http://kariera.mk

Çfarë skandali: Mësuesja zhvishet para nxënësve në klasë

para 8 muajve - Gazeta Express

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Ajo ishte duke shpjeguar...

Çfarë skandali: Mësuesja zhvishet para nxënësve në klasë

para 8 muajve - Gazeta Express

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Ajo ishte duke shpjeguar...

VIDEO/ Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

para 8 muajve - Java News

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Ajo ishte duke shpjeguar...

Mësuesja zhvishet para klasës, e filmoi një nga nxënësit

para 8 muajve - Tetova Sot

Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Nxënësit panë të habitur...

Mësuesja zhvishet para nxënësve të mitur në orën e mësimit

para 8 muajve - Zeri

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Ajo ishte duke shpjeguar...

VIDEO-Skandal/ Mësuesja zhvishet para klasës, e filmoi një nga nxënësit

para 8 muajve - Tetova Sot

Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Nxënësit panë të habitur...

Çfarë skandali: Mësuesja heq rrobat para nxënësve në klasë

para 8 muajve - Bota Press

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Ajo ishte duke shpjeguar...

Ndodh edhe kjo, mësuesja zhvishet para nxënësve në orën e mësimit

para 8 muajve - Lajmi.net

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Ajo ishte duke shpjeguar...

Mësuesja zhvishet para nxënësve

para 8 muajve - Gazeta Express

Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Nxënësit panë të habitur...

Ndodh edhe kjo, mësuesja zhvishet para nxënësve në orën e mësimit

para 8 muajve - AlbPortali

Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Loading... Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Nxënësit...

Mësuesja zhvishet para nxënësve

para 8 muajve - Bota Press

Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Nxënësit panë të habitur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK