http://kariera.mk
Luana ka një lajm të gëzueshëm për fansat e saj

Luana ka një lajm të gëzueshëm për fansat e saj

para 8 muajve - Lajmi.net

Luana Vjollca është emri pothuajse më i komentuar i ekranit në trojet shqiptare. Moderatorja ka edhe një profesion të dytë, muzikën, andaj numëron shumë fansa, shkruan lajmi.net. Mbrëmë, në emisionin “Shiko...

Luana ka një lajm të gëzueshëm për fansat e saj

Luana ka një lajm të gëzueshëm për fansat e saj

para 8 muajve - AlbPortali

Moderatorja ka edhe një profesion të dytë, muzikën, andaj numëron shumë fansa, shkruan lajmi.net. Loading... Mbrëmë, në emisionin “Shiko kush Luan”, të cilin ajo e drejton, ishte pjesë e një sfide, ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK