http://kariera.mk

Izraeli ndalon veturat me naftë dhe benzinë nga viti 2030

para 8 muajve - Zhurnal

Izraeli ndalon veturat me naftë dhe benzinë nga viti 2030 "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Beyonce mahnitë në pamje, duket shumë provokuese në koncert

para 8 muajve - Zhurnal

Beyonce mahnitë në pamje, duket shumë provokuese në koncert "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Drake lanson hitin e ri ‘Mia’

para 8 muajve - Zhurnal

Drake lanson hitin e ri ‘Mia’ "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

NASA përpiqet me dëshpërim për të shpëtuar teleskopin Hubble të hapësirës

para 8 muajve - Zhurnal

NASA përpiqet me dëshpërim për të shpëtuar teleskopin Hubble të hapësirës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Bradley Cooper dhe Irina Shayk, drejt ndarjes

para 8 muajve - Zhurnal

Bradley Cooper dhe Irina Shayk, drejt ndarjes "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Johnny Depp do të jetë edhe në “Fantastic Beasts 3”

para 8 muajve - Koha.net

Aktori i famshëm Johnny Depp do të jetë edhe në pjesën e tretë të filmit “Fantastic Beasts”, që aktualisht është duke shfaqur pjesën e dytë të sagës. Filmi i tretë do të nisë xhirimet në mesin e vitit...

Johnny Depp, pjesë e filmit “Fantastic Beasts 3”

para 8 muajve - KosovaPress

Filmi i tretë do të nisë xhirimet në mesin e vitit të ardhshëm dhe Depp ka bërë të ditur për “Collider” se mezi po pret të nisë punën për interpretimin edhe një herë tjetër të Gellert Grindelwald. Ishte...

Johnny Depp, pjesë e filmit “Fantastic Beasts 3”

para 8 muajve - AlbPortali

Aktori i famshëm Johnny Depp do të jetë edhe në pjesën e tretë të filmit “Fantastic Beasts”, që aktualisht është duke shfaqur pjesën e dytë të sagës. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni...

Johnny Depp do të jetë edhe në “Fantastic Beasts 3”

para 8 muajve - MRT

Aktori i famshëm Johnny Depp do të jetë edhe në pjesën e tretë të filmit “Fantastic Beasts”, që aktualisht është duke shfaqur pjesën e dytë të sagës. Filmi i tretë do të nisë xhirimet në mesin e vitit...

Frekuentim i rritur i automjeteve në vendkalimin kufitar Dellçevë

para 8 muajve - Zhurnal

Frekuentim i rritur i automjeteve në vendkalimin kufitar Dellçevë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

"Uragani Kamenos" në skenën politike në Greqi

para 8 muajve - Zhurnal

"Uragani Kamenos" në skenën politike në Greqi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Johnny Depp do të jetë edhe në “Fantastic Beasts 3”

para 8 muajve - Ekonomia Online

Aktori i famshëm Johnny Depp do të jetë edhe në pjesën e tretë të filmit “Fantastic Beasts”, që aktualisht është duke shfaqur pjesën e dytë të sagës. Filmi i tretë do të nisë xhirimet në mesin e vitit...

Johnny Depp do të rikthehet në filmin “Fantastic Beasts 3”

para 8 muajve - Zhurnal

Johnny Depp do të rikthehet në filmin “Fantastic Beasts 3” "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Johnny Depp do të rikthehet në filmin “Fantastic Beasts 3”

para 8 muajve - Klan Kosova

Johnny Depp ka konfirmuar se do të kthehet në Fantastic Beasts 3, prodhim që pritet të fillojë në ‘mes të vitit të ardhshëm’. Aktori tha se e dashuronte rolin e tij dhe mezi po pret që të fillojë xhirime...

Tara kështu e kalon kohën me Bleron

para 8 muajve - Zhurnal

Tara kështu e kalon kohën me Bleron "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE

para 8 muajve - Zhurnal

Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Gold AG viziton varrin e një dëshmori

para 8 muajve - Zhurnal

Gold AG viziton varrin e një dëshmori (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Pavlopulos: Revizion kushtetues për nëtarësim në NATO dhe BE

para 8 muajve - Zhurnal

Pavlopulos: Revizion kushtetues për nëtarësim në NATO dhe BE "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Zaev: Gjenerata jonë ka nderin të luftojë për ardhmëri evropiane

para 8 muajve - Zhurnal

Zaev: Gjenerata jonë ka nderin të luftojë për ardhmëri evropiane "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Google lanson telefonat e ri: Pixel 3 dhe Pixel 3XL

para 8 muajve - Zhurnal

Google lanson telefonat e ri: Pixel 3 dhe Pixel 3XL "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK