http://kariera.mk

Edhe Sinan Vllasaliu me këngë të re

para 8 muajve - Klan Kosova

Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën e re me titull ‘Dashni’. Muzika për këtë këngë është punuar nga Nurteel dhe Bekim Hallaqi ndërkaq tekstin e ka shkruar Ghulo, njofton Klan Kosova. Kënga është e shoqëruar...

Sinan Vllasaliu lanson baladën “Dashni”[Video]

para 8 muajve - AlbPortali

Sinan Vllasaliu edhe këtë herë ka sjell një super baladë kushtuar dashnisë që mban po të njëjtin titull “Dashni”, shkruan lajmi.net Loading... Tekstin e këngës e ka bërë Ghulo, muzikën Nurteel dhe Bekim...

Sinan Vllasaliu lanson baladën “Dashni”[Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Sinan Vllasaliu edhe këtë herë ka sjell një super baladë kushtuar dashnisë që mban po të njëjtin titull “Dashni”, shkruan lajmi.net Tekstin e këngës e ka bërë Ghulo, muzikën Nurteel dhe Bekim Hallaqi kurse...

“Dashni” kënga e re nga Sinan Vllasaliu

para 8 muajve - Koha.net

Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e tij më të re “Dashni”. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Nurteeli dhe Bekim Hallaqi, kurse për tekstin është përkujdesur Ghulo, transmeton Koha.net. Kënga është punuar nga produksioni Emracom.

Sinan Vllasaliu publikon projektin e ri “Dashni”

para 8 muajve - Telegrafi

Ylli i muzikës pop folk, Sinan Vllasaliu, ka publikuar projektin e ri të tij. Për Sinanin ky është projekti i parë pas shumë kohësh dhe për këtë ai ka zgjedhur bashkëpuntorë të njohur. Këngën e ka prodhuar...

Sinan Vllasaliu lanson baladën “Dashni”

para 8 muajve - Lajmi.net

Ka publikuar projektin e ri muzikor. Sinan Vllasaliu edhe këtë herë ka sjell një super baladë kushtuar dashnisë që mban po të njëjtin titull “Dashni”, shkruan lajmi.net Tekstin e këngës e ka bërë Ghulo,...

Premierë: Sinan Vllasaliu publikon këngën “Dashni”

para 8 muajve - RTV 21

Sinani publikon këngën e re Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e tij më të re. Kënga titullohet “Dashni” e cila është publikuar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv Tekstin...

Sinan Vllasaliu lanson baladën “Dashni”

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Ka publikuar projektin e ri muzikor. Sinan Vllasaliu edhe këtë herë ka sjell një super baladë kushtuar dashnisë që mban po të njëjtin titull “Dashni”. Tekstin e këngës e ka bërë Ghulo, muzikën Nurteel...

Sinan Vllasaliu publikon projektin e ri “Dashni”

para 8 muajve - Ekonomia Online

Ylli i muzikës pop folk, Sinan Vllasaliu, ka publikuar projektin e ri të tij. Për Sinanin ky është projekti i parë pas shumë kohësh dhe për këtë ai ka zgjedhur bashkëpuntorë të njohur. Këngën e ka prodhuar...

Sinan Vllasaliu lanson baladën “Dashni”

para 8 muajve - AlbPortali

Sinan Vllasaliu edhe këtë herë ka sjell një super baladë kushtuar dashnisë që mban po të njëjtin titull “Dashni”, shkruan lajmi.net Loading... Tekstin e këngës e ka bërë Ghulo, muzikën Nurteel dhe Bekim...

Sinan Vllasaliu sjellë këngën e re

para 8 muajve - RTV 21

Publikohet promo e këngës së re Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu së shpejti do të publikojë këngën e tij të re. Kënga titullohet “Dashnia jem” e cila do të publikohet edhe me videoklip, shkruan...

Sinan Vllasaliu zbulon një pjesë të këngës së re

para 8 muajve - Lajmi.net

Sinan Vllasaliu nuk ka të ndalur. Këngëtari sapo ka paralajmëruar një këngë të re, për të cilën nuk ka preferuar të zbulojë shumë detaje, shkruan lajmi.net. Përmes rrjeteve sociale, ai ka publikuar një...

Sinan Vllasaliu zbulon një pjesë të këngës së re

para 8 muajve - AlbPortali

Këngëtari sapo ka paralajmëruar një këngë të re, për të cilën nuk ka preferuar të zbulojë shumë detaje, shkruan lajmi.net. Loading... Përmes rrjeteve sociale, ai ka publikuar një video të shkurtër, në...

Mentor Kurtishi, publikon këngën e re “Gjysma e zemres”

para 8 muajve - RTV 21

Kënga publikohet edhe me videoklip Këngëtari i njohur shqiptar, Mentor Kurtishi ka publikuar këngën e re, shkruan rtv21.tv Kënga titullohet “Gjysma e zemres” dhe është publikuar edhe me videoklip. Tekstin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK