http://kariera.mk

Qëllohet me armë në makinë, vdes modelja amerikane

para 8 muajve - Java News

Vdes modelja amerikane Kelsey Quayle. 28-vjeçarja u qëllua më armë zjarri në rrethana ende të paqarta ndërkohë, që po drejtonte makinën e saj në Clayton County, Georgia. Ajo u transportua me urgjencë në...

Misteri mbulon vrasjen e modeles amerikane

para 8 muajve - Gazeta Express

Një modele 28 vjeçare e cila sapo ishte shpërngulur në Atlanta me të dashurin e saj , vdiq pasi u qëllua në qafë gjatë kohës që drejtonte makinën për në punë. Vajza  ishte e ekzaltuar që karriera e saj...

Misteri mbulon vrasjen e modeles amerikane

para 8 muajve - Pa censure

Një modele 28 vjeçare e cila sapo ishte shpërngulur në Atlanta me të dashurin e saj , vdiq pasi u qëllua në qafë gjatë kohës që drejtonte makinën për në punë. Vajza ishte e ekzaltuar që karriera e saj...

Qëllohet në mënyrë misterioze me armë në makinë, vdes modelja 28-vjeçare

para 8 muajve - Tetova Sot

Modelja amerikane Kelsey Quayle ka ndërruar jetë pasi është qëlluar me armë zjarri në rrethana ende të paqarta. 28-vjeçarja ka qenë duke drejtuar makinën e saj në Clayton County, Georgia në momentin që...

Qëllohet në mënyrë misterioze me armë në makinë, vdess modelja 28-vjeçare

para 8 muajve - Pa censure

Modelja amerikane Kelsey Quayle ka ndërruar jetë pasi është qëlluar me armë zjarri në rrethana ende të paqarta. 28-vjeçarja ka qenë duke drejtuar makinën e saj në Clayton County, Georgia në momentin që...

Qëllohet në mënyrë misterioze në makinë, vdess modelja 28-vjeçare

para 8 muajve - Pa censure

Modelja amerikane Kelsey Quayle ka ndërruar jetë pasi është qëlluar me armë zjarri në rrethana ende të paqarta. 28-vjeçarja ka qenë duke drejtuar makinën e saj në Clayton County, Georgia në momentin që...

Plumb në qafë, vdekja misterioze e modeles amerikane

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Fund tragjik për modelen amerikane Kelsey Qayle. 28 vjeçarja nga Atlanta ka vdekur në rrethana të pashpjegueshme, teksa kohët e fundit ishte parë duke lëvizur në qytet me të dashurin e saj. Ajo ishte plagosur...

E dhimbshme: Plagoset modelja, familja vendos t’ia heq aparatet pasi i vdiq truri

para 8 muajve - Periskopi

Një modele 28 vjeçare e cila sapo ishte shpërngulur në Atlanta me të dashurin e saj , vdiq pasi u qëllua në qafë gjatë kohës që drejtonte makinën për në punë. Vajza  ishte e ekzaltuar që karriera e saj...

Qëllohet me armë në makinë, vdes modelja 28 vjeçare

para 8 muajve - Gazeta Tema

Vdes modelja amerikane Kelsey Quayle. 28-vjeçarja u qëllua më armë zjarri në rrethana ende të paqarta ndërkohë, që po drejtonte makinën e saj në Clayton County, Georgia. Ajo u transportua me urgjencë në...

Qëllohet me armë në makinë, vdes modelja e njohur

para 8 muajve - Periskopi

Vdes modelja amerikane Kelsey Quayle. 28-vjeçarja u qëllua më armë zjarri në rrethana ende të paqarta ndërkohë, që po drejtonte makinën e saj në Clayton County, Georgia. Ajo u transportua me urgjencë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK