e AMA

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Pavarësisht nominimeve në American Music Award, Dua Lipa nuk arriti të merrte një çmim. Mirëpo, kjo nuk e ka penguar këngëtaren shqiptare që të ndezë skenën e AMA-s. Gjatë ndarjes së çmimeve në skenë doli...

FOTOT: Bebe, Dua dhe Rita “pushtojnë” tapetin e kuq

para 8 muajve - Gazeta Tema

Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora ishin tre shqiptaret që “pushtuan” tapetin e kuq të American Music Awards mbrëmjen e së martës. Dua Lipa shkëlqeu në tapetin e kuq e veshur me një fustan të bardhë. Ajo...

Bebe tregon trupin seksi të Ritës, injorojnë Duan e festojnë bashkë në ‘AMAs’

para 8 muajve - Gazeta Express

Bebe Rexha dhe Rita Ora janë treguar edhe një herë shoqe të pandara që shfrytëzojnë çdo mundësi për të kaluar kohë bashkë. Njësoj ka ndodhur edhe në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Amerikë, ‘American...

Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa shkëlqejnë në American Music Awards

para 8 muajve - Klan Kosova

Tre shqiptaret Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora ‘pushtuan’ tapetin e kuq të American Music Awards mbrëmjen e së martës (9 tetor). Bebe ishte nominuar në dy kategori por nuk arriti të rrëmbejë asnjë çmim...

Gjoksi i Bebes apo vithet e Ritës? Mos i humbisni pamjet e 'nxehta' nga prapaskenat e ‘AMA’

para 8 muajve - Zeri

Rita Ora dhe Bebe Rexha janë dy ndër këngëtaret më të komentuara në shtypin rozë. Padyshim se sukseset e tyre në muzikë janë arsyeja e kësaj, mirëpo edhe pamja e jashtme e luan një rol të veçantë, shkruan...

Gjoksi i Bebes apo vithet e Ritës? Mos i humbisni pamjet e ‘nxehta’ nga prapaskenat e ‘AMA’

para 8 muajve - Lajmi.net

Rita Ora dhe Bebe Rexha janë dy ndër këngëtaret më të komentuara në shtypin rozë. Padyshim se sukseset e tyre në muzikë janë arsyeja e kësaj, mirëpo edhe pamja e jashtme e luan një rol të veçantë, shkruan...

Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa shkëlqejnë në American Music Awards

para 8 muajve - Ina

Tre shqiptaret Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora ‘pushtuan’ tapetin e kuq të American Music Awards mbrëmjen e së martës (9 tetor). Bebe ishte nominuar në dy kategori por nuk arriti të rrëmbejë asnjë çmim...

Rita si një damë e vërtetë në ‘American Music Awards’

para 8 muajve - Ina

Rita Ora ka qenë mbrëmë e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘AMA’. Këngëtarja shqiptare ka arritur edhe një herë të jetë në listën e të veshurave më bukur në ceremonitë ndërkombëtare. Edhe në...

Dua Lipa zë vendin e parë në AMA (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

E vetmja mënyrë për të kthyer një veshje klasike në një moment të paharrueshëm është manikyri në ngjyrë të verdhë neon . Dua Lipa u shpall nga “Vogue”, si femra me manikyrin më të bukur në eventin e ndarjes...

Rita Ora dhe Bebe Rexha ‘përjashtuan’ nga loja mbrëmë Dua Lipën

para 8 muajve - Lajmi.net

Në mesin e shumë artistëve të suksesshëm, në 'American Music Awards' morën pjesë edhe Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha. Dua dhe Bebe ishin të nominuara mirëpo nuk morën çmime, ndërsa Rita Ora nuk ishte...

Dhe vendin e parë për manikyrin më të bukur në “AMA” e zë…Dua Lipa

para 8 muajve - Ina

E vetmja mënyrë për të kthyer një veshje klasike në një moment të paharrueshëm është manikyri në ngjyrë të verdhë neon. Dua Lipa u shpall nga “Vogue”, si femra me manikyrin më të bukur në eventin e ndarjes...

Shqiptaret shkëlqejnë në tapetin e kuq të AMA's

para 8 muajve - Gazeta Express

Tre shqiptaret Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora ‘pushtuan’ tapetin e kuq të American Music Awards mbrëmjen e së martës (9 tetor). Bebe ishte nominuar në dy kategori por nuk arriti të rrëmbejë asnjë çmim...

Dua Lipa shkëlqen në performancën në ‘American Music Awards’

para 8 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja ka performuar dy hitet e saj të fundit në ‘AMA’. Dua Lipa ka qenë njëra nga performueset e mbrëmjes së djeshme të ndarjes së çmimeve të muzikës amerikane. Artistja shqiptare është ngjitur në...

Rita si një damë e vërtetë në ‘American Music Awards’

para 8 muajve - Gazeta Express

Rita Ora ka qenë mbrëmë e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘AMA’. Këngëtarja shqiptare ka arritur edhe një herë të jetë në listën e të veshurave më bukur në ceremonitë ndërkombëtare. Edhe në...

Dhe vendin e parë për manikyrin më të bukur në “AMA” e zë…Dua Lipa

para 8 muajve - Gazeta Express

E vetmja mënyrë për të kthyer një veshje klasike në një moment të paharrueshëm është manikyri në ngjyrë të verdhë neon. Dua Lipa u shpall nga “Vogue”, si femra me manikyrin më të bukur në eventin e ndarjes...

Bebe Rexha dhe Rita Ora shihen në shoqërine e njëra tjetrës në AMAs dhe “harrojnë” Dua Lipën

para 8 muajve - Blitz

Mbrëmjen e djeshme artistet me origjinë shqiptare morën pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve AMAs, më saktë Dua Lipa dhuroi një performancë të shkëlqyer të hiteve të saj të fundit ndërsa Rita Ora dhe...

Ja kush ua rrëmbeu çmimet dy këngëtareve shqiptare mbrëmë në ‘AMA’

para 8 muajve - Lajmi.net

Në Teatrin “Microsoft”, në Los Angeles, të Kalifornisë, SHBA, mbrëmë u ndanë çmimet në eventin 'American Music Awars' ku të pranishëm dhe të nominuar ishin një numër i madh i yjeve botërorë. Duke qenë...

Rita Ora shkëlqeu në American Music Awards

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Rita Ora mbrëmë mori pjesë në “American Music Awards” , ku dukej tejet elegante dhe e bukur. Ajo çdo herë ka guxim të madh të rrezikojë me pamjen si dhe veshjet e saj. Por, Rita ka befasuar me pamjen e...

Dua Lipa me fustan nusërie në American Music Awards

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Dua Lipa këngëtarja e famshme kosovare me famë botërore tregoi format e saj perfekte, me një fustan të bardhë të ngjashëm ata të nuseve. Mbrëmë në ceremoninë e “American Music Awards”, ishte e pranishme...

Bebe Rexha kërcen dhe ndez rrjetin para shout ‘American Music Awards 2018’

para 8 muajve - Ina

Sonte zhvillohet ngjarja më e madhe e vitit “American Music Awards 2018”. Për herë të parë bashkohen në një vend tri artistet shqiptare, Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi net. Bebe është...

Bebe Rexha kërcen dhe ndez rrjetin para shout ‘American Music Awards 2018’

para 8 muajve - Lajmi.net

Sonte zhvillohet ngjarja më e madhe e vitit "American Music Awards 2018". Për herë të parë bashkohen në një vend tri artistet shqiptare, Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi net. Bebe është...

Shqiptaret ‘pushtojnë’ AMA-s, edhe Bebe Rexha prezantuese në eventin muzikor

para 8 muajve - Tetova Sot

Përpara ceremonisë vjetore të American Music Awards, ABC ka lajmëruar se kush do jenë yjet që do prezantojnë eventin e madh muzikor. Një mori personazhesh të famshëm do të moderojnë AMA-s dhe përfshijnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK