http://kariera.mk

Selena Gomez në psikiatri, Justin Bieber jashtë kontrollit!

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Justin Bieber duket tepër i dëshpëruar pikërisht pasi ish e dashura e tij Selena Gomez është shtruar në spital për të marr trajtim për shkak te depresionit. 24-vjeçari është parë jashtë shtëpisë së tij...

Justin Bieber jashtë kontrollit pasi Selena Gomez u shtrua në psikiatri

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Justin Bieber duket tepër i dëshpëruar pikërisht pasi ish e dashura e tij Selena Gomez është shtruar në spital për të marr trajtim për shkak te depresionit. 24-vjeçari është parë jashtë shtëpisë së tij...

Miqtë e Selena Gomez zbulojnë arsyet përse ajo përfundoi në psikiatri

para 8 muajve - Gazeta Express

Prej ditës së djeshme është njoftuar se Selena Gomez është futur në një psikiatri në Bregun Lindor që të marrë trajtimin e nevojshëm për shëndetin mendor. Burime pranë 26-vjeçares kanë zbuluar se Selena...

Çfarë e çoi Selenë-n drejt psikiatrisë? Miqtë e saj zbulojnë arsyen

para 8 muajve - Tetova Sot

Ditën e djeshme u raportua se Selena Gomez është shtruar në psikiatri dhe po merr mjekimet e nevojshme pas një krize emocionale që ka pësuar së fundmi. TMZ raportoi se arsyeja kryesore për gjendjen e saj...

Miqtë e Selena Gomez zbulojnë arsyet përse ajo përfundoi në psikiatri

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Prej ditës së djeshme është njoftuar se Selena Gomez është futur në një psikiatri në Bregun Lindor që të marrë trajtimin e nevojshëm për shëndetin mendor. Burime pranë 26-vjeçares kanë zbuluar se Selena...

Justin Bieber shfaqet i shkatërruar pas shtrimit në spitalin psikiatrik të Selena Gomez

para 8 muajve - Blitz

Telenovela “Selena-Justin” vazhdon… Nëse kishit menduar se gjithçka përfundoi me martesën e Bieber, e kishit gabim. Sapo në media u publikua lajmi se Selena Gomez është shtruar në spital psikiatrik, Justin...

Selena shtrohet në psikiatri, Justin Bieber në gjendje të shkatërruar bën veprimin prekës

para 8 muajve - Ina

Justin Bieber duket se është duke praktikuar seriozisht besimin e tij fetar. Ai është fotografuar mbrëmjen e së mërkurës teksa dilte nga kisha Hillsong në Beverly Hills. Këngëtari 24 vjeçar dukej tepër...

Selena Gomez në spital për “krizë emocionale”

para 8 muajve - Java News

Selena Gomez ka pësuar një “krizë emocionale” dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor. Sipas faqes së thashethemeve amerikane Tmz, këngëtarja 26 vjeçare, e cila vuan nga një mungesë serioze...

Selena shtrohet në psikiatri, Justin Bieber në gjendje të shkatërruar bën veprimin prekës

para 8 muajve - Gazeta Express

Justin Bieber duket se është duke praktikuar seriozisht besimin e tij fetar. Ai është fotografuar mbrëmjen e së mërkurës teksa dilte nga kisha Hillsong në Beverly Hills. Këngëtari 24 vjeçar dukej tepër...

Selena po trajtohet edhe për sëmundje mendore

para 8 muajve - Telegrafi

Selena Gomez është detyruar të shtrihet në një qendër spitalore për shkak të problemeve me shëndetin mental. Këngëtarja me vitet të tëra vuan nga lupusi që po i shkakton probleme të vazhdueshme shëndetësore,...

Justin Bieber i dërrmuar psikologjikisht

para 8 muajve - Prive

Situata shëndetësore e Selena Gomez është vërtetë serioze dhe ajo është shtruar në spital dy herë brenda dy javësh, sipas TMZ. Të njëjtat burime janë shprehur se këngëtarja është shtruar në spital pas...

Ja pse Selena Gomez u shtri në spital

para 8 muajve - Klan Kosova

Selena Gomez, është në trajtim për shëndetin mendor pasi u shtrua në spital dy herë gjatë dy javëve të fundit, raporton TMZ. Për ish yllin e Disney, burimet kanë treguar se ajo ka probleme me numrin e...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun përfundon në spital psikiatrik

para 8 muajve - Prive

Selena Gomez, është në trajtim për shëndetin mendor pasi u shtrua në spital dy herë gjatë dy javëve të fundit, raporton TMZ. Për ish yllin e Disney, burimet kanë treguar se ajo ka probleme me numrin e...

Selena Gomez përfundon në spital psikiatrik

para 8 muajve - Klan Kosova

Selena Gomez, është në trajtim për shëndetin mendor pasi u shtrua në spital dy herë gjatë dy javëve të fundit, raporton TMZ. Për ish yllin e Disney, burimet kanë treguar se ajo ka probleme me numrin e...

Pas fejesës së Justin, Selena Gomez shtrohet në spital psikiatrik

para 8 muajve - Tetova Sot

Selena Gomez po merr trajtim të shëndetit mendor për shkak se nuk është mirë nga gjendja emocionale. Këngëtarja dhe aktorja e famshme është shtruar në spital dy herë gjatë dy javëve të fundit, raporton...

Selena po trajtohet edhe për sëmundje mendore

para 8 muajve - Gazeta e re

Selena Gomez është detyruar të shtrihet në një qendër spitalore për shkak të problemeve me shëndetin mental. Këngëtarja me vitet të tëra vuan nga lupusi që po i shkakton probleme të vazhdueshme shëndetësore,...

Selena Gomez pasi del nga spitali kërkon ndihmë

para 8 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja më famë botërore, Selena Gomez kërkon ndihmë emocionale pas disa javësh ‘të ashpëra’ që përjetoi në spital, njofton Klan Kosova. 26 vjeçarja u shtrua në spital dy herë brenda javëve të fundit,...

Selena Gomez shtrohet në psikiatri!

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Nga transplanti i veshkave në vitin 2017, Selena Gomez ka pasur shumë probleme, që nga paniku deri te krizat emocionale. Por së fundmi, “postar”-i duket se ka pasur një përkeqësim të shëndetit, “pas një...

Selena Gomez shtrohet në spital për “krizë emocionale”

para 8 muajve - Koha.net

Tiranë, 11 tetor - Selena Gomez ka pësuar një “krizë emocionale” dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor. Sipas faqes së thashethemeve amerikane Tmz, këngëtarja 26 vjeçare, e cila vuan...

Selena në psikiatri, Justin lutet për shëndetin e saj: Këngëtari, më i dëshpëruar se kurrë!

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Pas një krize të fortë paniku, Selena Gomez është momentalisht në një institucion psikiatrik në Bregun Lindor Amerikan ku po merr gjithë trajtimet e nevojshme. Përpos faktit që të gjithë fansat dhe miqtë...

Selena Gomez shtrihet në spital

para 8 muajve - Periskopi

Sipas faqes së thashethemeve amerikane Tmz, këngëtarja 26 vjeçare, e cila vuan nga një mungesë serioze e qelizave të bardha të gjakut dhe në vitin 2017 bëri një transplantim të veshkave, u shtrua në spital....

Selena Gomez shtrohet në spital për “krizë emocionale”

para 8 muajve - AlbPortali

Selena Gomez ka pësuar një “krizë emocionale” dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal...

Selena Gomez shtrohet në spital për “krizë emocionale”

para 8 muajve - KosovaPress

Sipas faqes së thashethemeve amerikane Tmz, këngëtarja 26 vjeçare, e cila vuan nga një mungesë serioze e qelizave të bardha të gjakut dhe në vitin 2017 bëri një transplantim të veshkave, u shtrua në spital...

Selena Gomez pëson krizë nervore. Këngëtarja shtrohet për t’u trajtuar në psikiatri

para 8 muajve - Ina

Selena Gomez u shtrua në spital dy herë në dy javët e fundit. Herën e dytë mësohet se këngëtarja pësoi një çrregullim emocional, ndërsa tani ndodhet në një qendër të trajtimit të shëndetit mendor. Burimet...

Selena Gomez shtrohet në psikiatri

para 8 muajve - Albeu

Selena Gomez u shtrua në spital dy herë në dy javët e fundit. Herën e dytë mësohet se këngëtarja pësoi një çrregullim emocional, ndërsa tani ndodhet në një qendër të trajtimit të shëndetit mendor. Burimet...

Selena Gomez shtrohet në spital për “krizë emocionale”

para 8 muajve - Ekonomia Online

Selena Gomez ka pësuar një “krizë emocionale” dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor. Sipas faqes së thashethemeve amerikane Tmz, këngëtarja 26 vjeçare, e cila vuan nga një mungesë serioze...

Selena Gomez pëson krizë nervore. Këngëtarja shtrohet për t’u trajtuar në psikiatri

para 8 muajve - Gazeta Express

Selena Gomez u shtrua në spital dy herë në dy javët e fundit. Herën e dytë mësohet se këngëtarja pësoi një çrregullim emocional, ndërsa tani ndodhet në një qendër të trajtimit të shëndetit mendor. Burimet...

Këngëtarja e njohur shtrohet në psikiatri për shkak të krizave nervore!

para 8 muajve - Blitz

Së fundmi këngëtarja e njohur është shtruar në spital si pasojë e rënies së rruazave të bardha të gjakut. Por si pasojë e kësaj ajo ka pësuar një goditje emocionale dhe sipas TMZ ka kundërshtuar mjekët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK