http://kariera.mk

Engjëllusha: ‘I dashuri im duhet të…’

para 8 muajve - Prive

Engjëllusha Salihu ishte sonte protagoniste në rubrikën ‘Qitja pikën’ të emisionit Prive në Klan Kosova. Këngëtarja e njohur shpalosi në minutat e rubrikës shumë gjëra. Nga veset e manitë deri tek raportet...

Shyhrete Behluli dhe Ëngjëllusha sjellin këngën e re “Çika e hasretit”

para 8 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, dhe vajza e saj, Ëngjëllusha Salihu, kanë publikuar këngën e tyre më të re. “Çika e hasretit” mban titullin kjo këngë, e cila është ritmike popullore....

Shyhretja dhe Engji sjellin këngën për ‘Ҫikat e Hasretit’, si gjithmonë shkëlqejnë më pamjen

para 8 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore. Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAinfo. Shyhretja...

Premierë: ‘Çika e hasretit’ nga Shyhretja dhe Engjëllusha

para 8 muajve - Klan Kosova

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha kanë publikuar këngën e re e cila titullohet ‘Çika e hasretit’. Nënë e bijë kanë bashkëpunuar edhe më parë dhe sollën goxha projekte të cilat u mirëpriten nga...

Shyhretja dhe Engjëllusha iu këndojnë ‘Çikave të hasretit’

para 8 muajve - Prive

Shyhrete Behulili dhe vajza e saj Engjëllusha, kanë publikuar këngën e tyrë më të rë me titull ‘Çika e hasretit’. Kënga është e shoqëruar me një videoklip mjaft të mirë të cilin mund ta shihni më poshtë....

'Çika e Hasretit' thonë Shyhretja dhe Engji në këngën e re

para 8 muajve - Zeri

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha Salihu numërojnë disa projekte të përbashkëta. Dyshja kanë bashkuar forcat edhe për një këngë të re, të cilën sapo e publikuan në kanalin YouTube, shkruan...

“Çika e hasretit” thonë Shyhretja dhe Engji në këngën e re

para 8 muajve - Lajmi.net

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha Salihu numërojnë disa projekte të përbashkëta. Dyshja kanë bashkuar forcat edhe për një këngë të re, të cilën sapo e publikuan në kanalin YouTube, shkruan...

Premierë: Shyhretja e Engjëllusha publikojnë “Çika e hastretit”

para 8 muajve - RTV 21

Dyshja vjen me projektin e radhës Pas disa bashkëpunimeve të sukseshme këngëtaret nënë e bijë, këngëtaret Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu kanë publikuar projektin e ri. Kësaj radhe nuk kanë kënduar...

“Çika e hasretit” thonë Shyhretja dhe Engji në këngën e re!

para 8 muajve - Fakti Ditor

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha Salihu numërojnë disa projekte të përbashkëta. Dyshja kanë bashkuar forcat edhe për një këngë të re, të cilën sapo e publikuan në kanalin YouTube, shkruan...

“Çika e hasretit” thonë Shyhretja dhe Engji në këngën e re!

para 8 muajve - AlbPortali

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha Salihu numërojnë disa projekte të përbashkëta. Dyshja kanë bashkuar forcat edhe për një këngë të re, të cilën sapo e publikuan në kanalin YouTube, shkruan...

Shyhretja dhe Engji publikojnë një super këngë

para 8 muajve - Bota Press

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha Salihu numërojnë disa projekte të përbashkëta. Dyshja kanë bashkuar forcat edhe për një këngë të re, të cilën sapo e publikuan në kanalin YouTube, shkruan...

“Çika e Hasretit” thonë Shyhretja dhe Engji në këngën e re

para 8 muajve - AlbPortali

Dyshja kanë bashkuar forcat edhe për një këngë të re, të cilën sapo e publikuan në kanalin YouTube, shkruan lajmi.net. Loading... “Çika e Hasretit” mban titullin kënga e re nga Shyhretja dhe Engji, të...

Engji bën stilin më interesant të flokëve, por vëmendjen e merr ky detaj

para 8 muajve - OraInfo

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare. Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo. Tashmë Engji është shumë e njohur për mbarë...

Engji bën stilin më interesant të flokëve, por vëmendjen e merr ky detaj

para 8 muajve - Bota Press

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare. Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo. Tashmë Engji është shumë e njohur për mbarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK