http://kariera.mk

Tayna ka një lajm “bombë” për fansat, sa e lumtur që është

para 8 muajve - OraInfo

Tayna është emër i ri në estradë, që me një numër të vogël projektesh ka arritur shumë suksese. Së fundi, ajo ka publikuar këngën “Doruntina”, e cila po ecën suksesshëm në treg, shkruan lajmi.net. Përmes...

Tayna festoi dy suksese për një ditë

para 8 muajve - Lajmi.net

Tayna është emër i ri në estradë, që me një numër të vogël projektesh ka arritur shumë suksese. Së fundi, ajo ka publikuar këngën “Doruntina”, e cila po ecën suksesshëm në treg, shkruan lajmi.net. Përmes...

Tayna festoi dy suksese për një ditë

para 8 muajve - Tetova Sot

Tayna është emër i ri në estradë, që me një numër të vogël projektesh ka arritur shumë suksese. Së fundi, ajo ka publikuar këngën “Doruntina”, e cila po ecën suksesshëm në treg. Përmes rrjeteve sociale,...

Tayna ndryshon stilin e flokëve, kështu duket!

para 8 muajve - Lajmi.net

Jo më kot është njëra nga femrat më të komentuara në showbizin shqiptar. Projektet e njëpasnjëshme, ‘dissat’ ndaj estradës dhe dukja e saj janë vetëm disa nga elementet për të cilat përflitet, shkruan...

Tayna ka një lajm të madhë për fansat, sa e lumtur që është

para 8 muajve - Bota Press

Tayna është emër i ri në estradë, që me një numër të vogël projektesh ka arritur shumë suksese. Së fundi, ajo ka publikuar këngën “Doruntina”, e cila po ecën suksesshëm në treg, shkruan lajmi.net. Përmes...

Tayna festoi dy suksese për një ditë

para 8 muajve - AlbPortali

Së fundi, ajo ka publikuar këngën “Doruntina”, e cila po ecën suksesshëm në treg, shkruan lajmi.net. Loading... Përmes rrjeteve sociale, rep-artistja e re ka treguar se dje shënoi dy suksese të njëpasnjëshme....

Tayna ndryshon stilin e flokëve, kështu duket![Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Projektet e njëpasnjëshme, ‘dissat’ ndaj estradës dhe dukja e saj janë vetëm disa nga elementet për të cilat përflitet, shkruan lajmi.net Reperja nga Prizreni, Tayna siguron të rrëmbejë vëmendje sa herë...

Tayna ndryshon stilin e flokëve, kështu duket![Foto]

para 8 muajve - AlbPortali

Projektet e njëpasnjëshme, ‘dissat’ ndaj estradës dhe dukja e saj janë vetëm disa nga elementet për të cilat përflitet, shkruan lajmi.net Loading... Reperja nga Prizreni, Tayna siguron të rrëmbejë vëmendje...

Tayna me stil të ri flokësh, vështirë t’a njihni

para 8 muajve - Sovrani

Jo më kot është njëra nga femrat më të komentuara në showbizin shqiptar. Projektet e njëpasnjëshme, ‘dissat’ ndaj estradës dhe dukja e saj janë vetëm disa nga elementet për të cilat përflitet, shkruan...

Tayna ndryshon stilin e flokëve, kështu duket!

para 8 muajve - AlbPortali

Projektet e njëpasnjëshme, ‘dissat’ ndaj estradës dhe dukja e saj janë vetëm disa nga elementet për të cilat përflitet, shkruan lajmi.net Loading... Reperja nga Prizreni, Tayna siguron të rrëmbejë vëmendje...

Tayna bëhet me veturë të re

para 8 muajve - Ina

Rep-artistja Tayna, ia ka bërë vetes një dhuratë goxha të mirë. Ajo e bleu një makinë dhe për këtë na njoftoi përmes Instagramit. Artistja postoi një fotografi mbi të cilën shkroi ‘Bejbi im i lezetshëm’....

Tayna bëhet me veturë të re

para 8 muajve - Prive

Rep-artistja Tayna, ia ka bërë vetes një dhuratë goxha të mirë. Ajo e bleu një makinë dhe për këtë na njoftoi përmes Instagramit. Artistja postoi një fotografi mbi të cilën shkroi ‘Bejbi im i lezetshëm’....

Darkon me prindërit, e gjithë vëmendja tek nëna e Taynës

para 8 muajve - Tetova Sot

Doruntina Shala apo siç njihet për publikun Tayna është goxha aktive në rrjetet sociale. E nuk ka dyshim se edhe emri i saj është ndër më të komentuarit në shtypin mediatik. Kjo ngase ajo posedon një karrierë...

Tayna publikon foto nga adoleshenca, ja si dukej

para 8 muajve - Zeri

Reperja Tayna është njëra ndër artistet më të komentuara aktualisht në shtypin rozë. Qasja e saj e menjëhershme në tregun muzikor shqiptar, tekstet e këngëve të cilat u referoheshin kolegeve të saj repere,...

Tayna arrin gjashtë milionë për dy javë me këngën e re

para 8 muajve - Telegrafi

Tayna ka vazhduar me suksesin e radhës të saj. Bukuroshja nga Prizreni është emri i momentit në skenën muzikore shqiptare. Tayna (Foto: Instagram/Tayna) Këngëtarja me projektin “Doruntina” arriti të krijojë...

Publikohet foto nga adoleshenca e Taynës, kështu dukej ajo

para 8 muajve - Lajmi.net

Në media ka dalë një fotografi e vjetër e Taynës, e cila dëshmon se rep-artistja sot ka ndryshuar shumë. Reperja Tayna është njëra ndër artistet më të komentuara aktualisht në shtypin rozë. Qasja e saj...

Publikohet foto nga adoleshenca e Taynës, kështu dukej ajo[Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Në media ka dalë një fotografi e vjetër e Taynës, e cila dëshmon se rep-artistja sot ka ndryshuar shumë. Reperja Tayna është njëra ndër artistet më të komentuara aktualisht në shtypin rozë. Qasja e saj...

Publikohet foto nga adoleshenca e Taynës, kështu dukej ajo[Foto]

para 8 muajve - AlbPortali

Në media ka dalë një fotografi e vjetër e Taynës, e cila dëshmon se rep-artistja sot ka ndryshuar shumë. Reperja Tayna është njëra ndër artistet më të komentuara aktualisht në shtypin rozë. Qasja e saj...

Për herë të parë, Tayna prezanton prindërit

para 8 muajve - Lajmi.net

Rep-artistja Tayna na ka njoftuar me prindërit e saj, për herë të parë. Ajo postoi një foto në instastory nga darka me nënën dhe babanë. ’Darkë me mamin dhe babin’, shkroi Tayna transmeton prive.al. Kujtojmë...

Publikohet foto nga adoleshenca e Taynës, kështu dukej ajo

para 8 muajve - Bota Press

Në media ka dalë një fotografi e vjetër e Taynës, e cila dëshmon se rep-artistja sot ka ndryshuar shumë. Reperja Tayna është njëra ndër artistet më të komentuara aktualisht në shtypin rozë. Qasja e saj...

Publikohet foto nga adoleshenca e Taynës, kështu dukej ajo

para 8 muajve - AlbPortali

Reperja Tayna është njëra ndër artistet më të komentuara aktualisht në shtypin rozë. Loading... Qasja e saj e menjëhershme në tregun muzikor shqiptar, tekstet e këngëve të cilat u referoheshin kolegeve...

Këta janë prindërit e Taynas, ajo i prezanton për herë të parë

para 8 muajve - Gazeta Express

Tayna ka prezantuar prindërit e saj. Senzacioni i këtij viti në muzikë tashmë është edhe një nga artistet që po tërheqë vëmendjen më të madhe edhe sa i përket jetës private. E sa herë Tayna zbulon detaje...

“Babai im është më i bukur se ai i Dua Lipës!” – Pas kësaj deklarate, Tayna poston foton e prindërve të saj…

para 8 muajve - Blitz

Muajt e fundit, Tayna është kthyer në një prej repereve me të preferuara në trevat shqiptare. Edhe pse ka vetëm pak kohë që ka dalë në treg, ajo ka korrur një sukses mjaft të madh. Këngët e saj janë kthyer...

Këta janë prindërit e Taynas, ajo i prezanton për herë të parë

para 8 muajve - Republika

Tayna ka prezantuar prindërit e saj. Senzacioni i këtij viti në muzikë tashmë është edhe një nga artistet që po tërheqë vëmendjen më të madhe edhe sa i përket jetës private. E sa herë Tayna zbulon detaje...

Kënga e re e Arta Memedit ‘diss’ për Taynën! Flet këngëtarja

para 8 muajve - Lajmi.net

"Kleoarta", mban titullin kënga e re e artistes, Arta Memedi. Ajo këtë projekt muzikor e ka lansuar para një jave të cilit ia ka bashkangjitur edhe videoklipin atraktiv, shkruan lajmi net. E ftuar në emisionin...

Tayna prezanton për herë të parë prindërit

para 8 muajve - Telegrafi

Reperja e njohur këtë vit është shndërruar në një prej personazheve më të përfolur. Ajo depërtoi gjatë verës në tregun muzikor, ndërsa po vazhdon të jetë aktive me koncerte e mbrëmje të shumta. Reperja...

Për herë të parë, Tayna prezanton prindërit

para 8 muajve - RTV 21

Tayna në darkë me prindërit Rep artistja shumë e përfolur në estradës shqiptare, Tayna në fund të muajit shtator ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Doruntina”, që deri tani në Youtube ka...

Darkon me prindërit, e gjithë vëmendja tek nëna e Taynës

para 8 muajve - Lajmi.net

Doruntina Shala apo siç njihet për publikun Tayna është goxha aktive në rrjetet sociale. E nuk ka dyshim se edhe emri i saj është ndër më të komentuarit në shtypin mediatik, shkruan lajmi net. Kjo ngase...

Darkon me prindërit, e gjithë vëmendja është tek nëna e Taynës

para 8 muajve - Lajmi.net

Doruntina Shala apo siç njihet për publikun Tayna është goxha aktive në rrjetet sociale. E nuk ka dyshim se edhe emri i saj është ndër më të komentuarit në shtypin mediatik, shkruan lajmi net. Kjo ngase...

Për herë të parë, Tayna prezanton prindërit

para 8 muajve - Prive

Rep-artistja Tayna na ka njoftuar me prindërit e saj, për herë të parë. Ajo postoi një foto në instastory nga darka me  nënën dhe babanë. ’Darkë me mamin dhe babin’, shkroi Tayna. Kujtojmë që kënga e saj...

Kënga e re e Arta Memedit ‘diss’ për Taynën! Flet këngëtarja

para 8 muajve - AlbPortali

Ajo këtë projekt muzikor e ka lansuar para një jave të cilit ia ka bashkangjitur edhe videoklipin atraktiv, shkruan lajmi net. Loading... E ftuar në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net, Memedi...

Darkon me prindërit, e gjithë vëmendja tek nëna e Taynës

para 8 muajve - AlbPortali

E nuk ka dyshim se edhe emri i saj është ndër më të komentuarit në shtypin mediatik, shkruan lajmi net. Loading... Kjo ngase ajo posedon një karrierë të bujshme profesionale ani pse ka vetëm katër këngë...

Darkon me prindërit, e gjithë vëmendja është tek nëna e Taynës

para 8 muajve - AlbPortali

E nuk ka dyshim se edhe emri i saj është ndër më të komentuarit në shtypin mediatik, shkruan lajmi net. Loading... Kjo ngase ajo posedon një karrierë të bujshme profesionale ani pse ka vetëm katër këngë...

Arta Memedi në lidhje me menaxherin e Taynës? Kjo është e vërteta

para 8 muajve - Ina

Këngëtarja nga Maqedonia, Arta Memedi në fillim të karrierës ishte pjesë e grupit “On Records” e më pas edhe tek “Cricket Music”. Sido që të jetë, ajo tashmë po vazhdon me prurje të reja ku së fundmi publikoi...

Arta Memedi në lidhje me menaxherin e Taynës? Kjo është e vërteta

para 8 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja nga Maqedonia, Arta Memedi në fillim të karrierës ishte pjesë e grupit "On Records" e më pas edhe tek "Cricket Music". Sido që të jetë, ajo tashmë po vazhdon me prurje të reja ku së fundmi publikoi...

Bëri bashkëpunim me Taynën, Don Phenom thotë disa fjalë për të

para 8 muajve - Ina

Don Phenom është njëri nga reperët më të pëlqyer shqiptar. Ai për publikun u bë më i njohur pas bashkëpunimit që bëri me këngëtaren Tayna në këngën “Columbiana”, shkruan lajmi.net I ftuar në emisionin...

Bëri bashkëpunim me Taynën, Don Phenom thotë disa fjalë për të

para 8 muajve - Lajmi.net

Don Phenom është njëri nga reperët më të pëlqyer shqiptar. Ai për publikun u bë më i njohur pas bashkëpunimit që bëri me këngëtaren Tayna në këngën “Columbiana”, shkruan lajmi.net I ftuar në emisionin...

Tayna pushton Instagramin me paraqitjet e fundit!

para 8 muajve - Lajmi.net

Reperja nga Prizreni, Tayna vazhdon t'i pushtojë kopertinat e mediave rozë. Paraqitjet e zjarrta të saj kanë bërë që të jetë në fokus të shtypit mediatik duke u komentuar vazhdimisht, shkruan lajmi.net...

Kësaj here Tayna ju lë pa tekst me fotografitë që ka publikuar

para 8 muajve - Bota Press

Reperja nga Prizreni, Tayna vazhdon t’i pushtojë kopertinat e mediave rozë. Paraqitjet e zjarrta të saj kanë bërë që të jetë në fokus të shtypit mediatik duke u komentuar vazhdimisht, shkruan lajmi.net...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK