http://kariera.mk

Mori pjesë në paradën e LGBTI sepse Adelina Ismaili ka një peng: “Doja të bëja këngë për mikun tim homoseksual por…

para 8 muajve - Blitz

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ka marrë pjësë në paradën e LGBTI në Prishtinë. Por në këtë paradë, këngëtarja ka treguar një sekret të cilin askush nga ne nuk e ka ditur më parë. Miku I ngushtë I...

Adelina Ismaili: U kam kënduar komunitetit LGBT 20 vite më parë në kohë të vështira, këngën ia dedikoja një miku që tani s’jeton më

para 8 muajve - Telegrafi

Ditë më parë në Prishtinë është mbajtur parada e komunitetit LGBT, me emrin “Parada e Krenarisë”. Përveç qytetarëve të shumtë, në këtë paradë nuk munguan edhe fytyrat publike. Këngëtarja Adelina Ismaili...

Rrëfimi i pathënë i Adelina Ismailit për shokun homoseksual

para 8 muajve - Prive

Adelina Ismaili u shndërua këtë javë që po lëmë pas në kryetemë të portaleve. Si gjithmonë, e guximshme e përtej korniza, Ismaili u shndërua në personazhin e vetëm publik që mori pjesë në paradën e komunitetit...

Genta Ismajli: Jam një artiste e cila ka bërë vepra, që kanë bërë ndryshime në skenën shqiptare

para 8 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, ka qenë këtë javë e ftuar në rubrikën “50 pyetje”, në kuadër të emisionit “Prive”. Ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj, ku ndër to ka vënë në pah edhe...

Prive këtë të shtunë: Ekskluzivitete me shumicë

para 8 muajve - Prive

Të shtunën në ora 19:00 Klan Kosova do të jetë pranë jush me emisionin Prive. Si gjithmonë edhe në këtë edicion ekipi i emisionit me moderatore Liberta Spahiun, sjellë ekskluzivitete dhe plot të pathëna...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK