http://kariera.mk
Zeynep dhe Melek me vendim të papritur  kjo pamje e dëshmon

Zeynep dhe Melek me vendim të papritur, kjo pamje e dëshmon

para 8 muajve - OraInfo

Aktoret e njohura turke të njohura si Zeynep dhe Melek vite më parë ua vodhën zemrën publikut me rolin dhe origjenalitetin e tyre. Beren Gokyildiz apo e njohur si Melek dje mori një befasi të këndshmë...

Zeynep dhe Melek prapë bëhen bashkë

Zeynep dhe Melek prapë bëhen bashkë

para 8 muajve - RTV 21

“Nënë e bijë” në përqafimin e njëra-tjetrës Aktoret e njohura turke të njohura si Zeynep dhe Melek vite më parë ua vodhën zemrën publikut me rolin dhe origjenalitetin e tyre. Beren Gokyildiz apo e njohur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK