http://kariera.mk

Si i propozoi Eminës bashkëshorti i saj Sam Nazarian

para 8 muajve - Gazeta Express

“Kur pashë unazën me diamant thashë po”. Kështu tha sot në emisionin “Xing me Ermalin” Emina Çunmulaj teksa tregoi për propozimin që miliarderi Sam Nazarian i kishte bërë. Ajo tregoi se bashkëshorti kishte...

Emina tregon takimin e parë me bashkëshortin, nuk ishte siç pritej!

para 8 muajve - Gazeta Express

Emina Çunmulaj është ndër personazhet më pa komplekse të showbizit. Ajo ishte sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan ku tregoi takimin e parë me bashkëshortin e saj miliarder, Sam Nazarian....

“Të vjen era djath”, Emina Çunmulaj tregon si u njoh me burrin miliarder

para 8 muajve - Gazeta Tema

Ajo padyshim është një nga modelet shqiptare që ka prekur famën botërore, por që karakterizohet edhe nga thjeshtësia e saj. Bëhet fjalë për Emina Çunmulaj. Teksa ishte e ftuar mbrëmë në “Xing me Ermalin”...

“Të vjen era djath” Emina Çunmulaj: Si u njoha me burrin miliarder

para 8 muajve - Gazeta Tema

Ajo padyshim është një nga modelet shqiptare që ka prekur famën botërore, por që karakterizohet edhe nga thjeshtësia e saj. Bëhet fjalë për Emina Çunmulaj. Teksa ishte e ftuar mbrëmë në “Xing me Ermalin”...

Emina tregon takimin e parë me bashkëshortin, nuk ishte siç pritej!

para 8 muajve - Antpress

Ajo ishte sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan ku tregoi takimin e parë me bashkëshortin e saj miliarder, Sam Nazarian. Modelja tha se takimi i tyre i parë ka qenë në Karaibe dhe se  fjalët...

Emina Çunmulaj, Bashkëshorti më tha në fillim “Të vjen era djath”

para 8 muajve - Java News

Ajo padyshim është një nga modelet shqiptare që ka prekur famën botërore, por që karakterizohet edhe nga thjeshtësia e saj. Bëhet fjalë për Emina Çunmulaj. Teksa ishte e ftuar mbrëmë në “Xing me Ermalin”...

"Të vjen era djathë", modelja shqiptare zbulon si u njoh me miliarderin

para 8 muajve - Albeu

Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj, mbrëmejne djeshme ishte e ftuar në “Xing me Ermalin” ku ndër të tjera ka rrëfyer edhe disa detaje nga jeta e saj private. Emina ka folur për njohjen...

Emina rrëfen takimin e parë me bashkëshortin miliarder

para 8 muajve - Periskopi

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën private, të cilës nuk ka si t’i shpëtojë pa u përfolur meqë është person publik, shkruan lajmi.net. E ftuar në “Xing me Ermalin”, ajo ka treguar historinë se...

‘Të vjen era djathë’, modelja shqiptare tregon sesi u njoh me miliarderin iranian

para 8 muajve - Ina

Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj, ka folur për njohjen e saj me bashkëshortin, miliarderin Iranian Sam Nazarian. E ftuar në “Xing me Ermalin”, Emina ka thënë se njohja me të ka ardhur...

I propozoi me unazë diamanti, si i tha po Emina burrit miliarder

para 8 muajve - Albeu

E ftuar mbrëmjen e sotme në " Xing me Ermalin", Emina Çunmulaj ka shuar më në fund kuriozitetin e publikut për njohjen e saj me miliarderin Iranian Sam Nazarian dhe martesën me të. Modelja tregoi edhe...

Emina rrëfen takimin e parë me bashkëshortin miliarder

para 8 muajve - Lajmi.net

Emina Çunmulaj është njëra ndër modelet më të famshme shqiptare. Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën private, të cilës nuk ka si t’i shpëtojë pa u përfolur meqë është person publik, shkruan lajmi.net....

Mënyra si Emina Cunmulaj u njoh me bashkëshortin miliarder nuk ishte siç e prisnim

para 8 muajve - Blitz

Emina Cunmulaj është një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar për shkak të thjeshtësisës së saj. Ajo është e martuar me miliarderin Iranian Sam Nazarian por ka arritur të ruajë origjinalitetin...

Mënyra si Emina Cunmualaj u njoh me bashkëshortin miliarder nuk ishte siç e prisnim

para 8 muajve - Blitz

Emina Cunmulaj është një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar për shkak të thjeshtësisës së saj. Ajo është e martuar me miliarderin Iranian Sam Nazarian por ka arritur të ruajë origjinalitetin...

Emina rrëfen takimin e parë me bashkëshortin miliarder

para 8 muajve - AlbPortali

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën private, të cilës nuk ka si t’i shpëtojë pa u përfolur meqë është person publik, shkruan lajmi.net. Loading... E ftuar në “Xing me Ermalin”, ajo ka treguar historinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK