http://kariera.mk

E papritur: Heq dorë nga muzika këngëtari i njohur

para 8 muajve - OraInfo

Michael Buble flet pas largimit nga muzika dhe rrjetet sociale, pasi djali i tij u diagnostikua me kancer. Ai në intervistën e fundit foli për largimin nga rrjetet sociakle dhe planet që të largohet nga...

“Do të heqë dorë nga muzika dhe rrjetet sociale”, vendimi i këngëtarit të njohur na habiti të gjithëve

para 8 muajve - Blitz

Ai është një nga këngëtarët më të njohur dhe të preferuar në botë e po flasim për Michael Buble. Këngëtari u përball me një vështirësi në jetën e tij kur djali i tij u diagnostifikua me kancer. Nga ai...

Këngëtari i njohur heq dorë nga muzika, arsyeja prekëse

para 8 muajve - Lajmi.net

Michael Buble flet pas largimit nga muzika dhe rrjetet sociale, pasi djali i tij u diagnostikua me kancer. Ai në intervistën e fundit foli për largimin nga rrjetet sociakle dhe planet që të largohet nga...

Michael Buble tërhiqet nga muzika dhe rrjetet sociale

para 8 muajve - Tetova Sot

Michael Buble ka folur për tërheqjen nga rrjetet sociale dhe planet e tij për t’u tërhequr edhe nga muzika në intervistën e tij të fundit. Artisti tha se diagnoza e kancerit të djalit të tij, Noah, gjatë...

Michael Buble heq dorë nga muzika, thotë se lufta e djalit të tij të vogël me kancerin ishte sfida më e madhe e jetës

para 8 muajve - Telegrafi

Michael Buble ka hequr dorë zyrtarisht nga muzika pas betejës së djalit të tij me kancerin. Këngëtari, 43 vjeç, zbuloi vendimin e tij për të lënë industrinë në atë që ai pretendonte të ishte intervista...

E papritur, këngëtari i njohur heq dorë nga muzika dhe rrjetet sociale

para 8 muajve - Prive

Michael Buble ka folur për tërheqjen nga rrjetet sociale dhe planet e tij për t’u tërhequr edhe nga muzika në intervistën e tij të fundit. Artisti tha se diagnoza e kancerit të djalit të tij, Noah, gjatë...

Këngëtari i njohur heq dorë nga muzika

para 8 muajve - Periskopi

Michael Buble flet pas largimit nga muzika dhe rrjetet sociale, pasi djali i tij u diagnostikua me kancer. Ai në intervistën e fundit foli për largimin nga rrjetet sociakle dhe planet që të largohet nga...

Këngëtari i njohur heq dorë nga muzika, arsyeja prekëse

para 8 muajve - Bota Press

Michael Buble flet pas largimit nga muzika dhe rrjetet sociale, pasi djali i tij u diagnostikua me kancer. Ai në intervistën e fundit foli për largimin nga rrjetet sociakle dhe planet që të largohet nga...

Këngëtari i njohur heq dorë nga muzika, arsyeja prekëse

para 8 muajve - AlbPortali

Ai në intervistën e fundit foli për largimin nga rrjetet sociakle dhe planet që të largohet nga biznesi i muzikës, shkruan Metro.co.uk, transmeton lajmi.net. Loading... Buble tha se diagnoza e kancerit...

Michael Buble tërhiqet nga muzika dhe rrjetet sociale

para 8 muajve - Klan Kosova

Michael Buble ka folur për tërheqjen nga rrjetet sociale dhe planet e tij për t’u tërhequr edhe nga muzika në intervistën e tij të fundit. Artisti tha se diagnoza e kancerit të djalit të tij, Noah, gjatë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK