http://kariera.mk

Lajmi për fejesën e Justin Bieber bëri Selena Gomezin për trajtim psikiatrik

para 8 muajve - Gazeta Express

Duke qenë e dërrmuar nga një seri problemesh shkatërrimtare për shëndetin, Selena Gomez u detyrua që papritur të marrë trajtim psikiatrik. Ndryshimet në jetën e ishit, për dikë mund të jenë jo të rëndësishme,...

Lajmi për fejesën e Justin Bieber bëri Selena Gomezin për trajtim psikiatrik

para 8 muajve - Lajmi.net

Duke qenë e dërrmuar nga një seri problemesh shkatërrimtare për shëndetin, Selena Gomez u detyrua që papritur të marrë trajtim psikiatrik. Ndryshimet në jetën e ishit, për dikë mund të jenë jo të rëndësishme,...

Lajmi për fejesën e Justin Bieber bëri Selena Gomezin për trajtim psikiatrik

para 8 muajve - AlbPortali

Ndryshimet në jetën e ishit, për dikë mund të jenë jo të rëndësishme, por për Selena Gomezin ajo mund të ketë qenë krejtësisht shkatërruese, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net. Loading... Vetëm katër...

Fejesa e Justin Bieberit ishte faktori kryesor që çoi Selena Gomezin në trajtim psikiatrik!

para 8 muajve - Telegrafi

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Selena Gomez, hyri në rehabilitim për shëndet mendor këtë javë, pasi thuhet se u ndikua nga fejesa e ish-të dashurit të saj, Justin Bieber, për ta kërkuar këtë trajtim....

Justin është njëri prej faktorëve që Selena u shtri në spital psikiatrik

para 8 muajve - Klan Kosova

Selena Gomez, e cila hyri në një spital psikiatrik këtë javë, e bëri këtë gjë për një numër arsyesh, por ish i dashuri i saj Justin Bieber, padyshim pati efekt mbi të, sipas një burimi, transmeton Klan...

Justin Bieber i shkatërruar nga Selena, flasin miqtë e tij: “Ai e do akoma, edhe pse…”

para 8 muajve - Blitz

Dy ditë më parë u tha se Selena Gomez ka pësuar një krizë psikologjike dhe është në gjëndje jo të mirë mendore e shtruar në psikiatri. Fill pas këtij lajmi ish- i dashuri i saj Justin Bieber u fotografua...

Selena Gomez shtrohet në spital psikiatrik, Justin Bieber shihet me lot në sy

para 8 muajve - Prive

Këngëtari i njohur Justin Bieber që dikur ishte në lidhje me aktoren e këngëtaren Selena Gomez, është parë me lot në sy. The Mirror, gazeta britanike, raporton se kjo ka ndodhur pasi u kuptua se Selena...

‘E dua më të mirën për Selena Gomez’, Justin Bieber flet për ish të dashurën e tij

para 8 muajve - Ina

Edhe pse çifti janë larguar nga njëri-tjetri, Justin Bieber ka ende një vend të veçantë në zemrën e tij për këngëtaren, Selena Gomez. “Justin gjithmonë do të kujdeset për Selenën”, tregon një burim i afërt...

‘E dua më të mirën për Selena Gomez’, Justin Bieber flet për ish të dashurën e tij

para 8 muajve - Lajmi.net

Edhe pse çifti janë larguar nga njëri-tjetri, Justin Bieber ka ende një vend të veçantë në zemrën e tij për këngëtaren, Selena Gomez. “Justin gjithmonë do të kujdeset për Selenën”, tregon një burim i afërt...

Justin Bieber në gjendje të rëndë emocionale, arsyeja Selena Gomez

para 8 muajve - Periskopi

Justin Bieber është  në një gjendje pothuajse të vështirë depresive, pasi mësoi lajmin se Selena Gomez është shtruar në spital. Justin Bieber është parë shumë i trishtuar në ditët e fundit, si duket për...

“E dua më të mirën për Selena Gomez”, Bieber flet për ish të dashurën e tij

para 8 muajve - Ekonomia Online

Edhe pse çifti janë larguar nga njëri-tjetri, Justin Bieber ka ende një vend të veçantë në zemrën e tij për këngëtaren, Selena Gomez. “Justin gjithmonë do të kujdeset për Selenën”, tregon një burim i afërt...

Selena Gomez në gjendje jo të mirë shëndetësore, vjen reagimi nga Justin Bieber

para 8 muajve - Sovrani

Edhe pse çifti janë larguar nga njëri-tjetri, Justin Bieber ka ende një vend të veçantë në zemrën e tij për këngëtaren, Selena Gomez. “Justin gjithmonë do të kujdeset për Selenën”, tregon një burim i afërt...

‘E dua më të mirën për Selena Gomez’, Justin Bieber flet për ish të dashurën e tij

para 8 muajve - AlbPortali

“Justin gjithmonë do të kujdeset për Selenën”, tregon një burim i afërt me Bieber pas lajmit për shtrimin e fundit të Gomez, shkruan people transmeton lajmi.net Loading... “Është e vështirë për të që të...

Mësohet pse Selena Gomez përfundoi në psikiatri

para 8 muajve - Prive

Ditën e djeshme në mediat e huaja u publikua lajmi se Selena Gomez është futur në një psikiatri në Bregun Lindor që të marrë trajtimin e nevojshëm për shëndetin mendor. Burime pranë 26-vjeçares kanë zbuluar...

Selena Gomez shtrihet në psikiatri, kjo është arsyeja

para 8 muajve - Lajmi.net

Selena Gomez ka filluar trajtimin në psikiatri si pasojë e ankthit dhe depresionit. Trajtimi i yllit vjen një vit pasi bëri transplantimin e veshkës, shkruan Today, transmeton lajmi.net. Një burim i tha...

Çfarë e çoi Selenë-n drejt psikiatrisë? Miqtë e saj zbulojnë arsyen

para 8 muajve - Tetova Sot

Ditën e djeshme u raportua se Selena Gomez është shtruar në psikiatri dhe po merr mjekimet e nevojshme pas një krize emocionale që ka pësuar së fundmi. TMZ raportoi se arsyeja kryesore për gjendjen e saj...

Selena Gomez në psikiatri, Justin Bieber jashtë kontrollit!

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Justin Bieber duket tepër i dëshpëruar pikërisht pasi ish e dashura e tij Selena Gomez është shtruar në spital për të marr trajtim për shkak te depresionit. 24-vjeçari është parë jashtë shtëpisë së tij...

Justin Bieber jashtë kontrollit pasi Selena Gomez u shtrua në psikiatri

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Justin Bieber duket tepër i dëshpëruar pikërisht pasi ish e dashura e tij Selena Gomez është shtruar në spital për të marr trajtim për shkak te depresionit. 24-vjeçari është parë jashtë shtëpisë së tij...

Miqtë e Selena Gomez zbulojnë arsyet përse ajo përfundoi në psikiatri

para 8 muajve - Gazeta Express

Prej ditës së djeshme është njoftuar se Selena Gomez është futur në një psikiatri në Bregun Lindor që të marrë trajtimin e nevojshëm për shëndetin mendor. Burime pranë 26-vjeçares kanë zbuluar se Selena...

Selena Gomez shtrihet në psikiatri, kjo është arsyeja

para 8 muajve - AlbPortali

Trajtimi i yllit vjen një vit pasi bëri transplantimin e veshkës, shkruan Today, transmeton lajmi.net. Loading... Një burim i tha “NBC News” të premtën se këngëtarja ka nisur trajtimin për ankth dhe depresion....

Miqtë e Selena Gomez zbulojnë arsyet përse ajo përfundoi në psikiatri

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Prej ditës së djeshme është njoftuar se Selena Gomez është futur në një psikiatri në Bregun Lindor që të marrë trajtimin e nevojshëm për shëndetin mendor. Burime pranë 26-vjeçares kanë zbuluar se Selena...

Justin Bieber shfaqet i shkatërruar pas shtrimit në spitalin psikiatrik të Selena Gomez

para 8 muajve - Blitz

Telenovela “Selena-Justin” vazhdon… Nëse kishit menduar se gjithçka përfundoi me martesën e Bieber, e kishit gabim. Sapo në media u publikua lajmi se Selena Gomez është shtruar në spital psikiatrik, Justin...

Selena Gomez në spital për “krizë emocionale”

para 8 muajve - Java News

Selena Gomez ka pësuar një “krizë emocionale” dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor. Sipas faqes së thashethemeve amerikane Tmz, këngëtarja 26 vjeçare, e cila vuan nga një mungesë serioze...

Selena shtrohet në psikiatri, Justin Bieber në gjendje të shkatërruar bën veprimin prekës

para 8 muajve - Ina

Justin Bieber duket se është duke praktikuar seriozisht besimin e tij fetar. Ai është fotografuar mbrëmjen e së mërkurës teksa dilte nga kisha Hillsong në Beverly Hills. Këngëtari 24 vjeçar dukej tepër...

Selena shtrohet në psikiatri, Justin Bieber në gjendje të shkatërruar bën veprimin prekës

para 8 muajve - Gazeta Express

Justin Bieber duket se është duke praktikuar seriozisht besimin e tij fetar. Ai është fotografuar mbrëmjen e së mërkurës teksa dilte nga kisha Hillsong në Beverly Hills. Këngëtari 24 vjeçar dukej tepër...

Selena po trajtohet edhe për sëmundje mendore

para 8 muajve - Telegrafi

Selena Gomez është detyruar të shtrihet në një qendër spitalore për shkak të problemeve me shëndetin mental. Këngëtarja me vitet të tëra vuan nga lupusi që po i shkakton probleme të vazhdueshme shëndetësore,...

Pas fejesës së Justin, Selena Gomez shtrohet në spital psikiatrik

para 8 muajve - Tetova Sot

Selena Gomez po merr trajtim të shëndetit mendor për shkak se nuk është mirë nga gjendja emocionale. Këngëtarja dhe aktorja e famshme është shtruar në spital dy herë gjatë dy javëve të fundit, raporton...

Justin Bieber i dërrmuar psikologjikisht

para 8 muajve - Prive

Situata shëndetësore e Selena Gomez është vërtetë serioze dhe ajo është shtruar në spital dy herë brenda dy javësh, sipas TMZ. Të njëjtat burime janë shprehur se këngëtarja është shtruar në spital pas...

Ja pse Selena Gomez u shtri në spital

para 8 muajve - Klan Kosova

Selena Gomez, është në trajtim për shëndetin mendor pasi u shtrua në spital dy herë gjatë dy javëve të fundit, raporton TMZ. Për ish yllin e Disney, burimet kanë treguar se ajo ka probleme me numrin e...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun përfundon në spital psikiatrik

para 8 muajve - Prive

Selena Gomez, është në trajtim për shëndetin mendor pasi u shtrua në spital dy herë gjatë dy javëve të fundit, raporton TMZ. Për ish yllin e Disney, burimet kanë treguar se ajo ka probleme me numrin e...

Selena Gomez përfundon në spital psikiatrik

para 8 muajve - Klan Kosova

Selena Gomez, është në trajtim për shëndetin mendor pasi u shtrua në spital dy herë gjatë dy javëve të fundit, raporton TMZ. Për ish yllin e Disney, burimet kanë treguar se ajo ka probleme me numrin e...

Selena Gomez shtrohet në psikiatri!

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Nga transplanti i veshkave në vitin 2017, Selena Gomez ka pasur shumë probleme, që nga paniku deri te krizat emocionale. Por së fundmi, “postar”-i duket se ka pasur një përkeqësim të shëndetit, “pas një...

Selena në psikiatri, Justin lutet për shëndetin e saj: Këngëtari, më i dëshpëruar se kurrë!

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Pas një krize të fortë paniku, Selena Gomez është momentalisht në një institucion psikiatrik në Bregun Lindor Amerikan ku po merr gjithë trajtimet e nevojshme. Përpos faktit që të gjithë fansat dhe miqtë...

Selena Gomez pasi del nga spitali kërkon ndihmë

para 8 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja më famë botërore, Selena Gomez kërkon ndihmë emocionale pas disa javësh ‘të ashpëra’ që përjetoi në spital, njofton Klan Kosova. 26 vjeçarja u shtrua në spital dy herë brenda javëve të fundit,...

Selena Gomez shtrihet në spital

para 8 muajve - Periskopi

Sipas faqes së thashethemeve amerikane Tmz, këngëtarja 26 vjeçare, e cila vuan nga një mungesë serioze e qelizave të bardha të gjakut dhe në vitin 2017 bëri një transplantim të veshkave, u shtrua në spital....

Selena Gomez shtrohet në spital për “krizë emocionale”

para 8 muajve - KosovaPress

Sipas faqes së thashethemeve amerikane Tmz, këngëtarja 26 vjeçare, e cila vuan nga një mungesë serioze e qelizave të bardha të gjakut dhe në vitin 2017 bëri një transplantim të veshkave, u shtrua në spital...

Selena Gomez pëson krizë nervore. Këngëtarja shtrohet për t’u trajtuar në psikiatri

para 8 muajve - Ina

Selena Gomez u shtrua në spital dy herë në dy javët e fundit. Herën e dytë mësohet se këngëtarja pësoi një çrregullim emocional, ndërsa tani ndodhet në një qendër të trajtimit të shëndetit mendor. Burimet...

Selena Gomez shtrohet në psikiatri

para 8 muajve - Albeu

Selena Gomez u shtrua në spital dy herë në dy javët e fundit. Herën e dytë mësohet se këngëtarja pësoi një çrregullim emocional, ndërsa tani ndodhet në një qendër të trajtimit të shëndetit mendor. Burimet...

Selena Gomez pëson krizë nervore. Këngëtarja shtrohet për t’u trajtuar në psikiatri

para 8 muajve - Gazeta Express

Selena Gomez u shtrua në spital dy herë në dy javët e fundit. Herën e dytë mësohet se këngëtarja pësoi një çrregullim emocional, ndërsa tani ndodhet në një qendër të trajtimit të shëndetit mendor. Burimet...

Këngëtarja e njohur shtrohet në psikiatri për shkak të krizave nervore!

para 8 muajve - Blitz

Së fundmi këngëtarja e njohur është shtruar në spital si pasojë e rënies së rruazave të bardha të gjakut. Por si pasojë e kësaj ajo ka pësuar një goditje emocionale dhe sipas TMZ ka kundërshtuar mjekët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK